Wykluczenie Home Fakty i Mity

Proces domu wykluczenia nie jest skomplikowana, jeśli znasz podstawowe terminologii. Jednak ze względu na brak odpowiedniej wiedzy istnieje wiele mitów na temat ludzi, rzeczy. W tym artykule będę wysunięte najczęstsze fakty i mity wykluczenia domu, aby wyczyścić wszystkie swoje wątpliwości.
Wykluczenie to proces, który rozpoczyna się, gdy osoba posiadająca kredyt nie dokona terminowo płatności hipotecznych pożyczkodawcy. Utrata własności jest z pewnością wielkim ciosem dla właściciela domu. Jednakże, istnieje wiele nieporozumień dotyczących procesu wykluczenia domu, a to prowadzi do osób biorących błędne decyzje i wpływających na ich sytuację finansową. Po przeczytaniu fakty i mity na temat domu wykluczenia podany poniżej, można dokładnie zrozumieć, jak to działa.

Fakty i mity o domu Wykluczenie

Wykluczenie z domu jest czymś, co każdy właściciel domu chciałby uniknąć. Nikt nie chce stracić swój dom do dostawców hipotecznych, ponieważ jest to ich najbardziej cenione posiadaniu. Jednak do tego, terminowe płatności hipotecznych jest niezbędna, a jeśli nie jest to możliwe, trzeba zdawać sobie sprawę ze sposobów radzenia sobie z tą sytuacją. Jeśli pomoc jest poszukiwane w odpowiednim czasie, to jest możliwe, aby uniknąć utraty aktywów i utrzymują ocenę kredytową na wyższych szczeblach.

Mity i fakty o Wykluczenie Home
MythsFacts
I nie będzie w stanie kupić dom ponownie, jeśli mój dom jest zamknięty.Choć trudno jest wydostać się z problemów spowodowanych przez wykluczenie, nie jest to niemożliwe. Należy zacząć od odbudowy kredytu i stworzenie planu oszczędności i wydatków dla siebie. Niektóre pomoc od firm doradztwa kredytowego może pomóc hipotecznych ponownie.
Stracę posiadanie mojego domu, gdybym zwłokę od moich miesięcznych płatności hipotecznych.Jeśli stoją problemy finansowe do płatności miesięcznych, należy natychmiast skontaktować się z HUD-zatwierdzony mieszkaniowego doradcą, który poprowadzi Cię o odpowiedniej modyfikacji planu spłaty, pożyczki i przywrócenie do pracy.
I powinien natychmiast udać się do wykluczenia, jeżeli mój pożyczkodawca nie reaguje na moje prośby o spotkania.Tak jak ty, pożyczkodawca ma wielu ludzi do załatwienia, a więc trzeba mieć cierpliwość, aby dostać się na spotkanie. Zakończenie procesu modyfikacji pożyczki jest z pewnością nieco czasochłonne.
Ja oferowane pomocy wielu ludzi, aby uniknąć wykluczenia, ale większość z nich wydaje się, aby skorzystać z mojej słabej sytuacji finansowej.Mimo, że istnieją ludzie, którzy próbują wykorzystać kłopoty płatników hipotecznych, nie borykają się z problemami, gdy zbliżasz się do HUD-zatwierdzony agencji doradztwa. Należy również sprawdzić reputację i rejestr osób, które zbliżą cię o pomoc śledzić.
powinienem rzucić moje miesięczne płatności hipotecznych, aby uzyskać szybki pomocy płatności hipotecznych i natychmiast wydostać się z kłopotów.Jest to prawdopodobnie największy mit o foreclosures domowych. Zawsze należy pamiętać, że nie ma drogi na skróty w życiu. Im bardziej opóźnia płatności, tym bardziej będzie negatywny wpływ na karcie kredytowej, a to wpłynie na szanse na uzyskanie kredytu hipotecznego ponownie. Kredytodawcy powinni czuć, że starają się jak najlepiej spłacić swoje długi.
Brak ustawy lub przepisy mające na celu ochronę interesów osób stojących trudno jest dokonać płatności hipotecznych.To nie jest prawda. Rozliczenie Nieruchomości i Procedury Act oraz ustawy Fair Debt Collection Practices pomóc ludziom chronić swoje prawa.
My pożyczkodawca jest zainteresowany tylko chwytając moją własność.Jest to kolejny powszechny mit wśród płatników hipotecznych. Faktem jest, że nawet pożyczkodawca nie chce wejść w posiadanie domu, ponieważ cały proces wykluczenia jest czasochłonne i pożyczkodawca musi wydawać pieniędzy na utrzymanie nieruchomości. Pożyczkodawca prostu chce z powrotem wraz z odsetkami w określonym terminie swoje pieniądze.
My pożyczkodawca poprosi mnie o natychmiastowe opuszczenie nieruchomości po zalegających na płatności hipotecznych.Ponownie, jest to tylko mit. Banki prosić domów opuścić dopiero po nieruchomość jest sprzedawana na aukcji, a proces przekazywania akt odbywa.
Po wykluczenia odbywa bank zabierze swoje rzeczy osobiste.Bank zajmuje tylko te elementy, które są dołączone do domu. Wszystkie inne rzeczy osobiste pozostanie z wami.
W procesie wykluczenia, nie trzeba płacić żadnych opłat prawnych do banku.To nie jest prawda. Kupujący obiecują płacić bankowi opłaty prawne po podpisaniu umowy kredytu hipotecznego.

Jest wielu ludzi, którzy się zastanawiać, jak długo po wykluczenie mogę kupić dom. Teraz, odpowiadając na to pytanie jest bot trudne, ponieważ to zależy od zdolności kredytowej i polityki kredytodawców. Jednakże, jeśli można udowodnić swoich kredytodawców, że jesteś stara się odbudować utraconą kredyt i że domyślna wystąpiły ze względu na pewne sytuacje, które były poza kontrolą, to można oczekiwać, aby uzyskać kredyt hipoteczny po kilku latach.

Fakty i mity dla kupującego

Omówiliśmy już mity i fakty o wykluczenie z perspektywy właściciela hipotecznych. Istnieją również pewne mity w umysłach ludzi, którzy chcą kupić przejęcia nieruchomości. Największy mit, że te właściwości nie są dobre możliwości inwestycyjne w porównaniu do innych właściwości na rynku. Jednak to nie jest wcale prawdą, a faktem jest, że właściwości te przyniosły najlepsze zyski dla tych, którzy poszli za nimi. Niektórzy ludzie uważają, że te przejęcia nieruchomości nie są dobrze utrzymane, który również nie jest prawdą. Jest to możliwe, aby znaleźć nieruchomości, które zostały dobrze utrzymane, tylko trzeba skontaktować się z odpowiedniego źródła o nich wiedzieć. Innym mitem dotyczące bankowych przejęcia nieruchomości jest to, że ludzie myślą, że można je kupić tanio. To nie jest prawda. Chociaż te właściwości sprzedać z dyskontem w stosunku do bieżącej ceny nieruchomości, ceny są jedynie 25-40% niższa. Więc zamiast się rozczarowany, należy iść dalej i dowiedzieć się, dobrze utrzymany obiekt i zrobić coś o tym.

Powyższe fakty i mity domu wykluczenia pomoże płatności hipotecznych planują prawidłowo i spełniają wszystkie potrzeby swoich kredytodawców. Więc myślę mądrze i podjąć właściwą decyzję do posiadania domu na stałe.

Ile pieniędzy potrzebujesz na emeryturę w Meksyku?
Dlaczego Fundusze hedgingowe zostaną zwarte australijskie banki (CMWAY WBK)
Płaski Vs. podatki Narodowy Podatek od sprzedaży
Czym jest Wniebowzięcie Risk
Zalety Zakup oprogramowania bankowego
Kredyt budowlany Vs. Home Equity Loan
Kroki, aby uzyskać status Prawnik
Dlaczego na giełdzie nie ma wpływu na powolny wzrost PKB
BB & T hipoteczny Reviews: What You Need to Know (BBT)
Większość stabilnych miejsc pracy w Ameryce
Top 10 Praca dla kobiet po 50

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create