Przeglądanie Capital One potencjału w dziedzinie rynku pieniężnego (COF)

Odkąd jego uruchomienia w 2013 roku, Capital One 360 ​​ustawił poprzeczkę dla kompletnego doświadczenia bankowości internetowej. Bank Web tylko jest filią Capital One Financial Corporation (NYSE: COF), który jest jednym z 10 największych banków w kraju w oparciu o depozyty. W 2012 roku, Capital One nabyte ING Direct z ING Group (NYSE: ING) i przemianowane jako Capital One 360. Pełen zakres usług bankowych, w tym oszczędności, kontroli, kredytów hipotecznych i rachunków inwestycyjnych, Capital One 360 ​​konkuruje w górnej kondygnacji bezpośrednich banków internetowych, a słynie z niskich lub nieistniejących opłat, przyjazny dla użytkownika strony internetowej oraz doskonałą obsługę klienta. Jedyny zarzut osoba może mieć o Capital One 360 ​​oferty było to, że nie oferują konto rynku pieniężnego. To zmieniło się w marcu 2016 roku, kiedy Capital One 360 ​​rozpoczęła Money Market 360.

O rynku 360 Pieniądze

Podobnie jak w przypadku wszystkich oferowanych produktów Capital One 360, jego nowe konto rynku pieniężnego jest proste i tanie. Nie ma żadnych miesięcznych opłat eksploatacyjnych i bez wymagania minimalne saldo lub minimalny depozyt. Konto posiada dwie kondygnacje z możliwością zarabiania na wyższe oprocentowanie na wyższym szczeblu. Dla sald rachunków z 10.000 $ lub więcej, średni plon procent (APY) był 1% z dniem 16 kwietnia 2016 r. W przypadku kont z mniej niż $ 10,000 APY wynosiła 0,6%. Nie ma karty debetowej lub sprawdź pisania przywileje, ale fundusze mogą być przekazywane w formie elektronicznej między innymi Capital One rachunków i kont zewnętrznych przy użyciu pulpitu online lub aplikację mobilną. Konto pozwala również na zdalny i bezpośredniej wpłaty depozytu. Rachunki są ubezpieczone przez rząd federalny do 250.000 $ za osobę, za uwagę i są federalne ograniczone co do liczby wypłat, które mogą być wykonane w terminie oświadczenia.

Jak porównuje Money Market 360

Jeśli rozważasz tylko APY dla porównania, istnieje kilka kont rynku pieniężnego internetowych oferujących wyższe stawki niż 360 Money Market. Biorąc pod uwagę tylko konta bez-fee, wymagania minimalne i nie ma, wskaźniki braku promocyjnych, Dime Oszczędności Bank Williamsburgh, oddział Dime wspólnotowym Bancshares Inc. (NASDAQ: DCOM), oferuje 1,1% APY depozytów o dowolnej wysokości. 360 Money Market pierwszej klasy tier 0,6%, podczas gdy wciąż znacznie powyżej średniej krajowej dla kont rynku pieniężnego, stawia go poniżej kilka z jego konkurentami internetowych, takich jak Ally Financial, Inc. (NYSE: SOJUSZNIK) przy 0,85%, SLM Corporation (NASDAQ: SLM) na poziomie 0,9% i Discover Financial Services, Inc. (NYSE: DFS) na poziomie 0,8%.

Dla deponentów, którzy czują, że zameldowanie pisania i debetowych przywileje są ważnymi cechami dla ich kont rynku pieniężnego, pieniądze rynku 360 może rozczarować. Wiele z jego konkurentami internetowych, w tym Ally, SLM i Discover, oferują oba. Jednak jest to łatwe do wykonania przelewów elektronicznych między innymi Capital One 360 ​​rachunków lub rachunku zewnętrznego. Przepisy federalne ograniczają wypłaty kont rynku pieniężnego za okres do sześciu oświadczenie.

Należy wybrać Money Market 360?

Wraz z wprowadzeniem na Rynku Pieniężnego 360, Capital One 360 ​​oferuje kompletny pakiet produktów i usług bankowości online. Deponentów, którzy mogą utrzymywać minimalne saldo w wysokości $ 10,000 znajdzie 1% APY jest konkurencyjna. Zaletą Capital One 360 ​​ma ponad jego głównych konkurentów w Internecie jest jej mocny, niski koszt spisu produktów bankowych, takich jak darmowe sprawdzanie i oszczędności oraz inwestycji tanich. Capital One 360 ​​jest również znany ze swojej pierwszej klasy obsługa klienta, która jest ważnym czynnikiem dla deponentów internetowych. Posiadacze konta mają 24/7 dostęp do działu obsługi klienta. Dla klientów, którzy szukają konkurencyjnych cenach oprócz kompletnego doświadczenia bankowości internetowej, Capital One 360 ​​plasuje się jako jeden z najlepszych.

Top 5 sposobów Terroryzm Wpływ gospodarki
Top 5 Costco Akcjonariusze (COST)
Czy Amazon-UBS Partnerstwo przyszłość rad?
Jak Firmy Credit Card Ustal Limit kredytu (EXPN)
Doradztwo inwestycyjne dla początkujących
Pieniądze nawyki Milenium
Jakie są zalety i wady podniesienie płacy minimalnej?
Sprzedaj swoje umiejętności Not Your Stopień
Jak banki mają do czynienia z niską stopy procentowe (WFC, JPM)
Konsekwencje wykluczenia
Najlepsze Praca w Ameryce 2012

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create