Top 5 firm w zakresie telemedycyny

Telemedycyna stanowi rosnący segment branży opieki zdrowotnej, a firmy telemedycyny są czerpania korzyści z jego rosnącą popularność. Według Global Market Outlook Telemedycyna 2020, opublikowanym przez RNCOS Consultancy, na światowym rynku technologii telemedycyny oszacowano na $ +17,8 miliarda jak 2014, z prognozowaną roczną stopę wzrostu na poziomie 18,4% do roku 2020. (Aby uzyskać więcej informacji, zobacz jakie są 5 Hottest Emerging Industries w 2015 roku?)

Telemedycyna jest na wzrost

Z pozoru sprawie telemedycyny w górę trajektorii, to jest prawdopodobne, że konkurencja wśród firm może zwiększyć jako nowicjusze wejść na pole. 2016 US Telemedycyna Industry Survey Benchmark REACH Health odkryli, że prawie dwie trzecie świadczeniodawców objętych badaniem rankingowym telemedycyny jako jeden ze swoich priorytetów w ruchu w 2017 roku.

Jeśli jesteś zainteresowany w zakresie telemedycyny, zarówno z punktu widzenia inwestycji lub jako konsument kto szuka większą różnorodność w jaki sposób korzystać z opieki medycznej, oto pięć firm, które okazały się za liderów w branży.

CareClix

Założona w 2010 roku, CareClix koordynuje certyfikowany przez komisję lekarzy na całym świecie, aby zapewnić szeroką gamę usług, w tym TeleHealth high-definition video i badań zdalnych konsultacji. CareClix działa również grupę opieki dostawcy, co pozwala lekarzom, aby zaoferować swoim pacjentom usługi ogólne i specjalistyczne na żądanie przez całą dobę.

Po stronie pacjenta, platforma CareClix pozwala złożyć i roszczenia track w Internecie. Można także zaplanować wizyty telemedycyny online i aktualizować je w każdej chwili poprzez funkcję automatycznego planowania.

Lekarz On Demand

Lekarz On Demand trwa rozmowa dom wirtualny, dzięki czemu możliwe dla lekarzy i pacjentów, aby łączyć się za pośrednictwem wideokonferencji na żywo. Pacjenci mogą być leczeni przez szereg drobnych schorzeń, w tym ból gardła, urazy sportowe, wysypki i objawów grypy. W czerwcu 2015 roku firma ogłosiła 50 milionów dolarów serii B rundę finansowania, zaprojektowany w celu umożliwienia Lekarz na żądanie rozszerzyć zakres usług i rozwijać swoją bazę klientów w tym procesie.

MyTelemedicine

Ostatnio uznana za jedną z najlepszych firm w Ameryce przedsiębiorczych przez przedsiębiorcę magazynu Entrepreneur 360 ™, MyTelemedicine stał przoduje w tej branży. Platforma pozwala pacjentom zadzwonić lub przejść do trybu online, aby umówić się na konsultacje z lekarzem licencjonowanym w ich stanie. Triage pielęgniarka odnotowuje ich objawy i aktualizuje elektronicznych kart zdrowia pacjenta.

Pacjent konsultuje się z lekarzem, który zaleca plan leczenia. Nie ma oczekiwania w kolejce do pilnej zakład opieki lub awaryjnego pokoju, a nie masz przegapić pracę, aby uzyskać opiekę medyczną. Pod względem możliwości, pacjent może mówić do lekarza, pediatry lub nawet terapeuty zachowania, jeśli to konieczne. (Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Top Medical & Healthcare firmy programistyczne).

Teladoc

Gdy czas jest najważniejszy, Teladoc (TDOC) łączy Cię z porady lekarskiej, czego potrzebujesz. Pacjenci mogą skontaktować się z lekarzem za pośrednictwem internetu, telefonu lub aplikacji mobilnej w czasie krótszym niż 10 minut. Firma podobno ma ponad 17 milionów członków, którzy są obsługiwani przez ponad 3600 licencjonowanych pracowników ochrony zdrowia, z 20-letnim doświadczeniem na średniej. W lipcu 2016 roku firma ogłosiła, że ​​zabezpieczone $ 50 mln kapitału z Silicon Valley Bank do dalszych starań wzrostu.

iCliniq

Jeśli szukasz szpitalu wirtualnym, gdy jesteś z dala od domu, nie patrzeć dalej niż iCliniq. Firma oferuje dostęp online do ponad 1500 lekarzy w ponad 80 specjalnościach, a platforma przeznaczony specjalnie dla emigrantów i podróżnych. Pacjenci mogą skonsultować lekarzy każdej porze dnia i nocy, i płacić stałą opłatę, aby uzyskać ich pytania zdrowia odpowiedział.

Podsumowanie

Te firmy telemedycyny są na szczycie swojej gry, ale ta lista to tylko wierzchołek góry lodowej jeśli chodzi o co tam. Jeśli rozważa inwestycję w branży telemedycyny lub korzystając z usług jednej z tych firm, ważne jest, aby zrobić własne badania wcześniej. To gwarantuje, że platforma jest wybrać najlepsze możliwe dopasowanie do swojego portfela i potrzeb zdrowotnych.

Jak długo trwa Take Wykluczenie – Timeline szczegółowo wyjaśnione
Human Resource Manager – Opis pracy
6 wskazówek, aby pomóc klientom Dodać większość RMDs
Koncept dowodowego rozprawę
Globalny trwałego użytku: Exploring Przychody trendy i Fundamentals
Czym jest Bootstrap Finansowanie?
Inwestowania pieniędzy, aby zarabiać pieniądze
5 sposobów Doradca może zwiększyć sprzedaż ubezpieczeń na życie
Jak Online Banking wyprzedza Tradycyjna bankowość
W 10 podstawowych ogólnie przyjętymi standardami rewizji finansowej (GaAs)
Jak zostać Specjalista Zamówień

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create