Starbucks Zdjęcie: Analiza 5 kluczowymi klientami

Starbucks Corporation (NASDAQ: SBUX) została założona w Seattle w stanie Waszyngton, w 1971 roku, Gordon Bowker, Jerry Baldwin i Zev Siegela. Przyjęta w dniu 4 listopada 1985 roku, kluczowi klienci firmy mają siedzibę w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Tajwanie, Szwecji, Polsce, Nowej Zelandii, Meksyku, Włoszech i innych krajach. Oprócz swoich sklepów, Starbucks sprzedaje swoją kawę i herbatę premii przez dystrybutorów międzynarodowych, takich jak PepsiCo, Inc. (NYSE: PEP) Tingyi Kajmany Gospodarstwa Corp. (HKG: 0322.HK) i Keurig Zielona Góra, Inc. (NASDAQ: GMCR), wraz z kont usług żywności, takich jak Sysco Corporation (NYSE: SYY) i US Foods Holdingu Corp.

PepsiCo

PepsiCo, Inc., Starbucks mają umowę o marketingu, sprzedaży i dystrybucji Starbucks gotowe do spożycia (RTD), kawy i napojów energetycznych w Ameryce Łacińskiej. W 1965 roku PepsiCo została założona w Delaware w wyniku połączenia pomiędzy Pepsi-Cola i Frito-Lay, Inc. Pepsi-Cola został stworzony przez Caleb Bradham pod koniec 1890 roku. Frito-Lay, Inc. został założony w 1961 roku w wyniku połączenia z Frito firma, założona w 1932 roku przez Elmer Doolin, a HW Lay Company, powstała w tym samym roku przez Hermana W. Lay. Włączono 13 listopada 1986, PepsiCo jest światowym liderem wśród producentów żywności i napojów. Portfel $ 142600000000 firmy obejmuje 22 marek, które generują ponad 1 mld $ rocznej sprzedaży detalicznej. Produkty PepsiCo są sprzedawane w ponad 200 krajach i terytoriach na całym świecie.

Tingyi Kajmany Gospodarstwa Corp.

Tingyi Kajmany Gospodarstwa Corp., z siedzibą w Tianjin w Chinach, produkuje i sprzedaje produkty RTD Starbucks ‘całej Chińskiej Republiki Ludowej (ChRL). Od 1992 roku 51,8 mld $ Spółka i jej spółki zależne zostały specjalizujący się w produkcji i dystrybucji makaron instant, napoje i żywność natychmiastowy całej ChRL. Marketing pod nazwą Mistrz Kong, firma jest powszechnie uznawane i szanowane w Chinach.

Sysco

Sysco Corporation i Starbucks mają umowę podając SYSCO wyłączne prawa do dystrybucji do klientów spoza Starbucks zamówienia gastronomicznych. Sysco została założona przez Jana Baugh w 1969 roku. Z siedzibą w Houston, Texas, The $ 25,9 mld firma pomaga operatorom gastronomicznego w dostarczaniu klientom odpowiedzi na posiłków spożywanych poza domem. Sysco sprzedaje, sprzedaje i dystrybuuje produkty żywnościowe do restauracji, szpitali i placówek oświatowych, zakładów składania i innych miejscach, gdzie klienci jedzą poza domem. Firma nadal rozwija się jako trendów gastronomicznych i zmiany alternatyw posiłek. Sysco współpracuje z około 425 tysięcy klientów w 194 lokalizacjach na terenie Stanów Zjednoczonych, Bahamy, Kanadzie i Irlandii.

US Foods Gospodarstwa Corp.

US Foods Corp. Gospodarstwa serwuje kawę Starbucks za pośrednictwem swoich spółek klienckich. US Foods jest wiodącym dystrybutorem żywności obsługujących restauracje niezależne i wielo-jednostkowych, podmioty opieki zdrowotnej i gościnności, instytucji rządowych i edukacyjnych. Spółka zależna dystrybuuje udogodnienia higieny osobistej, wyposażenie Hotel, dostaw sprzątanie, tekstylia i inne dla przemysłu zakwaterowania. Z siedzibą w Rosemont, Illinois, celem firmy jest przekształcenie przemysłu gastronomicznego poprzez dostarczanie najwyższej jakości produkty żywnościowe dla klientów. US Foods oferuje ponad 350.000 produktów w ponad 60 lokalizacjach w całym kraju.

Keurig Green Mountain

Keurig Zielona Góra, Inc. sprzedaje kawę Starbucks “poprzez K-Cup oferty opakowań keurig użytkownika. Keurig została założona w 1981 roku przez Dicka Sweeney, w kawiarni w Stowe, Vermont. Z siedzibą w Waterbury, Vermont, firma tworzy i sprzedaje ekspresy do napojów single-Cup wraz z smakosz kawy, herbaty, gorącej kakao i zimnych napojów w opakowaniach pojedynczych porcji. Unikalny system sporządzania napojów został stworzony poprzez innowacyjne technologie i partnerstw strategicznych. rynki keurig ponad 80 marek i 575 odmian napojów. Firma jest własnością JAB Holding Company, europejskiego konglomeratu dóbr konsumpcyjnych.

Podsumowanie

Odwołanie Starbucks na całym świecie zwiększa się jego wpływów międzynarodowych. Współpraca z kluczowymi klientami z różnych krajów pomaga gigant kawy zapewniają odprężającą atmosferę społeczną z różnych żywności i napojów oferty. Starbucks pozostaje najważniejszym konkurentem w branży kawowej, ponieważ zaspokaja wszystkich gustów i zainteresowań.

Czym jest rachunek zysków i strat wieloetapowy?
Jak Doradca może poprawić swojego klienta Referral Rate
Czesne: 8 Błędy Rodzice powinni unikać
Jak stopy procentowe pracować na kredyty samochodowe
Czysto Fantastyczny Lista Karier, które pomagają ludziom
Czy TSA PreCheck na lotnisku Naprawdę Deal?
Czym jest Indeks cen towarów?
Corporate Opis Prawnik Praca
Bond zysk do daty wykupu
4 sposoby Bogaci mężczyźni i kobiety różnią się Inwestorów
Jak plik upadłości Yourself

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create