Typowe pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej i jak odpowiedzi

Jeśli masz zamiar uczestniczyć w wywiadzie, to może być dobry pomysł, aby być przygotowanym na najczęściej zadawane pytania, które są zadawane na nich. W tym artykule, damy Ci listę takich pytań i ich odpowiednich odpowiedzi.
Jeśli przygotowujesz się do rozmowy, to byś mieć świadomość, że masz zamiar stać się celem dla gradem pytań. Zawsze jest w najlepszym interesie, aby być przygotowane z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, które mogą się spodziewać, tak że nie są oniemiali w danym momencie. W tym artykule, daje odpowiedzi na niektóre z najczęstszych pytań i listy innych pytań, które można oczekiwać, aby zostać poproszony.

Pytania i odpowiedzi

Istnieje kilka pytań, które pojawiają się na każdym wywiadzie, że wybrać się na, tyle, że większość ludzi, aby powtórzyć tę samą odpowiedź jak papugi w każdej rozmowie kwalifikacyjnej. Pamiętaj, że podczas odpowiadania na pytania w wywiadzie, jedyną rzeczą, która odbędzie się w dobrej pozycji jest uczciwość. Każdy potencjalny pracodawca, który jest używany do wywiadów z ludźmi może wyglądać obok pochlebstwa i poszukać w dowolnym blef. Unikać leżącej lub fluffing swoje CV, co myślisz będzie zwiększyć swoje szanse na uzyskanie pracy.

Proszę powiedzieć nam coś o sobie.
Zaznacz swoje unikalne zdolności i co sprawia, że ​​idealnie do pracy. Odpowiedź na to pytanie będzie ustalić dla pracowników, czy jesteś zdolny do pracy. Odpowiedź na pytanie, pamiętając firmy i profilu, że są one patrząc na.

Gdzie widzisz siebie za pięć (lub X) liczbę lat od teraz?
Ogranicz swoje odpowiedzi ściśle zawodowych ambicji. Powiedz im, jak daleko widzisz siebie w swoich planów zawodowych i jaki rodzaj pracy chcesz robić. Odpowiedź na pytanie, w taki sposób, że pasuje do modelu firmy, które się ubiegamy się tak, że widzą cię jako długoterminową perspektywę dla organizacji.

Dlaczego uważasz, że nadają się do tego konkretnego zadania i dlaczego chcesz pracować dla naszej organizacji?
Unikaj pochlebstw i przesady osiągnięć firmy. Zrobić swoją pracę domową na temat firmy i dać konkretne przykłady tego, co chcesz o firmie i dlaczego uważasz, że Twoje umiejętności sprawiają, że idealne do pracy. Przywołujące dane i statystyki robiąc więc można stworzyć dobre wrażenie na pracodawcy, ale w tym samym czasie nad oddając w liczbach może się wydawać, że starasz się pokazać. Bądź szczery o swoich zdolnościach.

Dlaczego rzucić swoją poprzednią pracę i dlaczego chcesz zostawić swoją obecną firmę?
Niech odpowiedzią mogło być prawdziwe, ale bagatelizują szczegóły. Jeśli nadal pracuje i patrząc na nową pracę można powiedzieć, że są patrząc na lepsze możliwości. Unikać badmouthing firmę, jeśli poprzednie zadanie było bolesne doświadczenie dla ciebie. To właśnie sprawia, że ​​wyglądasz nielojalny. To pytanie jest dla pracodawcy wgląd do swojego poprzedniego doświadczenia zawodowego.

Jakie są Twoje inne zainteresowania i hobby?
Obejmują te interesy, które mogłyby pokazać swoje cechy i umiejętności. Wszystko, począwszy od klas, które zostały podjęte z udziałami w zajęciach sportowych i pozalekcyjnych może mieć pozytywny wpływ na wywiad pod warunkiem, że odpowiedź na pytanie dobrze. Powinna ona odzwierciedlać cechy można używać w tych działaniach może być pomocne w pracy, jak również.

Co byś sklasyfikować jako swoich największych atutów?
Proszę trzymać się tych, które są uważane za ważne w środowisku zawodowym. Wspomnieć cechy jak bycie w zespole, Rozwiązywanie problemów, ktoś, kto może pochodzić z out-of-the-box rozwiązań dla rzeczy, etc.

Jakie są Twoje słabe strony i jak można próbować je przezwyciężyć?
Odpowiedź na to pytanie znajduje się w podejmowaniu środkową ścieżkę. Będąc całkowicie szczery, nie może być świetny pomysł iw tym samym czasie, jeśli leżysz i powiedzieć, że jesteś bez słabości zostaniesz natychmiast brane pod uwagę jako potencjalny kandydat. wady państwowe, które nie mogą być całkowicie sklasyfikowane jako wada, ale jednocześnie obsesyjnie o tym samym można uznać za słabość. To pokaże, że jesteś szczery i wiem, że istnieje cienka linia między siły i słabości.

Czy jesteś w zespole? Jak by twoi współpracownicy opisują co?
Nie poddać się własnej chwały lub odpowiedzieć na to pytanie w samodzielnym deprecatory sposób. Wystawać pozytywne nastawienie i powtórzyć kilka rzeczy ludzie mówili o was wcześniej.

Ile wynagrodzenia oczekujesz?
Nawet jeśli wiesz, czego się spodziewać wynagrodzenia, odpowiadając na początku może być zły ruch. Bądź pewny dokładnie bada, co ktoś z doświadczeniem należy zwrócić. Należy unikać odpowiadania na pytania szczegółowe. Zamiast dać im wybór, co się spodziewałem pensja. Jeżeli jesteś pewien, co powinieneś dostać rysunek, to powinno się iść do niego i przedstawił swój popyt.

Inne częste pytania Co sądzisz był Twój największy sukces w swojej karierze pracy?
Jakie były twoje obowiązki w poprzedniej pracy?
Co jest największym wyzwaniem w swojej kariery zawodowej był?
Czego można oczekiwać od szefa i jak można radzić sobie z problemami z przełożonym?
Co robiłeś od rzucić swoją ostatnią pracę?
Czy jesteś dobry w radzenia sobie ze stresem i ciśnienie i czy dobrze działa pod wpływem stresu?
Jakie są rzeczy, które motywują do zrobić lepiej w pracy?
Co ty pasją w życiu?
Co ludzie blisko ciebie podkreślić, jak swoimi wadami?
Jeśli podano okazję przeżyć swoje życie, by to zrobić i dlaczego?
Czy uważasz, że sukces powinien być oceniany wyłącznie na podstawie celów?
Co takiego jest w tej pracy, że sprawia, że ​​chcesz, aby ubiegać się o stanowisko?
Myślisz, że z poświadczeniami i doświadczenia, jesteś zbyt wysokie kwalifikacje do tej pracy?
Czy jesteś gotów do podróży lub przeprowadzki?
Jeśli jesteś zatrudniony, jak długo można oczekiwać, aby dla nas pracować?
Jeśli miał zabezpieczenie finansowe potrzebne do przejścia na emeryturę teraz, prawda?
Czy kiedykolwiek został poproszony o rezygnację ze stanowiska?
Jaki rodzaj relacji pan podzielić się z kolegami w swojej poprzedniej firmie?
Co sądzisz byłoby marzę?
Co cię rozczarować o pracę?
Co byś oznaczyć jako styl zarządzania?
Czego nauczyłeś się od błędów zostały dokonane w poprzedniej pracy?
Co byś szukać w osobie, z którą zatrudniania na tym stanowisku?
Co byś opisał jako etykę pracy?
Czy masz jakieś pytania, które chciałbyś zadać nam?
Teraz już wiesz, czego się spodziewać z wywiadu. Wystarczy być przygotowane ze swoimi odpowiedziami i uzbrojony zaufania i pewności siebie, nic nie będzie w stanie cię powstrzymać.

Top 8 członkowskie na podjęcie działalności gospodarczej na emeryturze
Główne Waluty Świata
Jak zostać CNC Mechanik
Jakie są największe ryzyko związane z Banków Dzisiaj?
Kiedy jest najlepszy czas, aby poprosić o podwyżkę?
Budowanie All-ETF Portfolio
Miejsca, które zatrudniają
Oświadczenie Szablon Billing
Gdyby Emeryci Zainwestować dywidendy?
Możesz zarabiać fortunę w biznesie Korzystanie dokładne planowanie mediów
3 Najlepsze karty kredytowe dla saldo transferów w 2016 roku

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create