Wyniki kredytowe i co one znaczą

Dobre wyniki kredytowe, które mogą być kluczem do korzystające pożyczki w atrakcyjnych stóp procentowych, może poprawić ogólną jakość życia danej osoby, pomagając mu / jej spełnić przyrodzone pragnienie materialnego komfortu.
Często zastanawia się, czy informacje dotyczące bankructw, zastawów, orzeczeń, a zbiory są naprawdę istotne. Ponownie, zapytań kredytowych przez kredytodawców, które mogą być wynikiem osobę zakupy około najlepsze oprocentowanie kredytów, nie wydaje się adekwatne do osoby, która nie jest dobrze zaznajomionych z obliczania punktacji kredytowych. Czytelnik, którego ciekawość odnośnie punktów kredytowych i obliczania samo musi być wystarczająco wzbudził mogą czytać o wyjaśnienie dotyczące punktacji kredytowych i co one oznaczają.

Znaczenie Ocena kredytowa …

67 2 Dla pożyczkodawcy
Metoda obliczania wyniki za pomocą stopnia zadłużenia osoby, długość ich osobistej historii kredytowej, dostępność i spłaty kredytu oraz częstotliwość wniosków o korzystaniu nowego kredytu są starannie udokumentowane i wykorzystywane do obliczania zdolności kredytowej. Podstawą do obliczenia statystyczne wyniki została opracowana przez Fair Isaac Corporation (Fico) w roku 1958. Stało się podstawą Fico Empirica i Beacon obliczany przez Experian, Equifax i TransUnion, odpowiednio. Kolejna generacja przyjaznych użytkownikowi ocenę kredytową, a mianowicie. Wynik FICO zaawansowane ryzykiem, Precyzja i Pinnacle są obliczane przez tego samego biura kredytowe. ocenę kredytową mieścić się między 350 a 850, włącznie. Kredytodawcy wolą pożyczania pieniędzy osobom z ratingami kredytowymi powyżej 620, ponieważ wyższe wyniki świadczą o dobrej zdolności kredytowej kredytobiorców. Ponieważ zakres jest definiowany jako różnica pomiędzy maksymalną i minimalną wartość, można powiedzieć, że zakres punktacji kredytowych wynosi 500.

67 2 Dla konsumenta
Stopa procentowa, która jest pobierana od kredytów, jest bezpośrednią funkcją zagrożenia w procesie kredytowania. Od kredytodawców używać ocenę kredytową w celu ustalenia zdolności kredytowej kredytobiorcy, wyższa ocena kredytowa pomoże kredytobiorcy pozyskać kredyty na korzystne oprocentowanie. Pożyczka może być skorzystało na zakup samochodu, do prowadzenia studiów wyższych lub ze względu na zakup domu. One mogą być również dopuszczony łatwe dla kart kredytowych z niskim APR (roczna stopa oprocentowania). W rzeczywistości, pracownicy na stanowiskach zaufania, może być oceniane pod kątem ich zdolności do zarządzania finansami w oparciu o ich raportu kredytowego. Zgodnie z ustawą Fair Credit Reporting (FCRA), jeden jest uprawniony do otrzymania bezpłatnego raportu kredytowego rocznie.

Jakaż wyniki Mean

To oczywiste, że każdy człowiek jest okrakiem z trzech punktów kredytowych, które niekoniecznie muszą być równe. Chodzi o zdolność kredytową jest ocenić zdolność kredytobiorcy do spełnienia zobowiązań finansowych, takich jak kredyty. Dlatego osoba, o słabej zdolności kredytowej będzie trudno pozyskać kredyty w rozsądnej stopy procentowej, ponieważ on / ona jest uważane za ryzykowne inwestycje. Kredytobiorcy są klasyfikowane jako sile, sub-prime lub shafted w oparciu o ich ocenę kredytową.

Ocena kredytowa …wskazuje
760 i AboveThis jest wybitny wynik kredytowej. Ten wynik uzyskuje kremowa ceny, poświadczający pożyczkodawcy wiarygodności i niezawodności.
720 – 759An doskonały wynik jeszcze raz, postać obiecuje pulchne ceny dla kredytobiorcy wykazując zaufanie do pożyczkodawcy.
675 – 719This to kredyt Zakres Wynik które niekoniecznie można umieścić w dobrej pozycji, gdzie dobre ceny są zainteresowane. Jednak znalezienie pożyczkodawcy, nie jest bardzo trudne.
620 – 674This Zakres kredytowej uznaje poniżej średniej. Korzystniejsze opłaty mogą nie być rozwiązaniem dla Ciebie. Poza tym, być może trzeba będzie chip dodatkowych dokumentów w celu zapewnienia kredytodawcy, a otrzymasz lepszą cenę.
560 – 619This, na pewno nie jest to odpowiednie miejsce. Z kredytu zawartej między osią, nie byłoby praktycznie za kilka kredytodawców do zatwierdzenia pożyczki.
Poniżej 560This potencjalnie zagrażające Zakres jest ocena kredytowa. Twoja niska ocena kredytowa mówi o stopniu wiarygodności. Jest to czynnik, który pokazuje jednostki jest ryzykowne lub sub-prime kredytobiorcy.

Shafted czytelnika uważa się, którego wynik znajduje się w dolnym końcu tego zakresu, gdzie poniżej 560. Wynik kredytowych, w zakresie od 680 do 850, zapewnia jeden jest uprawniony do korzystania z kredytów głównego stopy procentowej. Sub-prime kredytobiorcy, z wynikiem, który leży poniżej 620, musiałaby przedstawić bardzo mocne argumenty, zwłaszcza w następstwie kryzysu sub-prime.

Poprawa ocenę kredytową

Można mieć nadzieję na poprawę własnego kredytu poprzez terminowo spłacać saldo na karcie kredytowej na koniec każdego okresu rozliczeniowego, bez pokusy, aby rozładować tylko minimalny wymóg. Istniejące linie kredytowe nie powinny być anulowane, ponieważ spowoduje to zwiększenie współczynnika wykorzystania długu. Stosunek salda i kwoty dostępnego kredytu znany jest jako stosunek długu utylizacji. Ponownie, zwiększenie limitu kredytowego spowoduje obniżenie współczynnika wykorzystania długu. Niski wskaźnik wykorzystania dług jest dobre dla kredytu, podczas gdy wpływ wysoki wskaźnik wynik negatywnie.

Śledzenie nieścisłości w raporcie kredytowym, spłatę długów z wykorzystaniem linii kredytowych, które nie są odnawialne i ograniczenie zapytań kredytowych może przyczynić się w kierunku dobrego ratingu kredytowego, zapewniając, że kredytobiorca może skorzystać tani kredyt bez dalszych ograniczeń.

Długoterminowe koszty pielęgnacyjne: Co należy wiedzieć
Perfect Objaśnienie metody kosztowej rachunkowości
Szanse zwolenników Bernie Głosowanie na Trump
Powodem numer jeden Dlaczego większość przedsiębiorców nie
Gross Vs. Zysk netto łatwo wytłumaczyć na swojej korzyści finansowe
Najlepszym sposobem, aby naprawić swoją zdolność kredytową
Jak zbudować dobry kredyt
Ludzie wierzą w fakty! Większość wynik mity Wspólna kredytowe zdemaskowana
Osiem zabezpieczeń finansowych przypadku katastrofy
Manpower Rekrutacja
7 aby uniknąć typowych błędów przy sprzedaży domu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create