Top 3 finansowe Błędy Pary Marka

Prawie 75% Amerykanów doświadczyć stresu finansowego, natomiast prawie jedna czwarta czuje ogromny stres finansowy, według badań przeprowadzonych przez American Psychological Association. Nic więc dziwnego, A SunTrust Banks Inc (STI) Badania wykazały, że finanse są główną przyczyną stresu w związkach z więcej niż jednej trzeciej respondentów nazywając to główną przyczyną tarcia. CreditCards.com ponadto odkrył, że jeden na pięciu Amerykanów ukryć transakcje z ich drugą połówką.

Dobrą wiadomością dla doradców finansowych z par jak większość klientów jest to, że problemy wynikają z prostych błędów, które można łatwo skorygować poprzez inteligentne zmiany finansowe. Rzućmy okiem na kilka typowych błędów, które tworzą pary i jak można łatwo uniknąć w przyszłości. (Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Jak Doradcy mogą pomóc Pary Zgadzam o finansach).

Too Much Debt

Pary rzadko widzą oko w oko, gdy chodzi o ustalenie, ile jest nadmierne zadłużenie i jakie rodzaje długu są dopuszczalne. Ponadto, pary wejść relacje z nierównych poziomów zadłużenia, które zostały naliczone w całej ich 20s i 30s. Kwestie te sprawiają długu jednym z najbardziej sporną między pary, jeśli chodzi o ich finanse.

W większości przypadków dług staje się problemem każdego z nas po wejściu do długotrwałego związku – zwłaszcza, gdy ślubie. Umowy przedślubne może chronić niektóre aktywa zgromadzone przed małżeństwem od windykatorów, ale w ogóle, pary powinny starać się współpracować w celu spłacenia zadłużenia, tak szybko jak to możliwe i uniknąć opóźnień w płatnościach lub kar procentowych. Dzięki współpracy pary mogą zdusić ten problem u podstaw, zanim kwiaty na silny stres. (Aby uzyskać więcej informacji, zobacz małżeństwo, rozwód, a linia przerywana).

Prowadzenie odrębnych rachunków

Smart Money Magazine stwierdził, że 64% par umieścić wszystkie swoje pieniądze na rachunkach wspólnych, 14% utrzymuje wszystko w oddzielnych rachunków, a 18% utrzymuje się oba rodzaje kont. Podobny do tego, jak wiele osób uważa, że ​​dług człowieka jest ich problem, czują, że dochody danej osoby powinno być ich własne. Niektóre pary wskazują również na fakt, że oddzielne rachunki mogą również ułatwić divvy finansów, jeśli małżeństwo kończy się rozwodem lub długoterminowych relacji kończy.

Z pewnością istnieją ważne powody do prowadzenia oddzielnych ksiąg, pary powinny przynajmniej explore utrzymaniu jedno wspólne konto i powoli łącząc swoje konta z czasem. Wspólne rachunki sprawiają, że znacznie łatwiej obsługiwać rachunki gospodarstw domowych i innych wspólnych wydatków, podczas gdy pary powinny unikać siebie czuć się tak, jeśli są ściśle oglądania konto za błędy lub poziomów wydatków w celu uniknięcia jakichkolwiek walk. (Aby uzyskać więcej informacji, zobacz: Jak Doradcy mogą pomóc nowożeńców.)

Nie Wykonanie budżetu

Wydatków jest drugą najczęstszą przyczyną, że pary walczyć, według magazynu Smart Money. O ile łatwo jest wytykać palcami na siebie wydatków, liczne badania wykazały, że mężczyźni i kobiety spędzają w równym stopniu od różnych rzeczy. Kobiety zwykle wydawać pieniądze na ubrania, artykuły spożywcze i artykuły gospodarstwa domowego, podczas gdy mężczyźni mają tendencję do wydawania pieniędzy na duże zakupy, które zdarzają się rzadziej, co przyczynia się do zamieszania.

Najprostszym rozwiązaniem do kontrolowania wydatków jest ustalenie budżetu domowego, że wszyscy muszą przestrzegać przez cały miesiąc, która stawia wszystko na stole – bez tajemnic. Podejmując element zaskoczenia z równania, pary mogą uniknąć walk nad wydatkami oraz zapewnienia, że ​​wszyscy są traktowani sprawiedliwie. Podobne podejście można podjąć przy przydzielaniu ile zaoszczędzić lub zainwestować w przypadku dużych zamówień lub emeryturę w czasie. (Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Wskazówki dotyczące oceny ryzyka Tolerancja klienta).

Podsumowanie

Dług jest najważniejszą przyczyną konfliktów wśród par, ale problemów można uniknąć poprzez dbanie o problemie początku razem. Wydatków jest drugą najczęstszą przyczyną konfliktu, ale dobrze zdefiniowane budżet może wyeliminować niespodzianek i uczynić argumenty rzadsze. Wspólne rachunki są na ogół wskazane w celu zmniejszenia konfliktów, zwłaszcza gdy dzieci lub hipotekę wchodzą równania. (Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Wskazówki dla Pomagamy Klientom ubezpieczenia na życie Needs).

Strategie Forex, że praca
Jak wygrać Generation X Klientów
Please Take Note of This Excellent Needs Analysis Template
Upadłość Zadaj pytania
Dyrektor Finansowy Wynagrodzenie
Crucial Co należy wiedzieć na temat handlu Rabat a jego wartość
W 3 Mity Największy PESEL Exposed
Znaczenie kosztów społecznych analiza kosztów i korzyści
Co warto zwrócić uwagę przed rozpoczęciem inwestycji w Spółkę
Kontrole wewnętrzne w zakresie rachunkowości You Do not Know About, ale powinno
Analityk Danych Wywiad pytania

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create