Najemcy we wspólnym Vs. Wspólne najmu: Podsumowując różnice

Badając zaletach i wadach lokatorów wspólnego i wspólnego najmu jest obowiązkowa dla każdego początkującego właściciela domu lub osoby, która zamierza udostępnić własność jakiejkolwiek części nieruchomości. Chociaż oba terminy mogą wydawać się podobne na początku, każdy rodzaj własności ma specyficzne cechy i korzyści mających zastosowanie do konkretnych sytuacji.
Inwestowanie w nieruchomości jest to decyzja, która wymaga starannego przemyślenia i kontemplację dotyczącą kwestii własności i posiadania, który jest, gdy terminy takie jak wspólne najmu i najemcy wspólne przyjść na zdjęciu. Jeden lub więcej niż jeden, osoba może być właścicielem nieruchomości; pary mogą zdecydować się posiadać tytuł do nieruchomości jako nieruchomości gminy, w którym obaj partnerzy mają równy interes; a ludzie mogą zdecydować się na stworzenie zaufania i przeniesienia własności nieruchomości w celu zmniejszenia obciążeń podatkowych. Aby poradzić sobie z tymi i innymi takich scenariuszy własności najemcy wspólnego i wspólnego najmu są rozwiązania prawne, które są powszechnie przestrzegane.

Co to jest Najemcy we wspólnym

Niezależnie od ich udziałów w nieruchomości, które mogą być równe lub nierówne, najemcy wspólne, które nie są wymagane przez prawo być związane, mają równe prawa do posiadania. Innymi słowy, można zająć własność pomimo posiadania najmniejszy udział nawet w przypadku braku innych współpracowników lokatorów. Po śmierci współ-najemcy, spadkobierca dziedziczy udział dawnego współpracownika-tenant, podczas gdy inni zachowują swój dotychczasowy status quo, o ile pozostali przy życiu współpracowników lokatorzy są nazwane w testamencie, w którym to przypadku mogą one dziedziczą udział zmarłego. Lokatorzy mają prawo do wykupu współpracowników najemcy pod warunkiem, że ten ostatni jest gotów.

Zaleta
W niektórych przypadkach może być pożądane w celu identyfikacji konkretnych udziałów w nieruchomości za każdy właściciel będzie mógł opuścić swój udział w nieruchomości do powołanej osoby oprócz właściciela. To jest, przede wszystkim w tych sytuacjach. Również w ten sposób tytułowego gospodarstwie pozwala współ-najemcy korzystać z jego / jej udział w nieruchomości jako zabezpieczenie dla poszukujących kredytów. Zapewniając tym samym najemcom możliwość dywersyfikacji swojego portfela nieruchomości poprzez inwestowanie w różnych właściwościach.

Wada
Jedno z pułapek jest dziedzicem, którzy mogą nie być żyjący współ-najemcy mogą być bezinteresowna, orzekając na nieruchomości. Pozostali współpracownicy lokatorzy mogą wyrazić sprzeciw wobec własności sprzedawanych wyłączyć i zmusić dziedzica złożyć skargę partycji przy czym sąd powierza się zadanie dystrybucji dochodów z mienia, które zostało sprzedane zgodnie z nakazów sądowych. Złożenie skargi partycji lub wykupienie najemców spowoduje rozpuszczenie obecnym układzie posiadających nieruchomości.

Jaka jest wspólna dzierżawa

Wspólne najmu wymaga od każdego lokatora mieć równy interes lub własności oprócz konieczności posiadania równych praw. Właściciele, którzy otrzymują tytuł na tym samym czynem i równocześnie, mają prawo do zerwania wspólnego najmu i utworzyć najmu wspólnego, sprzedając swój udział w nieruchomości na inną osobę. Ponieważ powoduje zakładowego istoty zmarłego podjęła na ocalałych lokatorów, wiąże się prawo rodzinnej. Właściwość, która odbywa się pod wspólnym najmu, nie mogą być sprzedawane bez zgody wszystkich lokatorów.

Zaleta
Największą zaletą jest to, że pozostali przy życiu mieszkańcy odziedziczyć nieruchomość niezależnie od tego, czy spadkodawca pozostawił testament lub zmarł testamentu. Wspólne najmu może pomóc uniknąć spadkowych, który jest długi i kosztowny proces, który może doprowadzić do rozbitków walczących w celu ustalenia ich roszczenia. Każda wola jest dokładnie sprawdzane przez sąd spadkowych. W przypadku, gdy osoba umiera bez testamentu (testamentu), proces ten staje się jeszcze bardziej skomplikowana. To może pomóc ludziom uniknąć pułapek procesu spadkowych. Inną cechą jest równa odpowiedzialność odnośnie wypełniania pożyczek, które zostały zamówione za pomocą właściwości, które odbywa się pod wspólnym najmu, jako zabezpieczenie.

Wada
Jeśli chodzi o wady przejść, wspólny najem może okazać się kosztowny błąd w przypadku zerwanych relacji, zarówno zawodowych i osobistych, ponieważ wspólne najmu nie zezwala na jedną sprzedać lub obciążyć własnego udziału aktywów bez uprzedniej zgody innych lokatorów , Atutem we wspólnym najmu jest narażona na wierzycieli wszystkich współwłaścicieli. Nieruchomość może być przedmiotem zajęcia, sprzedaży lub odbioru w przypadku współwłaścicielem ma problemy kredytowe lub pliki o upadłość.

Odnośnie która opcja jest lepsza, ludzie zainteresowani inwestycji w nieruchomości powinna zbadać dostępne opcje, aby przysporzyć tytuł do nieruchomości, przez porównanie zalet i wad lokatorów wspólnego i wspólnego najmu. W końcu to wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i okoliczności. Wspólne najmu są preferowanym rozwiązaniem wielu małżeństw, bo chcą własność przejść automatycznie do pozostałego przy życiu małżonka, jeśli jeden z nich umiera. Poza tym nie widzą żadnych korzyści w określaniu osobne akcje. Alternatywą wspólnego najmu stosuje się w przypadkach, gdy konkretne akcje jest pożądane.

Praca Praca z dziećmi
3 Wspólne Budżetowanie Wyzwania Walki
Najskuteczniejszym pomysły na reklamę w garażu sprzedaż
Pozywa o zniesławienie
Social Security: pomocy kobietom, którzy twierdzą, że Early
Znać Plusy i minusy Przed zainwestowaniem w Kamieni
Jak to zrobić komercyjnych kredytów Pracy
Jaki jest sens etatyzmu?
Jak wybrać karty kredytowe dla małych firm
Top 10 Praca dla kobiet po 50
2 Książki Phuthuma Nhleko czyta

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create