Przeciętny wiek emerytalne oszczędności na rok 2016

Czy jesteś za na oszczędzanie na emeryturę? Nawet jeśli nie wiesz, co liczy się jako tyłu, jesteś prawdopodobnie muszą zintensyfikować swoje wysiłki, aby zbudować swoją skarbonkę. Czerwca 2015 Government Accountability Office analizy stwierdzono, że średnie Amerykanów w wieku od 55 do 64 lat zostały naliczone około $ +104.000 oszczędności emerytalnych. Brzmi to jak dużo? Nie wtedy, gdy zdajesz sobie sprawę, że suma będzie przekładać się na $ 310 miesięczną wypłatę, jeśli pieniądze zostały zainwestowane w rentą dożywotnią.

Nawet jeśli jesteś daleko od tego przedziału wiekowego, niech to służyć jako pobudka. Nie chcesz, aby zatrzymać pracę bez wystarczającej ilości pieniędzy, aby żyć. A co lepszego czasu niż na początku nowego roku, aby uchwałę, że masz zamiar zrobić lepiej z oszczędności emerytalnych w tym roku. Po pierwsze, pozwala zorientować się, gdzie powinien znajdować się na różnych etapach życia, a po drugie, unosić się kilka wskazówek, w jaki sposób się tam dostać.

Dwadzieścia czegoś

Jesteś na początku swojej kariery, a wypłata może świadczyć o tym fakcie. Można również mieć więcej niż $ 30.000 długu kredytu studenckiego, jeśli jesteś przeciętny absolwent, zgodnie z analizą 2015 przez Edvisors.com, serwis internetowy, który dostarcza danych o kosztach uczelni oraz pomocy finansowej. Konieczności dokonywania między 100 $ i 300 $ płatności kredytu student, wraz z wynagrodzenia entry-level, wyjaśnia, dlaczego przeciętny twentysomething ma szacowaną średnią kwotę $ 16.000 socked daleko, według sondażu przeprowadzonego przez Centrum Badań Transamerica emeryturę.

Powodem nie przejmuj się: Prawdopodobnie masz więcej niż 40 lat, zanim przejdą na emeryturę. To dużo czasu, aby uzupełnić niedobór. Najważniejszą rzeczą do zrobienia? Przyczynić się do (k) plan 401 lub 403 (b) Plan pracodawca oferuje; dokonać płatności na tyle duża, aby w pełni korzystać z wkładu dopasowania firma. (Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Co to jest dobry 401 (k) Mecz?) Nie odwracaj się darmowe pieniądze.

Thirtysomethings

To miło być 30. Albo wyrosłem z tego samego przedsiębiorstwa lub jeśli nie zyskał wystarczającego doświadczenia, aby wydostać się z tych klas płatnymi entry-level. Ale życie jest bardziej skomplikowane. Możesz być żonaty, ma kilka dzieci, a może w domu.

Wszystko z knagi nożnej do tej nieoczekiwanej naprawy samochodu będzie łatwo gryza z pensji. Kto ma pieniądze, aby zapisać na emeryturę?

Statystyki wskazują na to zbyt. Przeciętny thirtysomething ma około $ 45.000 zapisane. W zależności od rocznego wynagrodzenia może być w porządku. Według Fidelity, firmy zarządzającej inwestycjami, trzeba mieć o równowartość rocznego wynagrodzenia zapisanego jako skarbonkę. Jeśli robisz 40.000 $, to co należy mieć na kontach emerytalnych.

Jeśli nie, to może nie podjęły wszystkie wolne pieniądze oferowane przez firmę w 401 (k) meczu. Rozpoczęcia lub kontynuowania dokonywania tych składek 401 (k) plan do maksymalnej meczu spółek; jeśli możesz, więcej oszczędzać. Możesz być wciąż płaci na swoich kredytów studenckich – zapewne z wyższym płatności już teraz – więc może trzeba zaostrzyć swój budżet rodziny, aby zrobić miejsce na kolejne oszczędności.

Ponadto, nie jest zbyt konserwatywny w swoich wyborów inwestycyjnej. Nadal jesteś na tyle młody, że wszelkie duże downswingów rynkowe nie powinny mieć wpływu na swój ostateczny przebieg zbyt drastycznie: Ty portfolio ma czasu, aby odzyskać. Nawet jeśli robisz dobrze ze swoich oszczędności, starają się oszczędzać, bo statystycznie, jesteś prawdopodobnie tyle w późniejszych latach.

Fortysomethings

Jesteś w sile swojej karierze. Opłaceniu składki i teraz, mam nadzieję, że masz pensję, że można być dumnym. Przy odrobinie szczęścia, dojdziesz do końca tych płatności kredyt studencki kiedyś w tej dekadzie uwalniając się więcej pieniędzy.

Ale dzieci są starsze, dom jest większy, może trzeba wybulić ponad pieniędzy na samochód lub edukacji dla jednego z dzieci, a jeśli jesteś uczciwy, może być dmuchanie pieniędzy w miejscach, które można zrobić bez.

Statystycznie większość Amerykanów są niebezpiecznie tyle w tym momencie, a przybliżony mediana oszczędności tylko 63.000 $ – suma, że ​​daleki od konserwatywnych wzorców w gnieździe jaja jest trzykrotnie swoje roczne zarobki.

Jeśli robisz $ 55.000, nie powinno być równowaga $ 165000 już zarobił.

Jeśli dostaniesz podwyżkę, umieścić wszystkie te pieniądze na emeryturę. Jeśli nie masz już wypłaty pożyczki studenckiej, popełniają te kwoty oszczędności emerytalnych, jak również.

Jeżeli nie masz jeszcze IRA, uruchomić jeden i przeznaczania funduszy na nim aż do max masz prawo co roku, zwłaszcza jeśli opcje plan emerytalny firmy są dalekie od ideału.

Fiftysomethings

Nie czujesz się stary, a ty nie jesteś, ale jesteś tylko około 15 lat od klasycznego wiek, w którym trzeba swoje pieniądze emerytalnego do życia. Jednak prawdziwe życie toczy się dalej. Można płacić czesne dziecięce, pomagając z płatnościami samochodów, gazu i dowolną liczbę innych wydatków. Dom jest coraz starszy i potrzebuje więcej ustalające w górę, a może rachunki medyczne rosną. Szacowane średnie oszczędności przeciętnego fiftysomething wynosi około 117.000 $ – daleko nieśmiały z pożądane cztery -to-pięciokrotność rocznego wynagrodzenia. Jeśli wprowadzono $ 60.000 trzeba mieć $ +240.000 zapisany – przynajmniej.

Jeśli dzieci są poza domem, może to być czas, aby rozważyć downsizing i zebranie ceniona wartość domu. Z drugiej strony, jeśli masz firmowe opcji na akcje lub innych aktywów, nie zapomnij, aby rozważyć te jako część swoich funduszy emerytalnych, nawet jeśli nie będą siedzieć w koncie specjalnie dla celów emerytalnych.

Rozważmy spotkaniu z planowania finansowego, a zwłaszcza tego, który specjalizuje się w emerytury dostać rzeczy w porządku i wykroić strategię dla swojego portfela.

Sixtysomethings

Teraz, kiedy zaczniesz czerpać korzyści z dziesięcioleci oszczędzania. W pewnym momencie, będziesz za pomocą tego pieniędzy, aby wspierać swój styl życia. Do czasu osiągnięcia 60, powinny mieć sześć razy pensji zapisanej – to $ +360.000 jeśli zrobisz 60.000 $ rocznie.

Niestety, przeciętny sixtysomething ma szacowaną medianę $ 172.000 w banku. Za mało. W tym momencie trudno jest zapisać wystarczy uzupełnić niedobory. Zamiast patrzeć na swoich aktywów. Co można zarabia w pewnym momencie, aby pomóc utrzymać cię?

I nie zapomnij zabezpieczenia społecznego. Większość seniorów dowiedzieć, że jest to istotne źródło miesięcznego dochodu. 2016 szacowany średni miesięczny zasiłek dla emerytowany pracownik ma 1341 $ miesięcznie; swoje może być bardziej lub mniej. A także rozważyć te najlepsze wskazówki dotyczące wypłat Maksymalizacja zabezpieczenia społecznego.

Podsumowanie

Kwota będziesz miał na emeryturę jest wysoce zindywidualizowane. Niemniej jednak, istnieją odniesienia można spróbować uderzyć w każdej dekadzie życia. Nigdy nie jest zbyt wcześnie w swojej karierze umieścić plan razem – ale to nigdy nie jest za późno, by zacząć, albo.

Jak odebrać Opowiedz mi o sobie pytanie wywiad
5 najpopularniejszych Firmy posiadane przez Bain Capital (IHRT)
4% Emerytury Wycofanie Reguła: Co warto wiedzieć
5 najlepszych samochodów dla emerytów
Rodzaje strategii inwestycyjnych
Jak wygrać Generation X Klientów
Reklamy telewizyjne mogą działać jak w przypadku reklam internetowych Dzięki Google
Roboty przy pracy: 6 sposobów na pokonanie Workplace Automation
Krótka Porównanie sądowa Restraint Vs. Aktywizm sądowa
Czy $ 99 Roczna opłata Amazon Prime warto? To zależy (AMZN)
MBA Executive MBA vs.: co jest lepsze?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create