Warren Buffett Fosa: Jak Zrównoważony jest konkurencyjna Advantage Trader Joe?

Sukces to niezwykłe osiągnięcie i utrzymanie go jest jeszcze bardziej imponująca. Znany ze swoich zasad inwestowania wartości, ekspert finansowy Warren Buffett ukuł termin fosy ekonomicznej, która odnosi się do przewagi konkurencyjnej firmy, która ma zasadnicze znaczenie dla jego ogólnego dobrobytu. Dziś ważne jest, aby rozważyć strategię danego przedsiębiorstwa oraz sposób, że strategia jest włączona do jego ogólnego modelu biznesowego.

Na przykład, rozważmy detalista spożywczy Trader Joe. Początkowo niewielka sieć sklepów typu convenience, wzrosła Trader Joe stał się jednym z najbardziej znanych sieci sklepów spożywczych w branży. Założona w Kalifornii, łańcuch obejmuje obecnie w Stanach Zjednoczonych. Stało się znany ze swoich technik marketingowych, a nawet zaczął, co znane jest jako Narodowy Dzień Appetizer, promocji zaangażowania klientów. Firma stara się propagować zdrowe, ekonomiczne gastronomicznych dla konsumentów. Rozszerzenia doprowadziły do ​​różnych opcji wina i alkoholu, metodologii, aby przyciągnąć jeszcze więcej klientów. Oczywiście podstawą w przemyśle spożywczym, Trader Joe oferuje szereg przewag konkurencyjnych w stosunku do swoich odpowiedników na rynku.

Niedrogi Opcje

W porównaniu do swoich konkurentów, w tym Whole Foods Market, Inc. (NASDAQ: WFM), jest postrzegany Trader Joe przez klientów jako niedroga opcja. Sama cena, jednak nie jest to jedyna odwołanie; jakość żywności nie jest zagrożona, ponieważ konsumenci znaleźć przedmioty okazja. Jednym z głównych powodów, że łańcuch może zaoferować niższe ceny jest to, że wiele z tych produktów są wykonane we własnym zakresie, czy też wyłącznie w miejscach Trader Joe. Uproszczone procesy wewnętrzne pozwalają obniżyć koszty produkcji po drodze z przekazywana oszczędności dla konsumentów. Organizacja nabywa również bezpośrednio u dostawców i nie pobiera dodatkowych opłat od swoich dostawców miejsca na półkach premii. Model ten jest postrzegany jako wzajemne, ponieważ odbiera Trader Joe na korzystne ceny, a dostawcy zaoszczędzić na kosztach marketingowych.

Jako środek do zapewnienia, że ​​dostawcy nie wzrost cen, przedstawiciele Trader Joe negocjują kontrakty głośności. Takie podejście pozwala zarówno dla niskich kosztów oraz zarządzania zapasami. Ponownie, produkty żywnościowe i napoje sprzedawane są wyłącznie w sieci. Konkurentów, takich jak Whole Foods nie mają luksusu tych zniżek, a konsumenci mogą zwrócić się do tańszych łańcuchów alternatyw.

Świadomość konsumencka

Zbyt często duże korporacje zaniedbać nawyki zakupowe swoich konsumentów. Dzięki przystępnej cenie, Trader Joe rozpoznaje optymalnej struktury cenowej dla swojego rynku docelowego. Droższe łańcuchy nie mają możliwość optymalizacji cen; muszą dążyć do tworzenia wartości dla swoich klientów poprzez zróżnicowanie produktów. Na przykład, Whole Foods nie podkreślają cenę, ale ma na celu oferowanie żywności ekologicznej, opcje karmionego trawą, a na wolnym wybiegu. Z produkty te są klasyfikowane jako zdrowsze niż tradycyjne opcji, strategia różnicowania staje się oczywiste.

Aby Trader Joe do dalszego określania optymalnej punktów cenowych, musi zasięgnąć opinii od konsumentów. Każdego roku, słupki łańcuchowe Wyniki dorocznym wyboru klienta nagrodzi zwycięzców. Wyniki te podkreślają wyborów żywieniowych, które zostały najbardziej preferowane przez klientów w danym roku, w kategoriach takich jak piekarni, produkcji napojów i słodyczy. Ponadto firma ma politykę wycofywania produktów z półek sklepowych, jeżeli stwierdzi, że nie sprzedają się na poziomie godne uwagi.

Podłoga przestrzeni Wydajność

Korzystając z nieruchomości jest kolejnym środkiem, który Trader Joe zatrudnia. Analitycy w nocie przemysłu że łańcuch sprzedaje prawie dwa razy tyle za stopę kwadratową jako jego głównego konkurenta, Whole Foods. Ta unikalna strategia pozwala konsumentom zobaczyć i wybrać więcej produktów w danej dziedzinie, czyniąc je bardziej skłonni, aby znaleźć to, czego szukają. Ostatecznie podejście jest trwały przy założeniu, że Trader Joe nadal leżał swoje sklepy w spójnych wzorów. W rezultacie powoduje dodatni odbieraną wartość dla konsumenta.

Jak zostać prawnikiem z kryminalną
5 Tajemnice, których nie wiedzieliście o 529 plan
W 4 rodzaje pożyczek można wybierać spośród aby założyć firmę
5 Ważne Kawałki Długów rada dla Bezrobotnych
Oferty kredytów hipotecznych: Chase vs USA Banku
4 Big Wady Marketing niszowy dla Doradców Finansowych
Kariera Przewodnik dla marketingu Majors
Czy ” Bądź kredytów ratalnych Nowy Payday Loans?
6 Bad Budowla, które nie dodają wiele wartości
Pięć największych giełdowych mity
Jak Robinhood zarabia (AAPL, EFTC)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create