Top 10 rozliczeniowy dla organizacji non-profit (EVER, WFC)

Najlepszym konto czekowe dla organizacji non-profit jest najczęściej konto, które zapewnia największą narzędzia i rozwiązania, które odpowiadają na potrzeby organizacji. W ramach tej kategorii, opcje kontrolne obejmują rachunki, które zaspokajają organizacji o minimalnej aktywności i małych sald handlowych relacji pomiędzy bankami, które są podobne do dużych przedsiębiorstw. Poniżej przedstawiono 10 najlepszych kont sprawdzanie dla organizacji non-profit.

PNC bank

Na stosunkowo nieaktywnych organizacji non profit z sald rachunków niski, konta czekowego oferowanej przez PNC Financial Services Group Inc. (NYSE: PNC) eliminuje koszty, bez żadnych minimalnych wymagań równowagi i bez miesięcznych opłat eksploatacyjnych. Konto posiada również karta debetowa, bankowości internetowej, sprawozdania skomputeryzowanych i płacenia rachunków bez opłat.

EverBank

Większe organizacje non-profit, które utrzymują wysoką kontrolne stanu konta może zarobić oprocentowanie 0,36% dla salda ponad $ 25.000 i 0,46% od salda przekraczającą $ 50.000 w maju 2016 r. EverBank Financial Services Inc. (NYSE: EVER) oferuje również szeroki wybór różnych platform bankowości internetowej, aby sprostać specyficznym potrzebom posiadaczy rachunków.

Główna Oszczędności

Dla organizacji non profit, które przyjmują duże ilości gotówki, Home Oszczędności Bank oferuje depozyty walutowe nieograniczone bez opłat. Utrzymanie $ 100 minimalne saldo zrzeka usługi opłaty i rachunki mogą być dostępne za pośrednictwem strony internetowej bankowości internetowej.

Community Credit Union

Organizacje non-profit, które otrzymują duże ilości monet poprzez uczestnictwo w targach, karnawały i inne imprezy mogą być pobierane przy składaniu tych monet. Community Credit Union oferuje depozyty monet bez żadnych opłat, co może prowadzić do znacznych oszczędności. Unii kredytowych zwraca również dywidendy od sald ponad 600 $. Ta unia kredytowa wymaga wpłaty $ 5 członkowską i $ 5 Minimalna równowagę przyłączenia.

Wielka Społeczność Banku

Dla organizacji non profit stara się skonsolidować usługi z jednego dostawcy, konto sprawdzeniu w Stanach Community Bank oferuje szereg rozwiązań, w tym wynagrodzeń i Merchant Services. Bank oferuje również nieograniczoną monetę i depozyty walutowe i żadnych miesięcznych opłat eksploatacyjnych.

Wells Fargo

W przypadku dużych organizacji z płatnych pracowników i wysokim poziomem aktywności miesięcznej karty charge, Simple biznesowe Kontrola konta w Wells Fargo & Company (NYSE: WFC) może być związana z usługami handlowymi banku i usług płacowych do automatycznych depozytów i wypłat. Organizacje mogą również otworzyć 403 (b) plany emerytalne dla pracowników, a plany te są specjalnie zaprojektowane dla organizacji non profit.

Bank Ameryki

Dla organizacji non profit, które chcą dostarczyć karty debetowe do konkretnych pracowników, konto firmowe dla organizacji non-profit z kontroli Bank of America (NYSE: BAC) zapewnia dodatkowe karty, które mogą być zaprogramowane z limitami wydatków i wypłat. Konto zrzeka opłaty eksploatacyjne przy minimalnym bilansu 5000 $, który wyzwala również odsetki z rachunku.

BB & T Banku

organizacje non-profit o niskiej aktywności z niskich stanów średnich może zachować więcej swoich środków na rachunku z konta czekowego wspólnotowego oferowanego przez BB & T Corporation (NYSE: BBT). Konto nie posiada minimalny wymóg równowagi i nie ma opłaty eksploatacyjne. Moneta i depozyty walutowe są również bezpłatne.

M & T Bank

Bez limitów depozytów walutowych, konta czekowego z M & T Bank Corporation (NYSE: MTB) przeznaczony dla organizacji, które przyjmują duże wkłady pieniężne. Opłaty za usługi są zawieszone tak długo, jak średnie saldo na koncie w ciągu każdego cyklu rozliczeniowego przekracza $ 500 mm. Konto oferuje również dostęp do bankowości internetowej i programu płacenia rachunków.

Lokalnej społeczności Banku

Otwarcie nonprofit konto czekowe w mniejszym banku będzie prawdopodobnie zawierają wiele tych samych cech jak banki krajowe, ale miejscowy bank więzi społecznych mogą być bardziej skłonne do angażowania się w organizacji. Ten rodzaj zaangażowania może zawierać sponsoring imprez, dzielenie się informacjami o swojej organizacji non-profit lub wykonywania cele charytatywne. Z biegiem czasu, partnerstwo z lokalnego banku może przynieść znaczące korzyści, które nie są zawarte w standardowych kont czekowych.

Czym dokładnie była teoria Domino i jej wpływ?
Analityk biznesowy Wywiad pytania
Executive Assistant Wywiad pytania
Jaka jest średnia 401 (k) Balance Age?
Zillow, Pośrednik, Redfin: Jaki jest najlepszy Nieruchomości WWW? (Z, NWS)
Indiegogo Vs. Kickstarter: Który jest lepszy crowdfunding strony?
9 różnych sposobów, aby znaleźć nową pracę
Jak przechytrzyć prywatne ubezpieczenie kredytu hipotecznego
Jak dogonić swoje oszczędności emerytalne
Ekonomika za Trump Nieruchomość
5 krytyczne kroki podjąć, zanim przejdziesz na emeryturę

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create