Starbucks Zdjęcie: Analiza 5 kluczowymi klientami

Starbucks Corporation (NASDAQ: SBUX) została założona w Seattle w stanie Waszyngton, w 1971 roku, Gordon Bowker, Jerry Baldwin i Zev Siegela. Przyjęta w dniu 4 listopada 1985 roku, kluczowi klienci firmy mają siedzibę w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Tajwanie, Szwecji, Polsce, Nowej Zelandii, Meksyku, Włoszech i innych krajach. Oprócz swoich sklepów, Starbucks sprzedaje swoją kawę i herbatę premii przez dystrybutorów międzynarodowych, takich jak PepsiCo, Inc. (NYSE: PEP) Tingyi Kajmany Gospodarstwa Corp. (HKG: 0322.HK) i Keurig Zielona Góra, Inc. (NASDAQ: GMCR), wraz z kont usług żywności, takich jak Sysco Corporation (NYSE: SYY) i US Foods Holdingu Corp.

PepsiCo

PepsiCo, Inc., Starbucks mają umowę o marketingu, sprzedaży i dystrybucji Starbucks gotowe do spożycia (RTD), kawy i napojów energetycznych w Ameryce Łacińskiej. W 1965 roku PepsiCo została założona w Delaware w wyniku połączenia pomiędzy Pepsi-Cola i Frito-Lay, Inc. Pepsi-Cola został stworzony przez Caleb Bradham pod koniec 1890 roku. Frito-Lay, Inc. został założony w 1961 roku w wyniku połączenia z Frito firma, założona w 1932 roku przez Elmer Doolin, a HW Lay Company, powstała w tym samym roku przez Hermana W. Lay. Włączono 13 listopada 1986, PepsiCo jest światowym liderem wśród producentów żywności i napojów. Portfel $ 142600000000 firmy obejmuje 22 marek, które generują ponad 1 mld $ rocznej sprzedaży detalicznej. Produkty PepsiCo są sprzedawane w ponad 200 krajach i terytoriach na całym świecie.

Tingyi Kajmany Gospodarstwa Corp.

Tingyi Kajmany Gospodarstwa Corp., z siedzibą w Tianjin w Chinach, produkuje i sprzedaje produkty RTD Starbucks ‘całej Chińskiej Republiki Ludowej (ChRL). Od 1992 roku 51,8 mld $ Spółka i jej spółki zależne zostały specjalizujący się w produkcji i dystrybucji makaron instant, napoje i żywność natychmiastowy całej ChRL. Marketing pod nazwą Mistrz Kong, firma jest powszechnie uznawane i szanowane w Chinach.

Sysco

Sysco Corporation i Starbucks mają umowę podając SYSCO wyłączne prawa do dystrybucji do klientów spoza Starbucks zamówienia gastronomicznych. Sysco została założona przez Jana Baugh w 1969 roku. Z siedzibą w Houston, Texas, The $ 25,9 mld firma pomaga operatorom gastronomicznego w dostarczaniu klientom odpowiedzi na posiłków spożywanych poza domem. Sysco sprzedaje, sprzedaje i dystrybuuje produkty żywnościowe do restauracji, szpitali i placówek oświatowych, zakładów składania i innych miejscach, gdzie klienci jedzą poza domem. Firma nadal rozwija się jako trendów gastronomicznych i zmiany alternatyw posiłek. Sysco współpracuje z około 425 tysięcy klientów w 194 lokalizacjach na terenie Stanów Zjednoczonych, Bahamy, Kanadzie i Irlandii.

US Foods Gospodarstwa Corp.

US Foods Corp. Gospodarstwa serwuje kawę Starbucks za pośrednictwem swoich spółek klienckich. US Foods jest wiodącym dystrybutorem żywności obsługujących restauracje niezależne i wielo-jednostkowych, podmioty opieki zdrowotnej i gościnności, instytucji rządowych i edukacyjnych. Spółka zależna dystrybuuje udogodnienia higieny osobistej, wyposażenie Hotel, dostaw sprzątanie, tekstylia i inne dla przemysłu zakwaterowania. Z siedzibą w Rosemont, Illinois, celem firmy jest przekształcenie przemysłu gastronomicznego poprzez dostarczanie najwyższej jakości produkty żywnościowe dla klientów. US Foods oferuje ponad 350.000 produktów w ponad 60 lokalizacjach w całym kraju.

Keurig Green Mountain

Keurig Zielona Góra, Inc. sprzedaje kawę Starbucks “poprzez K-Cup oferty opakowań keurig użytkownika. Keurig została założona w 1981 roku przez Dicka Sweeney, w kawiarni w Stowe, Vermont. Z siedzibą w Waterbury, Vermont, firma tworzy i sprzedaje ekspresy do napojów single-Cup wraz z smakosz kawy, herbaty, gorącej kakao i zimnych napojów w opakowaniach pojedynczych porcji. Unikalny system sporządzania napojów został stworzony poprzez innowacyjne technologie i partnerstw strategicznych. rynki keurig ponad 80 marek i 575 odmian napojów. Firma jest własnością JAB Holding Company, europejskiego konglomeratu dóbr konsumpcyjnych.

Podsumowanie

Odwołanie Starbucks na całym świecie zwiększa się jego wpływów międzynarodowych. Współpraca z kluczowymi klientami z różnych krajów pomaga gigant kawy zapewniają odprężającą atmosferę społeczną z różnych żywności i napojów oferty. Starbucks pozostaje najważniejszym konkurentem w branży kawowej, ponieważ zaspokaja wszystkich gustów i zainteresowań.

Karta debetowa Vs. Karta kredytowa
Finansowanie samochodów dla Bad Credit
Doradcy: Rosną listy e-mail za pomocą opt-in Box
Dotacje na zakup domu
Co jest lepsze: Papier złota lub złota fizyczny?
Dlaczego ludzie Make fałszywych zeznań
Polis ubezpieczeniowych na życie: Jak Zapłaty Pracy
Zakup domu na krótkiej sprzedaży
Tradycyjne MBA lub firma Wyższe?
Nieruchomości Inwestycje Biznes Plan
Walmart Zdjęcie: analiza 5 Kluczowe Klienci (WMT)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create