Top 10 firm, które będą płacić za School (SBUX, T)

Zróżnicowanie kosztów szkolnictwa wyższego i kalectwo finansowo efekty biorąc na siebie zbyt dużo długu kredyt studencki ma wielu Amerykanów poszukuje alternatywnych sposobów płacenia za ich edukację. Kontrolowanie świadczenia pracownicze, w tym świadczeń czesnego, może pomóc ludziom na rynku pracy wybrał pracodawców strategicznie, aby znaleźć firmy, które będą płacić za ich tuitions. Praca myśliwi powinni pamiętać, że większość z tych firm nakładają na pracowników, aby zarobić stopni związane z ich pracy w celu otrzymania świadczeń czesnego.

1. Główna
Starbucks

Pracownicy Starbucks Corp (NASDAQ: SBUX) dostać hojne czesnego korzyści z firmy. Dzięki swoim planie Achievement College, Starbucks płaci 100% czesnego dla swoich pracowników, aby zarobić stopni na University of Arizona. Ci, którzy nie mieszkają w sąsiedztwie uniwersytetu uzyskać takie same korzyści, rejestrując się w Internecie. Pracownicy również uzyskać bezpłatne korepetycje i interakcji z rówieśnikami za pośrednictwem Starbucks uczonych grupach.

2. AT & T

AT & T Inc. (NYSE: T) oferuje czesnego zwrotu kosztów do 5250 $ rocznie do maksymalnie 20.000 $ dla pracowników zarabiających licencjackich stopni. Firma zwraca koszty czesnego up $ 25,000 na każdego pracownika zdobywając tytuł magistra. Przebieg badania muszą być zatwierdzone, zanim zaczną być wypłacane czesnego.

3. Bank Ameryki

Bank of America Corp. (NYSE: BAC) zawiera układ zwrotu czesnego podobny do czynienia czesnego oferowanych przez AT & T. Pracownicy mogą otrzymać do $ 5250 na rok kalendarzowy zwrot rejestrując się w zatwierdzonych licencjackich i magisterskich studiów w akredytowanych szkół wyższych i uniwersytetów.

4. Znajdujące się w rececji główne rynki rolnej, w szczególności rynki mleka, wieprzowiny i zbóż, koncentrują się w głównej mierze na bieżących środkach zwiększających bezpieczeństwo oraz wspierających zarządzanie ryzykiem na potrzeby wsparcia rolników. Boeing

(NYSE: BA) Boeing Co za pracownicy mogą zapisać się na kursy związane z ich pracy, oferowane przez akredytowanych uczelni, uniwersytetów i zatwierdzone IAM / Boeing wspólnych programów edukacyjnych dostawców. Firma zwraca pracowników czesnego do 3000 $ rocznie.

5. Produkty w dostawie TDIndustries

Konstrukcja Teksasie i nieruchomości spółki TDIndustries Inc. ma dość otwartą politykę, jeśli chodzi o zwrot czesnego. Firma oferuje pracownikom nieograniczone korzyści czesnego i płaci za szerokim zakresie wydatków związanych z czesnego,. Jego pracownicy uzyskać 100% swoich wydatków refundowanych na warsztaty i kursy pomaturalne szczebla.

6. Burns & McDonnell

Missouri firma inżynieryjna Burns & McDonnell Inc. ma kilka atrakcyjnych możliwości kształcenia dostępne dla jego 4800-osobowej pracowników. Firma oferuje liczne warsztaty i kursy kształcenia ustawicznego, w ramach programu Burns & McDonnell Uniwersyteckiego. Firma płaci również certyfikaty pracowników i rocznych opłat za odnowienie certyfikatu. Pracownicy z sześciu miesiącach służby kwalifikują się do zwrotu czesnego zajęć związanych z pracą w szkołach i na uniwersytetach. Firma płaci również lekcje dla uprawnionych pracowników realizujących swoje MBA.

7. Alfabet

Alfabet Inc. (NASDAQ: GOOG) chce jak najlepiej dla swoich pracowników i płaci do 12.000 $ rocznie w zwrotu czesnego. Firma płaci czesnego na uczelni zajęć związanych z pracy każdego pracownika. Pracowniczych studenci tylko w tym obfite korzyści edukacji, czy przechodzą one swoje zajęcia z AS i BS.

8. United Services Automobile Association

Stanów Services Automobile Association (USAA) płaci czesnego dla swoich pracowników, aby zarobić certyfikaty stopni licencjata i magistra w wysokości 10.000 $ rocznie. Firma oferuje również warsztaty kontynuując-edukacji, rozwoju zawodowego i innych szkoleń dla pracowników w firmie.

9. Genetech

San Francisco tech gigant Genetech Inc oferuje korzyści edukacji podobnych do tych z USAA i zwraca żadnej z 13.000-plus pracowników do $ +10.000 rocznie. Pracownicy zazwyczaj na zajęcia i zarobić stopni związane z przemysłem biotechnologicznym.

1 Procter & Gamble

Ludzie pracujący dla producenta dóbr konsumpcyjnych Procter & Gamble Co. (NYSE: PG) można uzyskać do 80% ich naukę w college’u i związanych z tym opłat zwrotowi. Pracownicy mają dożywotnią czesnego korek 40.000 $.

Pracodawca promocji czesnego i podatki

Pierwszy $ 5.250 czesnego korzyści refundacyjnych są wolne od podatku. Pracodawcy zwykle nie obejmują tej kwoty na IRS formularz W-2. Każda kwota powyżej $ 5250 można uznać wynagrodzenia, chyba że dodatkowa kwota jest traktowana jako świadczenie skraju pracy. Pracownicy powinni potwierdzić status kwoty czesnego zwrotu ponad limit wolnej od podatku z pracodawcą, aby uniknąć zatrzymany z ustawy podatkowej na dodatkowe zarobki.

Przykłady te pomóc nam lepsze zrozumienie Prawdopodobna przyczyna
Jak dogonić swoje oszczędności emerytalne
NVR hipoteczny Reviews: What You Need to Know (NVR)
Student Loan Debt: Które Zjednoczone i szkoly Koszt Most / Least
3 Inwestycje poniżej $ 500, które są potencjalnie Miliony Worth
Co to jest bezprawne uwięzienie
3 sposoby wartości nieruchomości Inwestycje
Najwyższa ocena kredytowa
Przekonujące techniki reklamowe: Strategie To naprawdę działa
Top 5 Najczęstsze Personal Finance Bramki dla Milenium
Jak dać wyjątkowy i Witty odpowiedź na “Dlaczego powinniśmy zatrudnić?19.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create