Skupu akcji własnych Raport: Sektor Produkty konsumpcyjne

Sektor zszywki użytkowej składa się branżach, takich jak żywność, napoje, artykuły gospodarstwa domowego, wyrobów osobowych i tytoniu. Popyt na tych kategoriach produktów jest zazwyczaj mniej narażone na cykle gospodarcze, ponieważ są one w większości podstawowych towarów o małej bilet. dostępność kapitału i wyceny akcji są głównymi determinantami aktywności odkupu w tym sektorze, choć tomy wykupu były stosunkowo stabilny w latach 2006 i 2015. Inwestorzy powinni spodziewać kontynuował nieznaczne spadki wykupu w 2016 roku, zakładając, że warunki ekonomiczne i rynkowe nie są zmieniane drastycznie. Największe firmy w tym sektorze powinny być najważniejszymi czynnikami aktywności skupu.

Wykup biegiem czasu

Aktywność odkupu akcji w sektorze dóbr podstawowych był stabilny w czasie w stosunku do większości innych sektorów, od 2006 do 2015 roku. Wykup były również bardziej widocznym elementem alokacji kapitału w sektorze dóbr podstawowych niż w kilku innych kategoriach. Odkupu nakłady w sektorze były $ 47,7 miliardów dolarów w 2007 roku, spadając do 40 mld $ w 2008 roku. Spadek ten był mniej poważny niż w sektorze finansowym lub materiałów, które są bardziej cykliczny. Produkty konsumpcyjne były ściśnięte w 2009 roku, z $ 23 miliardów wykup jak recesja zagroziła stabilności gospodarczej. Niskie stopy procentowe, stabilność gospodarcza i tanie wycen akcji pomogły dekady wysokiej transakcje wykupu akcji w 2010 roku, która osiągnęła $ 51,3 mld USD. Od 2011 do 2015 roku, roczne wykup wahały się od $ 37,6 mld $ 46,6 mld powoli maleć, gdyż wyceny akcji wzrosła. Zakres ten jest stosunkowo wąskie, co wskazuje na szerokie i trwałe znaczenie wykup w wielu członków grupy.

Wykup przez spółkę

Wszystko z najaktywniejszych repurchasers akcji w sektorze dóbr podstawowych były jednymi z największych firm w ciągu dziesięciu lat, który zakończył się w 2015 roku. Procter & Gamble Company (NYSE: PG) doprowadziły do ​​sektora, odkupując $ 68300000000 wartości udziałów. Z maja 2016 kapitalizacji $ 221 miliardów dolarów, była to największa firma w tej kategorii. Wal-Mart Stores Inc (NYSE: WMT), a następnie Procter & Gamble z $ 58,5 mld przeznaczono na wykup. Philip Morris International Inc. (NYSE: PM) miała maja 2016 kapitalizacji $ 155 mld, a ich wykup 40 $ mld własnym magazynie w ciągu dekady. PepsiCo Inc (NYSE: PEP) i Coca-Cola Company (NYSE: KO) zakończone w pierwszej piątce w działalność wykupu, wydając $ 35,8 mld $ 31.5 mld odpowiednio. Najmniejsza z tych firm był PepsiCo, który miał $ 152 miliardów czapkę rynku od maja 2016 roku.

Godny uwagi odstających od tego to Altria Group Inc. (NYSE: MO) i Kraft Heinz Company (NASDAQ: KHC). Obie firmy były jednymi z największych w branży, z $ 123 miliardów kapitalizacji Altria Group oraz Kraft Heinz $ 102 miliarda jak maja 2016 r. Altria tylko odkupiła $ 6 mld własnym magazynie, która jest niska w stosunku do jego porównywalnie wielkości rówieśników. Kraft Heinz był skrajny poboczna a tylko 800 mln $ przeznaczyć na wykup ponad dekady.

Perspektywy

Prognozy analityków na wezwanie sektora dóbr podstawowych o 2,5% wzrost zarobków i mniej niż 1% wzrostu przychodów w 2016 roku. Sektor był jednym z najsilniejszych wykonawców na początku 2016 roku, pomimo tego bardzo skromnego perspektyw, konsekwencją kapitału płynącego od kapitałów podwyższonego ryzyka, jak globalna sytuacja gospodarcza zaczęła się kwaśny. Obligacje często stają się ucieczką kapitału w tych okolicznościach, ale to środowisko bardzo niskie oprocentowanie pchnął również inwestorów od papierów wartościowych o stałym dochodzie.

Podczas gdy te warunki wróży dobrze dla perspektyw aprecjacji Produkty konsumpcyjne zapasów, to nie sprzyja ciężkich tomów odkupu. Spowolnienie wzrostu gospodarczego i mało inspirujące zarobki perspektywy wzrostu powodują niepewność finansową, która może prowadzić do konserwatywnych strategii alokacji kapitału. Jednocześnie wzrost wyceny akcji w sektorze dóbr podstawowych będzie związek konserwatywny alokację kapitału w akcje stają się droższe odkupić. Zakładając, że obecne warunki są utrzymane w najbliższych latach należy spodziewać się inwestorzy nieznaczne spadki konsumpcyjne wykupu, na czele z największych firm. Recesja jest najbardziej prawdopodobne zdarzenie, które mogłoby doprowadzić do drastycznego odchylenia od początku 2016 trajektorii.

Fajne Techniki druków reklamowych, które przemawiają do publiczności
Dlaczego Wiek 70 ma kluczowe znaczenie dla planowania emerytalnego
Porady rozpocząć swoją karierę jako Fotograf, podróżnik
Pokrycie Gap Rabat Program: Jak to działa?
Restauracja Business Plan
Szkół biznesu z najwyższą ROI
4 Inteligentne 529 Alternatywy Plan do rozważenia
Day Trader Wynagrodzenie
Buffett Fosa: Jak Zrównoważony jest Competitive Advantage Tesli? (TSLA)
Dlaczego Milionerzy uważają się klasy średniej
Trzymając się z doradcą strony atrakcyjne Prospects

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create