Top 5 jubilerski Zapasy 2016 (SIG, TIF)

Po kryzysie finansowym 2008, przemysł biżuteria poniósł w środowisku marketplace płac stagnacji i niepewności gospodarczej. W 2016 roku wiodące firmy takie jak biżuteria Signet jubilerzy Ltd. (NYSE: SIG) i Tiffany & Co. (NYSE: TIF) nadal można zaobserwować spadek cen akcji. Jeden problem dla przemysłu jest jego głównym rynku demograficzne gospodarcze, klasa średnia, nie jest już największy procent populacji Stanów Zjednoczonych, tworząc pełną wyzwań rynku dla firm jubilerskich.

Spadku sprzedaży biżuterii firm

Wraz z problemem stagnacji płac to poważny spadek przychodów Mall i sprzedaży dla sieci handlowych, które wypełniają główne centra handlowe. Wiele firm jubilerskich badają cegły i zaprawy sklepów w dzielnicach z wyższej półki, w połączeniu ze sklepami umieszczone tylko w najwyższej jakości, a nie ilości ruchu stopy, luksusowe centra handlowe. Przejście do zwiększenia przychodów z e-commerce jest w trakcie realizacji. Jednak e-commerce jest większym wyzwaniem dla sklepów jubilerskich, ponieważ konsumenci zazwyczaj chcą zobaczyć i uchwyt biżuterii z bliska i osobista przed podjęciem decyzji o zakupie. Pomimo spadku sprzedaży dla średniej firmy jubilerskiej, są następujące pięciu najsilniejszych firm w branży dla inwestorów do rozważenia.

Signet jubilerzy Ltd.

Signet jubilerzy detaliczna zegarków, części zegarków i biżuterii diamentowej w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Wielkiej Brytanii. Działa poprzez różne dobrze znanymi markami, w tym Kay jubilerów i Jareda.

Signet ma ceny do książki (P / B) współczynnik 2,2, atrakcyjnie niższym niż średnia w branży 3.1. Przychody za 2015 wzrosła do $ +6,5 mln 2014 na $ 5,7 miliona dolarów. W lipcu 2016 r Signet cena akcji jest w dół 29% YTD (narastająco); Jednak obraz za pięć lat średnioroczny zwrot wynosi 15,7%, ponad trzy razy większa niż kategoria dóbr luksusowych średnio 4,8%. Również za Signet jest stale wzrasta stopa dywidendy w ciągu ostatnich pięciu lat, od 0,23% do 1,1%.

Tiffany & Co.

Tiffany & Co. (TIF) projektuje, produkuje i sprzedaje wysokiej klasy biżuterię. Firma sprzedaje również Sterling Silver naczynia, kryształ, wyroby skórzane, zapachy i inne akcesoria i hurtowni diamenty osobom trzecim.

TIF ma stosunek P / B 2,7, który jest poniżej średniej przemysłu 3.1. Jego czas jest w YTD spadku, spadek o 15,8%, ale wydajność długoterminowe spółki, co znajduje odzwierciedlenie w jego 10-letniej średniej rocznej zwrotu 9%, jest zgodna z branży średnio 9,8%. jubilerów high-end ponieśli stosunkowo bardziej w związku z kryzysem finansowym 2008 w porównaniu do głównego nurtu lub zniżkami jubilerów. TIF jest taka powstała ikona wśród sklepów z biżuterią i ma tak silną markę poniższy że zawsze był w stanie przetrwać w okresie spadku koniunktury. Czekając na lepszych zysków kapitałowych inwestorzy cieszą się wzrost zapasów dla stopy dywidendy z 1,12% w 2012 do 2,6% w 2016 r.

Pandora A / S

Pandora A / S (OTC: PNDZY), założona w 1982 roku, jest coraz bardziej popularna duńska firma biżuterii, która projektuje, produkuje i sprzedaje biżuterię na całym świecie. Wyroby ze złota, srebra, kamieni szlachetnych skór i są produkowane i sprzedawane w sklepach, sklepów koncepcyjnych-w-sklepów i internetowych. W sumie firma działa przez prawie 10.000 punktów sprzedaży.

trzech lat wzrost średni przychód Pandory 36% jest czterokrotnie wyższe niż 9% średniej w branży. Firma posiada bardzo wysoką trzyletni średnioroczny zwrot 52%, wobec średniej kategorii ujemnej 0,05%, a strategiczne partnerstwo z Walt Disney Company (NYSE: DIS), aby zapewnić Disney towar. Rosnąca stopa dywidendy z 1,37% w 2012 roku do 2,25% w 2015 roku, to kolejny plus dla inwestorów Pandora.

Swatch Group AG

Swatch Group AG (OTC: SWGAY), właściciel 17 aktywnie sprzedawanych marek, wzorów i sprzedaje biżuterię, zwłaszcza gotowych zegarków i komponenty, na całym świecie.

YTD spółki oraz trzyletnie i pięcioletnie roczna powraca na negatywną 23%, 22% negatywne i pozytywne 11,2%, odpowiednio, wskazać jego sprzedaż jest w postępującym spadku. Jednak stale rośnie dywidendy wielkości plonów, od 0,25% w 2011 roku do 2,9% w roku 2016, zapewnić pewne pocieszenie dla inwestorów. Wśród pozytywnych czynników w stanie długoterminowo jest dwucyfrowy wzrost sprzedaży w Azji i klucz 2013 Przejęcie spółki z prestiżowej marki Harry Winston.

Etsy Inc.

Niekonwencjonalna model biznesowy Etsy Inc (NASDAQ: Etsy) był niezwykle udany od założenia firmy w 2005 roku. Przy kapitalizacji $ 1,1 mld USD, Etsy dostarcza (P2P) rynek online peer-to-peer do sprzedaży rzemiosła i zabytkowych przedmiotów. Biżuteria jest kategoria produktu numer jeden w sprzedaży Etsy – 9 z 10 najbardziej udanych sklepów na Etsy w 2015 były kupowane biżuteria. Etsy wzrosło gwałtownie na rynku ze względu na dostarczanie niezwykle szeroką gamę elementów i dlatego, że większość produktów sprzedawanych na Etsy są stosunkowo niedrogie.

Etsy za zwrot YTD, 22,8% w lipcu 2016 roku, znacznie przewyższa średnią kategorii 8,8%. Dobrym wskaźnikiem silnego pędu marketplace Etsy i kontynuując obietnica dla inwestorów pokazano 2015 roku przychody $ 273 mln, wzrost o ponad 200% od 2013 na $ 125 mln USD. Trzy lata Wzrost średni przychód wynosi 54,2%, co przyćmiewa średnią przemysł 13,8%.

Strategie ochrony aktywów przed wierzycielami, garnitury
Social Security: Zapisywanie vs. opóźniając korzyści
Credit zjazdach 3 Zatoki Perskiej krajów Moody
Co piszą nieufności Milenium ‘Banków
Rodzaje krótkoterminowe inwestycje
Polis ubezpieczeniowych na życie: Jak Zapłaty Pracy
Oszczędność pieniędzy na lato Bills
Jak zostać Audytor energetyczny
unikanie upadłości
Jak zwiększyć wartość domu jest
Bankowość Inwestycyjna Wywiad pytania

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create