Oferty kredytów hipotecznych: Obiektyw hipoteczny Mortgage Coach vs.

stoły warsztatowe online szybko stają się koniecznością dla każdego, kto w sprzedaży. Mając dane w czasie rzeczywistym i zdolność do dokonania prezentacji na wyciągnięcie ręki przez cały czas ma kluczowe znaczenie w podłączonego cyfrowego świata. Jest to szczególnie istotne dla pożyczanie specjalistów, którzy często spotykamy potencjalnych homebuyers w biegu. Przed internecie funkcjonariusze pożyczki byłoby zacytować stopy i dostarczyć arkusz opłata transakcyjna dla jednej opcji kredytu. Kredytobiorca miał nadzieję, że oficer pożyczki prezentował najlepszą opcję. Homebuyers w 2016 roku są bardziej wiedzą techniczną i znacznie bardziej wymagający, z oczekiwaniami posiadające wszystkie potrzebne informacje, gdy jest to potrzebne. Na rynku, który stał się bardzo commoditized funkcjonariusze pożyczkowe muszą być zdolne do różnicowania się i wykazać wartość dodaną. To tam planowaniu hipotecznych i prezentacji systemów online stworzone przez obiektyw hipotecznych i trener hipotecznych przyjść; oba mogą wyposażyć specjalistów kredytowej z narzędzi, których potrzebują, aby edukować swoich klientów i sprawiają, że klienci czują się w kontroli procesu decyzyjnego. Poniżej znajduje się zestawienie obu usług i jak one działają ze specjalistami kredytowych sprzedać więcej kredytów.

Obiektyw hipoteczny

Obiektyw hipotecznych jest oparty na sieci Web planowanie i obsługa prezentacji oferując profesjonalistom Wypożyczalni 26 oddzielnych modułów analitycznych do wszystkiego, od obliczania kosztów zamknięcia, do wynajęcia kontra kupić porównań, do łącznej analizy kosztów. Każdy moduł umożliwia wprowadzanie danych do produkcji natychmiastowy analizy lub obliczeń. Moduły obejmują Kalkulator kosztów zamknięcia, konsolidacji zadłużenia, istniejących kredytów hipotecznych, jednoroczną porównania ARM, czynsz porównaniu kupić i całkowitą analizę kosztów. Obiektyw hipotecznych jest oparte na przeglądarce, dzięki czemu pozwala na prezentacje mają być wykonane z dowolnego komputera podłączonego do Internetu. Użytkownicy mogą skonfigurować prezentację wideo za pomocą dowolnego programu współdzielenia pulpitu, takich jak WebMeeting123. Obiektyw hipoteczny to usługa subskrypcji opartych o stawki miesięczne począwszy od około $ 47 Jak kwietnia 2016 r.

Trener hipoteczny

Trener Hipoteka została uruchomiona w 1997 roku jako planowaniu hipotecznych i obsługi prezentacji z wykorzystaniem arkuszy kalkulacyjnych Excel i prezentacji szczątkowej oprogramowania dostępnego w danym momencie. Trener hipoteczny ewoluowała z technologią i oferuje pulpitu i aplikacji mobilnych zasilany danymi w czasie rzeczywistym. Jego zestaw narzędzi może być używany na wielu platformach i na dowolnym urządzeniu, umożliwiając profesjonalistom kredytowych w celu zapewnienia jasno zilustrowane opcje ze szczegółowymi informacjami finansowymi, wykresów, narracji wideo oraz bieżących aktualizacji, praktycznie lub osobiście.

W przeciwieństwie do innych narzędzi analizy pożyczki, trener hipoteczny oferuje w pełni zintegrowaną platformę narzędzi zapewniających pełny proces end-to-end, zarządzania relacjami z klientem (CRM), planowania, prezentacji i obserwacji. Użytkownicy pracują z dala od intuicyjnego pulpitu nawigacyjnego dla każdego klienta do podjęcia klientów poprzez analizę kosztów całkowitych, zmień equity, wynajem kontra analizy kredytu i konsolidacji, ile potrzeba dla kilku opcji jednocześnie. Informacje lub prezentacje mogą być dostarczane do klienta za pośrednictwem aplikacji lub przedstawił osobiście. Prezentację można udostępniać wielu użytkownikom, którzy pobrali aplikację. Ponadto, trener Hipoteka obejmuje funkcję aktualizacji w czasie rzeczywistym o nazwie RateWatch która wykorzystuje najnowsze technologie interaktywne śledzenie wykresów stopy procentowe i trendy, dostarczając użytkownikom informacji up-to-the-minute. Grafika jest bogato kolorowe i łatwe do zrozumienia. Trener Hipoteka działa jako dostawca usług subskrypcji oprogramowania opartego o miesięcznych kursów zaczynają się od około 70 $.

Obiektyw hipoteczny lub autokar hipoteczny?

Obiektyw hipoteczny jest mniej kosztowna usługa i zapewnia większość niezbędnych obliczeń pożyczkowymi specjalistów trzeba edukować swoich klientów o różnych możliwościach. Mimo że jest łatwo dostępne z każdego komputera podłączonego do Internetu, nie oferuje mobilne oparte na wersji lub aplikację. Trener hipoteczny to aplikacja, którą można pobrać przez specjalistów kredytowych i ich klientów. Specjaliści pożyczkowe nadzieję konkurować o Milenium muszą być w stanie wykazać, że są dostosowane technologicznie do sposobu ich klienci wolą się komunikować. Trener hipoteczny jest droższe usługi, ale oferuje bardziej solidną platformę do organizowania danych klienta, przygotowanie i przedstawienie prezentacji niestandardowych, a klient follow-up. Trener hipoteczny wymaga trochę więcej treningu, aby w pełni korzystać z wszystkich swoich narzędzi, ale firma ma wiele narzędzi szkoleniowych online i dedykowany zespół wsparcia.

Co to jest Short-sprzedaży nieruchomości i jak to działa?
Jak ponownie składać swojego Tax Return
Jak na emeryturę z zaledwie 500.000 $ Zapisane
6 krajów, gdzie można żyć Wyłączone Zabezpieczenia Społecznego
Dobre Inwestycje Podczas pompowania
6 wskazówki Last Minute Narodzenia Budżetowanie
Home Equity Loan Porady
Jak naprawić Bad Credit szybko
Dlaczego Opóźnianie emerytalny dla Kolegium Twojego dziecka jest zły pomysł
Top 5 Najdroższe Super jachty w świecie
Są korzyści finansowe małżeństwa Wciąż Odwoływanie dla wszystkich?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create