Venture Capital

Spróbujmy zrozumieć świat kapitału podwyższonego ryzyka w skrócie.
Venture capital jest ogromna ilość pieniędzy od inwestorów, do spółki w zamian za akcje lub udziały. Inwestorzy są z zewnątrz, a nie związane z firmą i są znane jako venture capital. Istnieje duże ryzyko strat w takiej inwestycji, ale to przynosi ogromne sumy zysku też. Pożądane jest, aby zapewnić środki dla firmy szybko rośnie, aby zwiększyć swój potencjał w ogromnym sposób.

Fundusze Venture CapitalistsProvide na spółkę nowo powstającym
Zakup udziałów w firmie
Zapewnienie pomocy w rozwoju nowych usług i produktów.
Podczas rodzącej się sceny, inwestorzy bacznie dostrzegać wady i zalety spółki, a na tej podstawie zainwestować niewielką ilość podpisaniu w dniu dla długoterminowych relacji. To się nazywa “wczesnym etapie inwestowania”. Później aktywnie uczestniczyć poprzez zwiększenie ilości inwestycji w oparciu o zysk. Jest to znane jako “finansowanie fazy ekspansji”. Zwykle są związać się z wielu firm, w tym samym czasie, a zatem zdobywanie wiele środków jednocześnie. inwestorzy utrzymać umowę ze spółką na późniejszych etapach poprzez inwestycje i wsparcie dla rozwoju firmy.

Struktura inwestycji
Jest czas określony dla inwestycji i może trwać od siedmiu do dziesięciu lat. Przedsięwzięcie kapitalistyczna ma określony czas trwania podpisanej z firmą o nazwie “dzwonić”. Inwestycja wczesny etap trwa pięć lat, aby zakończyć natomiast później inwestycyjny etap wymaga okresu mniej niż poprzedni. Dlatego inwestycja ta może mieć charakter krótkoterminowy w przypadku venture capital.

Rodzaje inwestycji
Ogólnie rzecz biorąc, większość inwestorów unikać inwestowania w nowe przedsiębiorstwa lub rozpoczynających działalność. Jest to na ogół ryzyko inwestowania w takich firmach, ponieważ nie ma poręczenie zysków. Takie inwestycje są nazywane inwestycji nasion.

Niektórzy inwestorzy mają politykę inwestowania w nowe, ale rozwijających się firm i przedsiębiorstw do finansowania jej rozwoju. Są one nazywane początkujących inwestorów. W takich inwestycji, zabezpieczenie jest stosunkowo wysoki, ponieważ pakt decyduje wyłącznie po dokładnym przeanalizowaniu przyszłych celów firmy.

Inwestycje gdzie kapitalista zapewnia fundusz do rozwiniętej firmy tylko dla utrzymania i magazynowych chwyty znane są jako inwestycje na etapie ekspansji. Jak sama nazwa wskazuje, te inwestycje są dokonywane przede wszystkim na rozbudowę firmy.

Późniejsze inwestycje etapie wykonywane są w celu utrzymania dobrych relacji pomiędzy inwestorem i spółek, w których inwestycje zostały dokonane.

Kadencja inwestycji mogą być przez wiele miesięcy do lat. To zależy od zasad przyjętych zarówno przez inwestorów i firm. Prawdziwym celem jest wrócić dobre zyski w postaci odsetek.

Wells Fargo hipotecznych Reviews: Co trzeba wiedzieć
6 pytań, jakie warto zadać zanim Refinansowanie
Ile pieniędzy należy przechowywać w banku?
Inwestowanie w złoto lub platyna: co jest lepsze?
Top 7 firm należących do Foot Locker (FL)
Haunting Wall Street: Halloween Terminologia inwestowania
Gdyby firmy Apple przejmuje Tesla? (AAPL, TSLA)
5 porad dla Odnalezienie doskonałą pracę online
6 Znaki są OK na emeryturę
5 sposobów Doradca może zwiększyć sprzedaż ubezpieczeń na życie
Aide pokarmowy: Opis pracy i wynagrodzenie Zakres

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create