Uczelnia stopni 1%

W ciągu ostatnich kilku lat nastąpił dużo dyskusji o 1%. 1% składa się z osób dokonujących 569.944 $ rocznie i do góry. Staje się częścią 1% może być dziedziczone lub osiągnięte dzięki edukacji policealnej. Dla celów niniejszego artykułu omówimy środki do osiągnięcia tego wielkiego bogactwa poprzez edukację. Innymi słowy, są to główne firmy należy wybrać, jeśli chcesz stać się częścią górną 1% zarabiających. Istnieją dwie różne kwestie do rozważenia: Jakie kierunków uczelni dają największą szansę statystyczną wprowadzenie 1%?
Jaki procent z tych kierunków uczelni należą do 1%?

Największe szanse, aby stać się członkiem 1%
Według American Community Survey, top pięć stopni do stania się członkiem 1% to:
Zdrowie i medycyna Prep
Profesjonalne pole większości członków 1% jest zdrowie i medycyna pola przygotowawcze. Poinformowano, że 11,8% osób posiadających wykształcenie w tym zakresie znajdują się w 1%. Tych specjalistów zrobić tyle pieniędzy, głównie ze względu na trzy czynniki: koszt ich wykształcenia, trudności i specjalizacji wymaganej wiedzy i koszty ubezpieczenia nadużyć.

Ekono
Posiadacze tego stopnia będzie w dużej mierze mogą być pracownikami instytucji finansowych, firm konsultingowych, firm ubezpieczeniowych i rządu. Większość pozycji w zakresie ekonomii wymagają wyższego poziomu wykształcenia. Ten poziom edukacji i biznesu łączą się zapewnić wysoką pensję. O 8,2% posiadaczy stopni gospodarczych są w top 1%.

biochemiczne Sciences
Perspektywy pracy dla posiadacza biochemicznego stopnia są bardzo szerokie i obejmują medycyny, stomatologii, weterynarii, biotechnologii i dyscyplin związanych farmaceutycznej. Podobny do zdrowia i medycznych stopni przygotowawczych, powody relatywnie większą szansę bycia w 1% stanowią koszty uzyskania tych stopni specjalizacji wiedzy wymagane do wykonywania zadań i ubezpieczenia. Istnieje wiele posiadacze biochemiczne stopień naukowy w górę o 1%. W rzeczywistości, około 7,2% z nich.

Zoologia
Zoologów mają szeroki wachlarz ścieżek kariery dla nich dostępne od pracy w ogrodzie zoologicznym, aby pracować dla rządu. Innym interesującym czynnikiem jest obszar metropolitalny, gdzie państwo i zoolog działa. Zoologów pracujących w District of Columbia wyprowadzić kraj poprzez medianę prawie $ 200,000 co sugeruje rząd federalny płaci zoologów najwyższe pensje. O 6,9% posiadaczy zoologii stopnia są w top 1%.

Biologia
Tradycyjne sfery biologii, takich jak nauczanie, badania i ochrona środowiska nie mogą wyczarować oczekiwania wysokich wynagrodzeń. Biologia jednak ewoluował i może teraz oferować możliwości w zakresie biotechnologii, polityki i sfery biznesu. Te nowe granice są prawdopodobnie odpowiedzialne za wyższe zarobki zdobył włamać się do 1%. Biologia jest piątą najpopularniejszą stopnia pomiędzy górnym 1%, a około 6,7% osób posiadających to są w top 1%.

Stosunki międzynarodowe.
O 6,7% osób posiadających międzynarodowy stopień relations dokonać górną dochód 1%. Zatrudnienie w tej dziedzinie jest zmienna i może obejmować pracę w biznesie, administracji, dziennikarstwa, nauczania i międzynarodowych usług dla dużych międzynarodowych organizacji takich jak ONZ lub Czerwonego Krzyża.

Politologia
Podobny do uzyskania stopnia biologii kierunków Politologia tradycyjnie nie są postrzegane jako bogatych ścieżek kariery. Jednakże, możliwość wykonywania prawa i starszy doradztwo w zakresie zarządzania istnieje. Te profesjonalne kariery mógłby prawdopodobnie doprowadzić do wejścia do 1%, a około 6,2% posiadaczy politycznych Science już znajdują się w 1%.

Podsumowanie
Choć absolwenci powinni skupić się na sprzedaży praktycznych umiejętności wraz z ich stopni, niektóre stopni będzie oferować coraz lepsze szanse na top najemny. Wiele z tych stopni mają kilka wspólnych cech: koszt wykształcenia, specjalizacji wiedzy i zdolności do wykonywania oznaczeń zawodowych. Zdolność do prowadzenia kształcenia na poziomie pomaturalnym pomaga studentom do 1%, zapewniając wiele różnych możliwości w wysoko wykwalifikowanej pracy.

Nie rób tych 4 rzeczy z $ gratka
How-to na oddanie 529 Kolegium oszczędności do pracy
Porady Common Retirement To dinks może ignorować
I najbliższych Rekrutacja 2012
5 sposobów na obniżenie podatków, gdy jesteś w emeryturze
Jak otrzymać kartę kredytową po upadłości
Sposobów reklamowania firmy stock
Top 4 Wielkie mity o Ultra Zamożni
Krótkie wyjaśnienie bezpośrednich dowodów wraz z przykładami
PQIDX, PONDX, PBDDX: Pimco Top Fundusze dla dochodów emerytalnych
Analityk biznesowy Wywiad pytania

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create