Nieruchomości Zamknięcie procesu

W procesie zakupu nieruchomości, zamknięcie transakcji jest ostatnim krokiem. Ta sekcja daje więcej na temat procesu zamykania.
Procedura kupna jakiegokolwiek mienia, czy to mieszkalnych lub handlowych, jest taka sama. Tworzysz listę kontrolną różnych aspektów, takich jak budżet, sąsiedztwo, ubezpieczenia, rozpocząć wyszukiwanie, zdecydować się na nieruchomości, zapytać o cenę, sprawdzić, czy zmieści się w budżecie, zorganizować pożyczkę i kredyt, złożyć ofertę w kierunku przeciwnym, a na końcu kiedy wszystko jest dopuszczalne, zakup nieruchomości. Gdy zdecydujesz się na zakup nieruchomości, rozpoczyna się proces rozliczenia. Procedurę opisano szczegółowo poniżej.

Zamknięcie jest ostatni w procesie zakupu domu i jest najważniejszą częścią transakcji nieruchomości. Zaczyna raz ofertą zakupu lub oferują licznika, jest akceptowana przez sprzedającego nieruchomości. Wszelkie zmiany w ostatniej chwili dotyczące nieruchomości są wykonane, a ostateczne oferty są akceptowane. Wiele dokumentów, takich jak umowy, dowodu tytuł, hipoteki i ubezpieczenia, raporty inspektora domu, są potrzebne do tego procesu. Można również wiązać się z prawnikiem na to samo. Krok po kroku proces zamykania zostanie wyjaśnione poniżej.

Zadatek: zadatek jest to, że pieniądze, które kupujący płaci sprzedającemu. Wypłata zadatek oznacza, że ​​kupujący jest zainteresowany kupnem domu. Kiedy sprzedawca otrzymuje to świadczenie, może on wziąć pod uwagę proces domu sprzedających się zaczęło. Kupujący może zapłacić gotówką lub czekiem.

Sprawdź Tytułu: zamknięcie agenta lub tytuł firma wybrana w celu sprawdzenia prawidłowości tytuł własności. Oceniają roszczenia prawne sprzedającego na nieruchomości, sprawdź w żadnym innym zastawem na nim, a także sprawdzić, czy wszystkie niezbędne podatki zostały opłacone przez sprzedającego. Gdy tytuł jest wyczyszczone, last minute negocjacje nieruchomości może być zakończone.

Ujawnienia: Kupujący musi wyglądać po domu po raz kolejny w ciągu ostatnich 24 godzin, aby upewnić się, czy sprzedawca wyszedł z domu w sposób obiecane w umowie sprzedaży. Nabywca będzie musiał wyznaczyć inspektora w procesie kontroli. Na podstawie jego raportu, jeśli kupujący czuje, że istnieją pewne nierozwiązane problemy, może opóźnić proces zamykania.

Ocena: Każdy nabywca będzie wymagać finansowania nieruchomości z kredytodawcą. Pożyczkodawca dokona oceny w celu określenia wartości nieruchomości. Jeżeli pożyczkodawca jest zadowolony, może on przyspieszyć proces zamykania.

Zatwierdzenie kredytu: wyceny nieruchomości staje się ważna z punktu widzenia pożyczkodawcy. Jeżeli pożyczkodawca jest zadowolony z nieruchomości, będzie on zatwierdza kwotę kredytu, po którym firma tytuł otrzyma wszystkie dokumenty ze strony pożyczkodawcy. Dokumenty te zostaną podpisane w dniu zamknięcia, który jest utworzony przez spółkę tytułowej. Sprzedawca będzie musiał rozstrzygnąć wszelkie przeszłe pożyczki na dom, zanim kupujący może podpisać papiery. Rachunek powierniczy otwarty jest na tym etapie gładkich transakcji finansowych.

Sprawdź kasjera: Nabywca musi dostać czek na sumę bilansową. Ostateczna kwota obliczana jest po rozważeniu wszystkich związanych z tym opłat i cen nieruchomości po konsultacji z firmą agenta zamykanie lub tytuł.

Zamknięcie: Kupujący podpisuje wszystkie ważne dokumenty, takie jak papiery pożyczki, tytuł własności i innych. Sprzedający albo znaki to wszystko wcześniej lub w tym samym dniu. Wskaźnik ten waha się w zależności od państwa, w którym transakcje odbywają.

Dotyka końcowe: Po dokumenty są podpisane przez strony, następnym krokiem jest nagranie tej transakcji przez powiat. Wtedy posiadanie nieruchomości jest formalnie zmienił od kupującego na rzecz sprzedającego.

Proces zamknięcia nieruchomości komercyjnych jest taka sama. Jednak istnieją pewne dodatkowe elementy, które muszą być rozpatrywane. Nieruchomość komercyjna jest nieruchomość inwestycyjna, a więc cały proces musi być załatwione bez błędów. Ponieważ lokal jest własnością podmiotów i rzadko przez osobę fizyczną, wszystkie podmioty są dokładnie sprawdzane ze względu na wysokie ryzyko odpowiedzialności zaangażowanych.
Formalne rachunek powierniczy jest otwarty ze względu na duże ilości pieniędzy zaangażowanych.
Tytuł jest skomplikowane, ponieważ istnieje organizacja zaangażowana.
Okres diligence jest stała, gdzie wszystkie dokumenty i dzierżawy są uzgadniane przez sprzedającego i kupującego.
Oprócz standardowych dokumentów, istnieje kilka dodatkowych dokumentów do podpisu i przekazany przez kupujących i sprzedających. Na przykład, kupujący może chcieć tego samego pracowników serwisu za utrzymanie windy lub ten sam personel sprzątający. Dokumenty związane z tymi zagadnieniami mają być przekazane i podpisane.
Potrzeby inwestycyjne nieruchomości należy obchodzić się ostrożnie. Ustanowić pełnomocnika do zarządzania nieruchomościami po zakończeniu procesu zamykania, dzięki czemu nie trzeba się martwić o jakiekolwiek problemy związane z obiektem.

5 stron internetowych, gdzie można zarezerwować prywatny odrzutowiec
Jak karcie Works Shell kredytowe: Korzyści i nagrody (RDS.A)
Jak inwestować w obligacje
Czy Cap Social Security Zwiększenie Pomoc trwać dłużej?
Jakie są kroki w tworzeniu biznesu online?
Obliczanie odliczenia odsetek od kredytu hipotecznego podatkowe
Kim są główni konkurenci na Groupon? (GRPN)
5 najlepszych miejsc na emeryturę w Oregonie
Jak stworzyć plan biznesowy Franchise
Top 5 samochodowe Zapasy 2016 (F, GM)
Co się stało z Bull Market?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create