Oferty kredytów hipotecznych: RoundPoint vs. PHH hipotece (PHH)

Dla konsumentów w rynku na zakup domu lub refinansowania, Internet stało się łatwe do przeprowadzenia dokładnych badań i rozejrzeć się za najlepszą ofertę. Oprócz dużych banków i pożyczkodawców, mnóstwo kredytodawców hipotecznych internetowych wyrosło w 21 wieku, wiele z nich reklamuje niższe stawki niż ich konkurenci z cegły i zaprawy spowodowane mniejszym obciążeniu. Z oprocentowanie kredytów hipotecznych unoszących się w pobliżu minimów cały czas, począwszy od kwietnia 2016 roku, kredytobiorcy mają dodatkową motywację do zabezpieczenia hipotecznego przed stóp dołu na zewnątrz.

PHH hipoteczny, oddział PHH ​​Corp. (NYSE: PHH) i RoundPoint są dwie firmy, które pojawią się częściej w wyszukiwarkach internetowych dla firm hipotecznych. Ich modele biznesowe są zupełnie inne. PHH hipoteczny to pożyczkodawca detalicznej hipotecznych kredytów mieszkaniowych, które wywodzi się z klientami, a także utrzymuje portfel serwisowanie ponad milion kredytów. Natomiast RoundPoint wykorzystywane do pochodzić kredytów hipotecznych, ale od 2016, tylko ich usług. Kredytodawców hipotecznych w Internecie loanDepot wchłaniane wszystkich oficerów pożyczki RoundPoint odpowiedzialnych za inicjowanie w lipcu 2014 r.

Model biznesowy Porównanie

Różne firmy hipotecznych wykonywać różne funkcje. Na przykład, niektóre firmy pochodzą pożyczki, ale nie należy ich naprawiać. Oznacza to, że towarzystwa funduszy pożyczki przy stole zamknięcia, ale od razu sprzedawać praw do obsługi do innej firmy. Inne firmy pochodzą i obsługi kredytów. Tych kredytodawców zachować kredyty one pochodzą i odbierać należność główną i odsetki od swoich klientów. Trzecia kategoria obejmuje przedsiębiorstwa, które ograniczają swoje działania do obsługi kredytu. Firmy te zakupić obsługę praw z firmami, które pochodzą pożyczki, ale nie pochodzą pożyczek siebie.

PHH hipotecznych spadnie do drugiej kategorii. W 2015 roku, firma powstała 40 $ mld kredytów. Utrzymuje również obsługującemu portfelem 1,1 mln kredytów, a na koniec roku 2015. Firma jest siódmym co do wielkości inicjatorem kredytów hipotecznych w Stanach Zjednoczonych i dziewiątym co do wielkości jednostki obsługującej hipotecznych. Chociaż firma nie utrzymuje fizycznych oddziałów, klienci mają możliwość ubiegania się o kredyt hipoteczny on-line za pośrednictwem strony internetowej lub dzwoniąc pod bezpłatny numer do pracy z urzędnikiem pożyczki zdalnym.

Natomiast RoundPoint nie pochodzi kredyty, ale usługi te, które pochodzące od innych kredytodawców. Gdy RoundPoint nabywa prawa do serwisowania kredytu, kredytobiorca otrzyma zgłoszenie swojej nowej jednostki obsługującej hipotecznych, wraz z instrukcjami, jak i gdzie można dokonać płatności od tego momentu. Według stanu na koniec roku 2015 w portfelu serwis spółki wyniosły ponad 300 tysięcy kredytów.

Stawki i opłaty

Od dnia 21 kwietnia 2016 roku, PHH hipoteczne oferowane 30-letnie tradycyjnych kredytów hipotecznych o stałym oprocentowaniu 3,75%, z roczną stopę oprocentowania (APR) od 3.852%. Ponieważ uważa całkowity koszt funduszy, w tym opłat i kosztów zamknięcia, kwiecień jest lepszym środkiem niż stopy procentowe dla porównywania kredytów. Dla 15-letniego kredytu hipotecznego o stałym oprocentowaniu konwencjonalna, PHH oferuje oprocentowanie 3,03% i APR w wysokości 3.208%.

Podczas RoundPoint nie udziela pożyczki, inny pożyczkodawca online loanDepot jest nowym domem dla większości jej oficerów pożyczki. Od dnia 21 kwietnia 2015 roku, oprocentowanie loanDepot jest na tradycyjnych 30-letniego kredytu hipotecznego o stałym oprocentowaniu było 3,625%, przy APR w wysokości 3.804%. Firma oferuje 15-letnich kredytów hipotecznych o stałym oprocentowaniu 2,75%, przy APR w wysokości 3,12%.

Choć loanDepot oferuje znacznie niższe oprocentowanie niż PHH hipoteczny, APRS między obiema firmami są podobne. Oznacza to loanDepot pobiera więcej w punktach i opłat, a więc kredytobiorca kupuje dół stopy procentowej, płacąc więcej do przodu. Zgodnie z ogólną zasadą, że to ma sens dla kredytobiorców, którzy chcą zachować kredyt na dłuższy czas, ponieważ skończyć oszczędzając pieniądze odsetek przez cały okres pożyczki. Kredytobiorcy, którzy planują refinansować lub sprzedać w ciągu kilku lat to lepiej zapłacić trochę więcej odsetek i utrzymanie opłat na niskim poziomie.

Najlepsze Banki inwestycyjne
Kupno domu bez pieniędzy w dół
Scottrade: Jak dobre są jego usług emerytalne
Dlaczego Emeryci niosą więcej długu niż kiedykolwiek
Jakie są górnego limitu karty kredytowe
Dlaczego firmy są Going Green? Tutaj jest oczywista odpowiedź
Czym jest intraday Trading
Doradca: Czy wiesz, co klienci chcą Tysiąclecia?
Więcej informacji na temat Jak napisać doskonały plan Business Proposal
Korzystanie z 401 (k), aby spłacić kredytu: Plusy i minusy
Chronić Emerytury pieniędzy od zmienności rynku

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create