Modułowe domowe Ceny

Istnieje mnóstwo domów na rynku do wyboru. domy modułowe są popularnym wyborem w dzisiejszych czasach. Modułowe ceny domów, plany i projekty są wymienione w tym artykule.
Plany Chalet: Chalet projektuje się malowniczy zewnętrznych, dużych powierzchni szklanych i dramatyczne rooflines. Są idealne dla tablicy otoczeniu podobnych miejscach Waterfront, obszarów leśnych i ustawienia górskich. Istnieją różne plany jak Clifton, Ocean View, Deercroft, Mount Airy, i Timberlake.
Dwupoziomowe mieszkania: W domach dwupoziomowe, jest elastyczność czterech oddzielnych poziomach życia i in-line lub tradycyjna linia dachu. Beach Haven, Glenn Haven i Świerk Haven są różne plany.
Dwupiętrowy: Wybór dwukondygnacyjny posiada szeroką gamę stylów i układów, które mogą być tradycyjne, kolonialne, czy współczesna. Domy te mają zdolność do zmiany wewnątrz i na zewnątrz, które zadowoli każdego smaku i dodać garaży i breezeways. Poszczególne rzuty są Starszy, Hickory, Juniper, Magnolia, Mulberry, jawor, Shearwood, North Hampton, Hartford, Dutchess, Montgomery, Glen Manor, Laurelton, Rosedale oraz Lansdale.
Ranch Domy: Plany Ranch są różnego rodzaju jak Ashwood, Chestnut, Dereń, Hemlock, Locust, Redwood, Świerk, Laurel, Crestview i Fairview.
Cape Homes: Plany Cape piętrze są różnych typów, takich jak Cape Carolina, Cape Romain, Cape Charles, Cape Rose, Cape Cod, Roanoke, Fredericksburg i Cape View.
– Ceny

Modułowe domy kosztują dwadzieścia do czterdziestu procent mniejsze niż w miejscu zbudowany domów. Oszczędności występują w robocizny i materiałów. Koszt takich domów są między domami mobilnych, które są najtańsze i witryny zbudowane domy, które są najdroższe. Producenci takich konstrukcji zapewniają dobrą jakość przy niskich kosztach. Utworzono dział zakupu zapewnia dla wszystkich surowców i wyposażenia. W przypadku zakupu, pożyczki są podane na najniższych stawkach i optymalnych warunkach. Cena modułowej zamieszkania zmienia, jak na działce budowlanej oraz wielkości i stylu. Gdy w lutym 2007 roku, różne ceny orientacyjne dla różnych aspektów są następujące: inżynierię strony, która obejmuje kopać dołów gnilnych wzorów testowych, plan i złożenie planu państwa za zgodą wynosi około 1000 USD.
Wykopy fundamentowe, systemu septycznego, budowa podjazdu, gatunek zakłócone obszary i rozprzestrzeniania gliny są dla USD 30.000 na średniej.
Wiercenie studni do 400 “, zainstalowanie pompy i ciśnienia zbiornika i doprowadzenie linii wodnej do piwnicy jest prawie 7500 USD.
Podłączenie elektryczne obejmuje zainstalowanie panelu 200 amper i podpinania się instalację elektryczną do usługi jest 3000 USD.
Przysporzyć pozwolenie na budowę od miasta kosztuje 500 USD.
Fundacja lub w piwnicy, która określa formy, nalewając fundamentowych i ścian i wylewanie podłogi piwnicy jest wyceniane w USD 10.000.
Hydrauliczne lub do ogrzewania Przystawki są szacowane na 12.000 USD. Obejmuje to Podłączenie gazu lub kotłów opalanych olejem i montażowe wszystkich liniach hydraulicznego i grzejnego.
3000 USD to koszt wnętrz przycisk-up, który obejmuje montaż drzwi wewnętrznych na ścianach małżeństwa, budowy schodów piwnicy, a dotykowy-up z płyty gipsowo-kartonowej.
Koszt pokładach lub ganki jest 3000 USD.
Krajobrazowe kosztuje 1000 USD. Montaż spacery i sadzenie trawy i krzewy są różne pozycje w tej funkcji.
wzory

Istnieją różne konstrukcje modułowe, takie jak domów jednorodzinnych, wspólnot mieszkaniowych, biur i budynków użyteczności publicznej. Istnieje ponad 8000 niestandardowe zaprojektowane domy i struktur handlowych. Poszczególne projekty wyróżniają się na następujące serie: wykonawczą, Prezydencki, Atlantyk, wolności i wypoczynku. Każdy z nich są dalej podzielone na podtypy. Na przykład, cykl wykonawczy obejmuje: Victorian
Dwie historie
Gambrel
Cape Cod
Ranczo
Seria Prezydencki ma typ dwupiętrowy. Podtypy to: Lincoln
Waszyngton
Adams
Jefferson
Seria Atlantic składa się z: Dwupiętrowy
Gambrel
Cape Cod
Poziom podziału
Bi-level
Ranczo
Seria Liberty jest dwupiętrowy i obejmuje różne kategorie, takie jak: Patrick Henry
John Hancock
Konstytucja II
Ben Franklin
Konstyt
13. Niezależność
Podtypy serii wakacje to: Hampton
skała Port
Oak Harbor
Adirondack
blue Ridge
Pocono
Wielkość i różnorodność urządzeń produkcyjnych pozwalają na zbudowanie bardzo niestandardowe i ekonomiczną budowę modułową i systemy wbudowane domu. Wieczny polowanie na nowych materiałów, technologii i technik produkcyjnych wyświetla zobowiązanie do zapewnienia klientom optymalnej wydajności.

Zapasy Top branży turystycznej w 2016 roku (DAL, Wyn)
Opis Human Resources Departament Pracy
Krajanie lewarowanych Returns ETF
Które MBA oferują dobry zwrot z inwestycji?
Niebezpieczeństwa Pierwsze wypłata na Prepaid karty debetowej
Dziesięć Przykazań Personal Finance
Emeryturę w Australii z $ 200,000 oszczędności?
Jak zostać Dyrektorem Finansowym
Czy zarobić więcej pieniędzy niż statek wycieczkowy kapitanie? (CCL, RCL)
Co to jest uznaniowe dochodów?
Federalnego podatku Wsporniki do 2012 roku

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create