Opis pracy oraz wynagrodzenie z Seaman sprzedawcy

Marynarz sklep działa na statkach morskich, takich jak statki i tankowców. tytfrn zagłębia się głębiej w opisie stanowiska pracy i wynagrodzenia marynarza handlowej.
Do rozprzestrzeniania naszego handlu w pokoju i obrony naszej flagi w wojnie wielki i zamożnych morskich handlowca jest niezbędne. Powinniśmy mieć okręty nasze własne i naszych własnych marynarzy, aby przekazać swoje wyroby na rynki neutralnych, aw razie potrzeby, aby wzmocnić naszą linię bojową.
– Prezydent Theodore Roosevelt
Jaki marynarz kupiec zrobić, to pytanie, które wielu myli, ponieważ słowo to obejmuje kilka nazw w obrębie przemysłu morskiego. Marynarze mogą być żeglarze, inżynierowie, urzędnicy pokładu, oficerowie marynarki, itp Wszystkie z nich pracuje na statkach wodnych takich statków towarowych, tankowców, statków wycieczkowych itp Pomagają przy pracy i konserwacji tych statków. W poniższych akapitach, można zorientować się z profilem pracy i pensji marynarzy handlowych.

Typy

W ramach tej szerokiej kategorii, znajdziesz różne stanowiska marynarza, i są one objęte w działach.

Departament Deck
Ta kategoria obejmuje pozycje deckmen, kadetów pokładowych, koledzy (pierwszego oficera, drugiego oficera i trzeciego mate), oficer pokładowy zwykłego marynarza (OS), marynarz (AS), spawacz, bosmana itp
Każdy zaczyna jako stażysta, a prace ich ku górze. Większość obowiązków są wyuczone poprzez szkolenia na stanowisku pracy.
Są one odpowiedzialne za całą działalność załadunek i rozładunek, pakowanie i rozpakowywanie towarów, oraz szereg innych obowiązków.

Departament silnika
Osoby pracujące w dziale maszynowym są ci, którzy mają dbać o technicznych aspektach statku.
Ta kategoria obejmuje inżynierów morskich (pierwszy, drugi, trzeci inżynierów, inżynierów Assistant), pracowników morskich, elektrycy, Oilers, wycieraczki, monterów, etc.
Zapewniają one, że statek działa płynnie. Są one odpowiedzialne za utrzymanie maszyn i urządzeń pomocniczych (klimatyzacja, zaopatrzenie w wodę, energię elektryczną, etc.) na statku oraz czyszczeniem i utrzymaniem ich (Oilers, wycieraczki, itp.)

Departament Catering
Ta kategoria jest bardziej widoczne w dużych statków, zawiera szereg szeregi; poza tym, że zawiera parę kucharzy i zarządcy.
Zapewniają one, że wszystkie posiłki są odpowiednio przygotowane i podane.
Mogą też pewna kuchnię i okoliczne pomieszczenia są utrzymywane w czystości.
Na mniejszych statków i holowników, gotowania i obsługujących funkcje są obsługiwane przez samego deckman.

Kapitanie

Zwany także kapitanowi statku, kapitan jest odpowiedzialny za statek oraz nadzoruje całą działalność statku.

Opis stanowiska i obowiązki

Opierając się na roli, marynarze handlowe mają wiele obowiązków. Do załadunku i rozładunku ładunku.
Aby zadbać o holowaniu i naczyń wiążącego, i wykresów kursów i obsługi map.
Czyszczenie jest ważną częścią pracy, obejmuje zamiatanie i zmywanie pokładu i innych obszarów, aby pozbyć się wszelkich plam oleju, kurzu, brudu, resztek itp specjalne szczotki i inne urządzenia czyszczące mają być wykorzystywane do tego celu.
Naprawa i niezbędnego sprzętu, takich jak liny, kable, dźwigi itp
Aby upewnić się, że łodzie ratunkowe są wystarczające i we właściwym stanie technicznym, opuszczanie i podnoszenie ich.
Jako marynarz, to mają na celu niesienie pomocy starszych inżynierów dotyczące skomplikowanych maszyn, etc.
Kierowania statkiem we właściwym kierunku, sprawdzając odpowiedni kurs, podczas gdy statek jest w trybie auto-pilota.
Do farb i lakierów statku i jego komponenty (łodzie ratunkowe, struktury, itp.)
Utrzymanie wszystkich maszyn i ich elementów, to specjalnie dla Oilers morskich, elektryków, spawaczy, monterów, którzy mają do naprawy i utrzymania elementów statku, wykonującymi natłuszczanie, smarowanie, mocowania itp, w razie potrzeby.
Stać i patrzeć na skrzydłach mostka statku i poszukaj pomocy nawigacyjnych i innych przeszkód. Ta praca odbywa się w systemie zmianowym.
Aby uniemożliwić osobom nieupoważnionym wstęp na teren statku.
Podczas pracy z cystern, węże muszą być dołączone właściwie tak, że pompy mogą być skutecznie wykorzystywane do transferu.
Aby przeczytać manometry i towarzyszące im urządzenia i odpowiednio dokumentować dane.
Aby zwrócić uwagę na warunki atmosferyczne i podjąć odpowiednie działania.
Aby wysłać sygnały do ​​innych statków korzystających z urządzeń sygnalizacyjnych high-tech.
Aby sprawdzić barki podczas rejsu i odłączyć je, gdy nie jest to konieczne.
Aby zapewnić prawidłowe zasady bezpieczeństwa i higieny pracy są przestrzegane.
Gotować, czyste, służyć i utrzymać kuchnię.
Aby zachować spokój w sytuacjach awaryjnych.
Aby obliczyć głębokość wody w nieznanych wodach i przekazywać dokładne informacje.
Daj instrukcje do innych pracowników w zakresie czyszczenia części metalowych i innych komponentów.
Zapewnienie pomocy zdolnego do seniorów.

Wymagania
Sprawny fizycznie
Pracowity, ciężka praca
Gracz zespołowy
• Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
Elastyczność

Szkolenie
Kwalifikacja edukacyjne dla marynarza kupca idealnie stopień licencjata w dziedzinie technologii morskiej lub innych związanych stopnia. To jednak jest konieczne przede wszystkim dla inżynierów.
profil kupca marynarza kariera rozpoczyna się od wyznaczenia stażysty, a następnie rozwijać się wraz z doświadczeniem.
Nawet inżynierowie zaczynają jako inżynierowie trzeciego stopnia, a następnie pracować z nimi ku górze.
Jeśli chodzi o wymogi prawne, aby rozpocząć, trzeba uzyskać wszystkie wymagane formularze oraz wniosek o Merchant Mariner Credential (MMC) z Coast Guard Regionalnego Centrum Egzaminacyjnego (najbliżej twojego miejsca zamieszkania).
Trzeba zdać egzamin testy fizyczne, narkotyki i alkohol, jak również.
Obszerny Badania będą prowadzone w tle; odpowiedzieć na pytania zgodnie z prawdą.
Ubiegać się o TWIC (karta identyfikacji Transport Worker) i złożyć wszystkie dokumenty do regionalnego ośrodka egzaminacyjnego. Dostaniesz swoje poświadczenia w ciągu kilku tygodni.
Wymagane szkolenia do pracy marynarza handlowej jest również w wielu akademiach morskich, łącznie z US Naval Academy i US Merchant Marine Academy.
Dotarcia do tych akademiach może być trudne, a wyczyszczenie egzamin licencyjny mówi się bardzo trudne.
Gdy zatrudniony do pracy na statku, formalna praktyka jest zapewnione, a czasami specjalne szkolenie prywatne.
Wymogi licencyjne różnią się od jednego stanu do drugiego.

Wynagrodzenie
Zakres wynagrodzenia marynarza kupca zmienia się zgodnie z oznaczeniem, pracodawcy, i doświadczenie.
Stażysta nie może zarobić znacznie na początku, a marynarze zazwyczaj zarabiają między 20.000 USD 25.000 USD rocznie, z wyłączeniem zakwaterowania.
Kapitanowie i koledzy mogą zarobić w dowolnym miejscu pomiędzy USD 30.000 USD 100.000.
inżynierów morskich i wysokich rangą oficerów marynarki mogą zarobić w dowolnym miejscu od 40.000 USD 110.000 USD.
Ponownie, należy pamiętać, że wynagrodzenia różnią się w dużym stopniu w zależności od pracodawcy i wyznaczenia.

{0} {/0} {0}środowisko pracy;{/0}
marynarze kupiec musiał przyzwyczaić się do obecności morza.
Będą pracować z dala od domu przez kilka miesięcy bez przerwy. To jest powód, dlaczego muszą również żel z ich drużyny.
Ten długi czas może mieć znaczący wpływ na ich życie osobiste-jak chodzi o spędzanie czasu z rodziną, realizując inne zainteresowania, itp
Praca nie jest łatwe i wolne od stresu, niezależnie od tego, czy jesteś deckman lub inżyniera, trzeba pracować długie godziny, a czasami trzeba zrobić Podziel się kolegi z pracy, a także, jeśli jest chory lub nie jest w stanie zakończyć pracę.
Praca w maszynowni może być gorąco, duszno i ​​bardzo niewygodne.
Podczas pracy na statku, mieszkanie jest całkowicie pod opieką, a podane są hojne zasiłki wakacyjnych po każdej trasie. Oczywiście, czas trwania wycieczki waha się od jednej firmy do drugiej.
Inne profity są także, w zależności od pracodawcy, umiejętności i doświadczenia zawodowego.
Jeśli korzystają z życia morskiego i uwielbiam podróżować, jest to wspaniała okazja kariery dla Ciebie. Oczywiście, zadanie nie będzie łatwe, trzeba pracować bardzo ciężko, przez wiele godzin, a jednocześnie, wydając swoje życie zawodowe na pokładzie statku jest dość atrakcyjna perspektywa, jestem pewien, że można zignorować pewien dyskomfort, prawda?

Plusy i minusy Home Equity Loans
Zdobyć więcej Fakty O Vs. księgowania kosztów Rachunkowość zarządcza
Bill Gates wartość netto: $ 81,3 mld (wrzesień 2016)
Dyplomacja pingpongowa: Podsumowanie, Znaczenie i efekty
Słaba kredytowych? Wiedzieć procesie leasing samochód z Bad Credit
Korzyści z Small Business Credit Cards
Money Market Case Study: Breaking the Buck
Groupon: Podatki Do sprzedaży nadal obowiązują? (GRPN)
Teraz jest czas, aby Wpłać drodze do obniżenia podatków
Implikacje inwestowania w wyborach 2016
Informacje o dotacje i pożyczki dostępne dla Home Improvement