Top 6 błędy hipoteczne

Podczas kryzysu finansowego 2007-2009, gospodarka USA rozpadł się z powodu problemu z foreclosures hipotecznych. Kredytobiorców całego narodu miał kłopoty z płaceniem kredytów hipotecznych. W tym czasie osiem z 10 kredytobiorcy starali się refinansować swoje hipoteki. Nawet wysokiej klasy domów były kłopoty z foreclosures. Dlaczego tak wielu obywateli kłopoty z ich kredytów hipotecznych?

Rzućmy okiem na największych błędów hipotecznych sprawiają, że właściciele domów.

1. Główna
Regulowany Rate Mortgages

regulowane stawki kredytów hipotecznych wydają się jak sen domów. Regulowane stawki kredytów hipotecznych zaczyna cię o niskim oprocentowaniu w ciągu pierwszych dwóch do pięciu lat. Pozwalają one kupić większy dom niż można normalnie zakwalifikować się i mają niższe płatności, które mogą sobie pozwolić. Po dwóch do pięciu lat oprocentowanie spada do wyższej stawki rynkowej. To żaden problem, ponieważ kredytobiorców może po prostu wziąć kapitał z ich domów i refinansowanie w niższej cenie po resetuje.

Cóż, to nie zawsze działa się w ten sposób. Gdy ceny mieszkań spadnie, kredytobiorcy mają tendencję do stwierdzenia, że ​​nie są w stanie refinansować istniejące kredyty. Ta pozostawia wiele kredytobiorców stojących płatności hipotecznych wysokiego które są dwa do trzech razy ich pierwotne płatności. Marzenie posiadania domu szybko staje się koszmarem.

2. Nie Zaliczka

Podczas kryzysu subprime, wiele firm zostały oferując kredytobiorców ma dół pożyczki płatnicze kredytobiorców. Celem zaliczki jest dwojaki. Po pierwsze, zwiększa ilość kapitału, które masz w domu, a zmniejsza ilość pieniędzy, które jesteś winien w domu. Po drugie, zaliczki daje pewność, że masz trochę skóry w grze. Kredytobiorców tego miejsca w dół dużej zaliczki są znacznie bardziej prawdopodobne, aby spróbować wszystko co możliwe, aby ich płatności hipotecznych, ponieważ nie chce stracić swojej inwestycji. Wielu kredytobiorców, którzy umieścić niewiele do niczego się na swoich domach znajdują się do góry nogami na ich hipotecznych i kończy się po prostu odchodzisz. Zawdzięczają więcej pieniędzy, niż dom jest wart. Im więcej kredytobiorca winien, tym bardziej prawdopodobne jest, by odejść.

3. Pożyczki liar

Zwrot pożyczki liar pozostawia nieprzyjemny smak w ustach. kredyty Liar były bardzo popularne w okresie boomu na rynku nieruchomości przed krachu na rynku subprime, który rozpoczął się w 2007 roku. kredytodawców hipotecznych szybko przekazać je i kredytobiorców były szybkie, aby je zaakceptować. Kredyt kłamcą jest kredyt, który wymaga niewiele ma dokumentacji. Liar pożyczki nie wymagają weryfikacji. Kredyt jest na podstawie podanej dochodów kredytobiorcy, stwierdził aktywów i stwierdził wydatki.

Nazywane są pożyczki kłamcą, ponieważ kredytobiorcy mają tendencję, by kłamać i napełnienie ich dochodów, tak aby można je kupić większy dom. Niektóre osoby, które otrzymały pożyczkę kłamca nawet nie mają pracy! Kłopot zaczyna się, gdy kupujący otrzyma w domu. Ponieważ płatności hipotecznych muszą być zapłacone z rzeczywistego dochodu i nie stwierdził dochodów, kredytobiorca nie jest w stanie konsekwentnie dokonywać płatności hipotecznych. Są zaległości w płatnościach i znaleźć się w obliczu bankructwa i wykluczenia.

4. Znajdujące się w rececji główne rynki rolnej, w szczególności rynki mleka, wieprzowiny i zbóż, koncentrują się w głównej mierze na bieżących środkach zwiększających bezpieczeństwo oraz wspierających zarządzanie ryzykiem na potrzeby wsparcia rolników. odwrotnej hipoteki

Jeśli oglądanie telewizji, prawdopodobnie widział odwrotnej hipoteki reklamowane jako rozwiązanie wszystkich problemów dochodach. Czy odwróconej hipoteki wybawieniem, które twierdzą, że są? Odwrotna hipoteka jest kredyt dostępny dla seniorów wieku 62 lat i więcej, które wykorzystuje kapitał z domu, aby zapewnić Państwu strumienia dochodów. Dostępny kapitał jest wypłacana do Ciebie w ciągły strumień płatności lub w formie ryczałtu jak renty.

Istnieje wiele niedogodności do uzyskania odwrotnej hipoteki. Istnieje wysokie koszty początkowe. prowizje, ubezpieczenia kredytów hipotecznych, tytuł ubezpieczenia, opłat za oszacowanie wartości, koszty obsługi prawnej i różne opłaty mogą szybko zjeść swój kapitał. Kredytobiorca traci pełną własność ich domu. Ponieważ wszystkie kapitału zniknie z domu, bank jest obecnie właścicielem domu. Rodzina jest uprawniony do jakiegokolwiek kapitału, która pozostała po wszystkich środków pieniężnych z majątku zmarłego została wykorzystana na spłatę kredytów hipotecznych, opłat oraz odsetek. Rodzina będzie musiała starać się wypracować umowę z bankiem i dokonać płatności hipotecznych, aby utrzymać dom rodzinny.

5. Produkty w dostawie dłuższy Amortyzacja

Można by pomyśleć, że 30 lat to najdłuższy okres, że można dostać się na kredyt hipoteczny. Czy zdajesz sobie sprawę, że niektóre firmy oferują kredyty hipoteczne, które działają już 40 lat? Trzydzieści pięć i czterdzieści rok hipotecznych powoli rośnie popularność. Pozwalają one Osoby kupić większy dom na znacznie niższych wypłat. A 40-letniego kredytu hipotecznego może sensu, młody 20-latek, który chce pozostać w domu przez następne 20 lat, ale to nie ma sensu dla wielu ludzi. Oprocentowanie 40-letniego kredytu hipotecznego będzie nieco wyższa niż 30 lat. Jest to równoznaczne z dużo większym zainteresowaniem na okres 40 lat, ponieważ banki nie zamierzają dać kredytobiorców dodatkowe dziesięć lat, aby spłacić kredyt bez wprowadzania go na tylnym końcu.

Kredytobiorcy będą mieli mniejszy kapitał własny w ich domach. Większość płatności od lat pierwsze 10 do 20 będzie przede wszystkim spłacić odsetki co prawie niemożliwe, kredytobiorca, aby przenieść. Poza tym, czy naprawdę chcemy być dokonywanie płatności hipotecznych w swoich 70-tych?

6. Egzotyczne produktów hipotecznych

Niektórzy właściciele domów po prostu nie rozumieją, co się pakują się w. Kredytodawcy wpadł na wszelkiego rodzaju egzotycznych produktów wykonanych marzenie posiadania domu rzeczywistością. Produkty takie jak tylko odsetki kredytów, które mogą Niższe płatności 20-30%. Pożyczki te pozwalają kredytobiorcy mieszkają w domu przez kilka lat i tylko dokonać płatności odsetek. Imię twoje kredyty płatnicze pozwalają kredytobiorcy decydują, ile chcą zapłacić na ich hipotecznych każdego miesiąca.

Połów jest, że duży balon płatności głównym przyjdzie powodu po pewnym okresie. Wszystkie te produkty są znane jako negatywne produktów amortyzacji. Zamiast budowania kapitału własnego kredytobiorców budują ujemny kapitał własny. Są one zwiększenie ilości, że winien co miesiąc aż do ich zadłużenia rozbija się na nich jak stos cegieł. Egzotyczne produkty hipoteczne doprowadziły do ​​wielu kredytobiorców będących pod wodą na ich kredytów.

Podsumowanie

Jak wyraźnie widać, droga do posiadania domu jest najeżona wieloma pułapkami. Jeśli można uniknąć pułapek, że wielu kredytobiorców wpadły wtedy można utrzymać się z ruiny finansowej.

Jak uniknąć Emotional inwestowania i ulokować swoje pieniądze mądrze
403 (b) s Wśród planów nieobjęte art powiernicze
Najskuteczniejszym pomysły na reklamę w garażu sprzedaż
Opis Human Resources Departament Pracy
Dla młodych Inwestorzy: zbyt wiele możliwości wyboru, zbyt mało dolary
Top 10 Kontrola Konta bez opłat w rachunku bieżącym (BAC, C)
Hurricane ubezpieczenia Franszyza Arkusz
5 klucze do Znalezienie odpowiedniego agenta Life Insurance
Minimalny wynik kredytowej wymaga, aby kupić dom
Jaki jest koszt na emeryturę na Filipinach?
Trumpa Górna klasa średnia podwyżka podatków

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create