Sposoby korzystania z kart kredytowych na swoją korzyść

Co zrobić, jeśli zaczęli traktować swoją kartę kredytową jako pomocnego narzędzia finansowego, a nie odpowiedzialność? Co zrobić, jeśli wykonane jest Twój przyjaciel i stabilny, a obawiając się zatrzymać go dla jego potencjał wywoływania długu? Te i dalsze korzyści zostały przedstawione w artykule przyjść.
Zgodnie z 2013 Rezerwy Federalnej statystyki zadłużenia karty kredytowej, Amerykanie konsumenci winni $ 849,8 mld długu.

Możliwe jest, aby utrzymać bez karty kredytowej, a niektóre z nich robić to przez dziesięciolecia. Powiedział, że jest coraz więcej ludzi będzie wolne karty w celu uniknięcia dług. Jednak nadal istnieje ogromna bryła z Populous, który potrzebuje ten kawałek plastiku i nie wyobrażam sobie życia bez jednego, dwóch lub więcej kart kredytowych.

Ci, którzy opanowali umiejętności posługiwania się tą potężną broń, łatwiej zarządzać ich pieniądze i stylu życia z powodu tego narzędzia finansowego. Ten artykuł tytfrn omawia sposoby, w jakie karty kredytowe mogą być wykorzystane na swoją korzyść.

Zapłać swoje długi na czas

Jest to reguła kardynał za pomocą karty kredytowej, i niestety najtrudniejszy jeden przestrzegać. Będąc użytkownikiem karty kredytowej, to mają obowiązek spłacenia salda w całości, dzięki czemu można uniknąć mając ciężar płacenia interesów i kary za płatności domyślnych. Choć przejściowo, płacąc minimalne saldo jest jednym ze sposobów łagodzenia ciśnienie finansowe. Innym sposobem, aby spłacić swoje długi w terminie stosuje się do automatycznego debetowej obiektu, w którym emitenci kart kredytowych będzie odliczenia miesięcznych płatności z konta bez konieczności dokonania płatności za pośrednictwem czeku. Metoda ta neguje również strach zapominając do dokonywania płatności. Jednak trzeba mieć wystarczającą równowagę na koncie i stały dochód, w celu wywiązania się z tego typu transakcji.

Wybierz karty z rocznym niskie opłaty i Dobrych Rewards

Istnieje kilka kart kredytowych, które nie pobierają dużo roczną opłatę, albo nie pobierają w ogóle cokolwiek, zapewniając jednocześnie równie dobre korzyści nagrody. Rozważając która karta skorzystać, należy rozważyć korzyści i możliwości oferowanych przez nich. O ile karta wysokiej opłaty oferuje naprawdę wyjątkowe i bardzo potrzebne uprawnienia, ubiegać się o bardziej opłacalną alternatywę, która spełnia Twoje potrzeby bez konieczności wyłożyć na roczną opłatę. Chociaż biorąc pod uwagę nową kartę, upewnij się, że nagrody oferowane dokonać opłaty warta swojej ceny, czy też, poszukiwanie lepszych opcji.

Zainwestuj w Rewards

Prawie każda karta kredytowa tam oferuje swój udział punktów, mile lotnicze nagrody, ochrona zakupu, poręczeń udzielonych na producenta, a cash back podróżować. Nagroda karty kredytowe oferują punkty za każdy zakup, który może być piętrzyły i stosowane do dokonywania zakupów bez ponoszenia żadnych dodatkowych środków pieniężnych. Tak długo, jak spłacić saldo w całości co miesiąc, będzie w stanie odwrócić zainteresowanie i opłat za późno, a tym samym jest w stanie skorzystać oczywistym, jak również ukryte korzyści ze swoich punktów lojalnościowych. Idź do karty kredytowej, która oferuje więcej korzyści dla zwykłych miesięcznych wydatków, takich jak paliwo, artykuły spożywcze, media, energię elektryczną i telefon rachunki itp Tak więc, im więcej punktów za zbierzesz, tym więcej “pieniądz” będziesz czyni, co mogą być wykorzystane do spełnienia tych codziennych wydatków. Użytkownik będzie również w stanie zapisać więcej, ponieważ wydatki byłby znacznie zredukowane, jak również.

Idź na niskim oprocentowaniu kart kredytowych

Można rozważyć wyjście w za niskiej karty kredytowej odsetki w przypadku, gdy mają tendencję do przenoszenia równowagi przez kilka miesięcy. Można również udać się do karty, która oferuje bardzo mały odsetek lub nawet wprowadzające 0% APR. Takie karty pozwoli Ci przenieść saldo ze starej karty kredytowej i spłacić saldo w znacznie obniżonej zainteresowania. Mając na uwadze powyższe, jest coraz trudniej znaleźć karty, które oferują 0% APR wraz z przeniesieniem wagi.

Wykorzystaj ubezpieczeniowych oferowanych

Opłaty roczne są związane z jakością ubezpieczenia oferowanego przez kartę kredytową. Tak więc, im więcej ubezpieczenie oferowane przez kartę, droższe opłata roczna jest prawdopodobne. W związku z tym iść do karty kredytowej, który oferuje rodzaj ubezpieczenia można wymagać, dopasowując swoje nawyki wydatków. Mając na uwadze powyższe, choć mniej, karty bez opłaty rocznej oferują ubezpieczenia. Jak najlepiej wykorzystać swój ubezpieczeń kart kredytowych, które obejmują odwołania lotów, uszkodzenia wynajem samochodów, ubezpieczenia medycznego podczas podróży, zagubienia lub kradzieży bagażu, i wiele więcej.

Naładuj koniecznością ponoszenia wysokich nakładów na karcie kredytowej

Im większe wydatki dokonywane za pomocą karty kredytowej, tym większa nagroda otrzymasz. Można wyznaczyć jednego ze swoich kart do dokonywania płatności mocny, tak długo, jak nie przekroczyć limitu kredytowego. Skonsultuj się z wystawcą karty, aby dowiedzieć się o limit kredytowy, a jeśli istnieje jakikolwiek dopuszczalny margines, w którym można przekroczyć ten limit, nie szkodząc swój wynik kredytowej.

Podstawowa zasada przy użyciu karty kredytowej i co sprawia, że ​​twój przyjaciel w potrzebie, a nie potężnego wroga jest spędzić w swój sposób i tylko za to, co trzeba. W chwili, gdy zacznie wydatki na rzeczy, które chcesz, ale nie wymagają, będziesz wchodząc do strefy wykosztować.

6 Niezwykłe Porady emerytalny dla Boomers
6 pytań, jakie warto zadać zanim Refinansowanie
Poprawa Credit Score Natychmiast
Top 10 firm, które będą płacić za School (SBUX, T)
Gdy Korzyści Do PESEL początku i na końcu?
W ten sposób Emeryci Transmisje $ 1 milion dolarów
Easy Porady Projektowanie wirtualny dom zbudować swój wymarzony dom
Social Security i Medicare: Gdzie Czy Clinton i Trump Stand?
Top 4 Walmart Akcjonariusze (WMT)
Pozytywne skutki globalizacji, że nigdy nie mówić o
Jaka jest średnia pensja dla MBA studia?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create