Pieniądze rynkowych stóp: Znajdowanie Konta Najlepsze w 2016

Wielu ludzi myśli o rachunek rynku pieniężnego (MMA) jako rodzaj inwestycji. Ważne jest, aby nie mylić konto depozytowe rynku pieniężnego z funduszu rynku pieniężnego (MMF). Choć przy wpłacie na konto rynku pieniężnego jest chroniony zarówno przez FDIC i NCUA, fundusz rynku pieniężnego nie ma takiej ochrony. MMA i MMF są szalenie różne zwierzęta. Jeśli chcesz, aby Twoje pieniądze bezpiecznie rozwijać, wybierz konto rynku pieniężnego. Jeśli chcesz, aby Twoje pieniądze rosną agresywnie, jesteś prawdopodobnie bardziej nadaje się do funduszy rynku pieniężnego.

Przegląd kont rynku pieniężnego

Podczas kont rynku pieniężnego może zarobić szacunku stopy procentowe, to lepiej, aby myśleć o nich jak konto oszczędnościowe z profitów. Podobnie jak konto oszczędnościowe, konto rynku pieniężnego jest to dobre miejsce do zaparkowania pieniędzy przez dłuższy okres czasu. Ale w przeciwieństwie do rachunku oszczędnościowego, rachunku rynku pieniężnego rzeczywiście pozwala na pisanie czeki. Niektóre MMA nawet zawierać debetowej.

Można się zastanawiać, dlaczego nie powinno się po prostu korzystać z dużego zainteresowania MMA zamiast konta czekowego. To może pracować dla niektórych osób. Ale bardzo niewiele.

Większość ludzi nie powinno polegać na MMA dla swoich celów sprawdzających. To dlatego, że istnieją ograniczenia co do ilości wypłat można dokonać w każdym miesiącu. Federalne rozporządzenie D ogranicza do sześciu wypłat miesięcznie za rachunek.

Drugim głównym powodem ograniczenia wypłat na MMAS jest umożliwienie instytucji finansowej zdecydujesz się zainwestować swoje pieniądze efektywnie. Instytucje korzystają inwestować swoje pieniądze w pojazdach takich jak bony skarbowe, certyfikaty depozytowe (CD), obligacji komunalnych, itp jeśli trzymać wyciągając pieniądze, trudno jest instytucja wiarygodnie zainwestować pieniądze i maksymalizacji zysków. Jeśli nie można w wiarygodny sposób inwestowania pieniędzy, instytucja nie może uzasadniać daje wysokie oprocentowanie. Więc pomyśl o zamkniętych wypłat jako powitalny ograniczeń niż jeden niedogodności.

Inne aspekty MMAS o których warto pamiętać

Jeśli się więcej niż sześć wypłat miesięcznie, instytucja finansowa będzie prawdopodobnie obniżyć swoje konto rynku pieniężnego na konto czekowe. I / lub będzie ponieść opłatę karną. Upewnij się, że jesteś wygodne jest ograniczony w swoich wypłat. Ponownie, dobrze jest mieć osobne konto do codziennego wydatków.

Jeśli chcesz być bardziej agresywny z pieniędzy, należy rozważyć decydując się na certyfikat depozytowy zamiast. Jeśli chcesz, aby uniknąć niedogodności związanych z płyt CD, a jednocześnie uzyskanie porównywalnych stopę zwrotu, zdecydować się na koncie oszczędnościowym.

Jeśli chcesz mieć konto oszczędnościowe z wyższym oprocentowaniem i sprawdzić możliwości pisania, konto rynku pieniężnego jest dla ciebie. Przekonajmy najlepszych dostępnych na 2016 stóp.

Jak działa kalkulator

Krajowym lub lokalnym: Chcesz tylko porządek pośrednictwem lokalnych instytucji finansowych, czy jest się skupić na znalezieniu najlepszych cen możliwe? Wybór krajowa pokaże najlepsze stawki dostępne.

Instytucja: można sortować AZ lub ZA. Banki i SKOK-i są wymienione, ponieważ istnieje niewielka różnica między tymi dwoma podczas otwierania konta.

APY: Jest to roczna wydajność procentową. To automatycznie sortowane wysokiej do niskiej dla Twojej wygody.

Rate (APR): W tej kolumnie, zauważysz miejsce dla okresu wprowadzającego rentowność. Należy sprawdzić, czy ktoś jest oferowany. Ale zwykle, nie będzie tylko stopa ma wstęp na liście.

Minima: Należy zwrócić uwagę na tej kolumnie. To pokazuje minimalny depozyt potrzebny do otwarcia konta. Pokazuje również minimalne saldo należy zachować, aby uniknąć kosztów. Opłaty miesięczne zostaną wymienione w trzecim rzędzie. Wreszcie, zobaczysz czy oferty kont sprawdzić uprawnienia pisania. Jeśli nie, to może warto zwrócić swoją uwagę na kontach oszczędnościowych.

Inne obszary w kalkulatorze warto zwrócić uwagę: pod każdą instytucję nazwy / logo, znajdziesz dodatkowe informacje, które warto patrząc na. Potem, gdy już decyduje, które MMA jest właśnie dla Ciebie, kliknij przycisk Dalej. Spowoduje to przejście do strony konta rynku pieniężnego depozytu w banku. Teraz prawie wykończone procesu.

Jak szybko Wybierz najlepsze stawki

Kalkulator wymienia stóp procentowych rynku pieniężnego od najwyższego do najniższego. Wybierz pierwsze konto i kliknij Dalej. Dopóki bank ma dobrą renomę i dobrą obsługę klienta, powinno być dobrze iść. Po tym wszystkim, jesteś wyborze konta depozytowego. Prawdopodobnie nie będzie interakcji z instytucją zbyt wiele. Nie trzeba iść do fizycznej lokalizacji, więc będzie po najwyższe oprocentowanie jest zwykle najlepszym.

Pamiętaj, że pozostałe informacje podane w kalkulatorze jest bardzo pomocna. Upewnij się, że opłaty są niskie lub nie istnieje i należy sprawdzić wymagania minimalne saldo. Można nawet stwierdzić, że konto jest na tyle mili, że oferują bonus.

Najlepszych sposobów inwestowania pieniędzy
Bill Gates wartość netto: $ 81,3 mld (wrzesień 2016)
Kara podatkowa Niedopłata
3 Powody do inwestowania w budynkach wielorodzinnych Nieruchomości
Alternatywne Praca dla nauczycieli, które prowadzą ich do większy sukces
Wykup akcji Treść raportu: Produkty luksusowe Sektor (XLY)
Nie przegap tych Niespodziewanie Cudowne wydarzenia Bond Swap
Rozwiązywanie Nieszczęścia Social Security: Opcja ryczałtowa
Chip: Nie wiem, czy można utrzymać się z amerykańskich gazet nad w Wielkiej Brytanii, ale ostatnio New York Times opublikował historię na temat negatywnych skutków zdrowotnych samotności. Przypomniało mi prezentacji w naszym okrągłym stole w Londynie.
Sposobów, aby uzyskać bezpłatne prezenty świąteczne (lub przynajmniej te tańsze)
Wady i zalety ETF

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create