Top 6 najszybciej rozwijającą Startups w San Francisco (GOOG, TWTR)

Tendencja chłodzenia na rynku kapitału podwyższonego ryzyka na początku 2016 roku doprowadziło do spekulacji, że nie będzie to spowolnienie tech startowego, ale San Francisco wydaje się być w niebezpieczeństwie utraty jego reputację jako siedlisko startowego. Chociaż w przeszłości firmach często obiecał podniecenie nowymi gadżetami, dzisiejsze nowe startupy koncentrują się na ułatwianiu życia poprzez oferowanie rozwiązań codziennych problemów. Oto sześć z najszybciej rozwijających się firm startowych San Francisco w 2016 roku.

…Honoru!

Honor zapewnia opiekę na żądanie dla seniorów w San Francisco i Los Angeles. Honor użytkownicy mogą planować opiekunów w ciągu dwóch godzin 24-7 i płacić za usługi przez godzinę przez telefon, pocztą elektroniczną lub za pomocą aplikacji firmy. opiekunowie Honor pomóc seniorom z czynności życia codziennego, w tym zameldowaniu wizyt, higieny osobistej, towarzystwa, transportu i lekkiego sprzątania. Opiekunowie zapewniają również wsparcie dla rodzin opiekujących się z najbliższymi z poważnych chorób, takich jak nowotwory, demencja i choroba Parkinsona. opiekunowie honoru są etatowych pracowników spółki. Proces zatrudniania dla opiekunów jest konkurencyjny, a wnioskodawcy są poddane szerokiej sprawdzenie danych przed wynajem.

Luźny

Stworzony przez twórców Mars Curiosity Rover, Slack jest aplikacja komunikacji w miejscu pracy, które ułatwia życie dla pracowników. Luz interfejs pozwala ludziom używać otwartych lub prywatnych kanałów, gdzie mogą udostępniać pliki i pracować wspólnie. Jako dodatkowy wygody Slack użytkownicy mogą przenosić narzędzia pracy, takie jak Dropbox, Google Drive By Alfabetycznie Inc. (NASDAQ: GOOG) i Twitter Inc. (NYSE: TWTR) do interfejsu. Slack oferuje użytkownikom nieograniczony czas na wypróbowanie interfejsu za darmo, jednak niektóre funkcje aplikacji są ograniczone w wersji darmowej. Slack oferuje również wersje standard i plus aplikacji za opłatą i planuje uruchomienie Gacz Przedsiębiorstwo w 2016 roku.

AltSchool

AltSchool to sieć mikro szkół z innowacyjnym podejściem do edukacji od przedszkola do uczniów 8 klasy. Mikro szkół składa się z małych społeczności uczenia się, które posiadają sale mieszanym wieku, w którym każdy uczeń ma dostosowanego planu nauki. Nauczyciele wikary listy zadań nauki dla każdego ucznia i zapewnić zindywidualizowaną informację zwrotną. Szkoła korzysta interdyscyplinarnego podejścia do nauczania zakres przedmiotu w podstawie programowej, w tym sztukę, wynika, sprawności fizycznej i uczenia się na świeżym powietrzu. AltSchools są otwarte w rejonie Zatoki San Francisco i Nowym Jorku, a otworzy się w Chicago w 2017 roku.

Shyp

Shyp pomaga ludziom mieć kłopotów z elementów pakowania i wysyłki przy użyciu aplikacji. Użytkownicy aplikacji mogą po prostu powiadomić Shyp kiedy mają pakiet, a kurier Shyp chodzi o lokalizacji użytkownika, aby podnieść pozycję. Shyp porównuje także krajowe stawki kurierskich, aby znaleźć najlepszą cenę wysyłki dla klientów. użytkownicy Shyp można po prostu zrobić zdjęcia nieopakowanych produktów, które chcą wysyłać i Shyp również zapakować rzeczy profesjonalnie za dodatkową opłatą. Rozruch oferuje specjalne zniżki dla firm. eBay można również podłączyć aplikację Shyp ich rachunków oraz zaplanowanie samego dnia podnosić przedmioty, które sprzedają.

Shift

Shift to aplikacja, która ma na celu ułatwić ludziom kupna i sprzedaży samochodów używanych. kupujących samochodów łatwo uzyskać dostęp do pełnej informacji o samochodach dostępnych na sprzedaż na swoich telefonach, ponieważ zmiany biegów zapewnia szczegółowy raport 200 punkt na każdym samochodzie, który sprzedaje. kupujący samochód nie trzeba się martwić o znalezienie czasu, aby udać się do sprzedawcy, ponieważ sterowniki przesuwania przyniesie samochody do potencjalnych nabywców do jazd testowych. pracowników shift zwane entuzjaści samochodów są pod ręką, aby odpowiedzieć na pytania shopper samochód i pomóc im w podejmowaniu decyzji zakupowych. Przesunięcie również partnerów z siecią kredytodawców, aby pomóc kupującym uzyskać finansowanie dla samochodów.

Luks

Luxe to aplikacja door-to-door parking i obsługa samochodu, który może zmienić sposób, w jaki ludzie czują się o ich wizyt w centrum miasta. Usługi są obecnie dostępne w San Francisco, Austin, Los Angeles, Chicago, Nowym Jorku i Seattle. Kierowcy Luxe odebrać samochody zaparkować je i zwrócić je do ich właścicieli w dowolnym miejscu w obszarze usług firmy. Luxe klienci mogą płacić za godzinę albo rejestrować się do miesięcznego abonamentu. Dla dodaje opłatą, lokaje Luxe mogą również umyć i samochody gazu w górę, i zrobić wymianę oleju, zanim wrócą samochody.

Dlaczego amerykańska klasa średnia się kurczy
4 nieruchomości Trendy na rok 2017 Inwestorzy powinni być świadomi
Studium wykonalności Szablon
Rozszerzenie Rola technologii w dziedzinie doradztwa finansowego
Obligacje vs Zapasy
Jak rozpocząć działalność gospodarczą Billboard
Kiedy (a kiedy nie) na refinansowanie kredytu hipotecznego
Zakup domu bez Realtor: Co trzeba wiedzieć
Typowe pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej i odpowiedzi
Estate Planning: Które aktywa są najlepiej zostawić swoją rodzinę
Dziesięć Przykazań Personal Finance

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create