Małe COLA podnieść? Rabaty Pomocy Seniorów

Odbiorcami Social Security właśnie dostał wiadomość, że korekta z kosztem utrzymania (COLA) podnosi się składek na ubezpieczenie społeczne za 2017 będzie skromne 0,3% (patrz Dlaczego Cost-of-Living Social Security Index Aktualny boli Emeryci). Tymczasem odbiorców Social Security stracił 23% swojej siły nabywczej w ciągu ostatnich 16 lat, zgodnie z seniorów League, a bezpartyjny starszy grupy.

Może to być czas dla seniorów do skorzystania z szerokiej gamy zniżek wielu sprzedawców oferujących starszych klientów. (Nie może nawet być starszy, większość restauracji McDonalda, na przykład, oferują kawy, a czasami inne napoje z dyskontem do nikogo powyżej 55)

Problemem jest, starszy zniżki nie zawsze są szeroko reklamowane. Istnieje jednak prosty sposób, aby je znaleźć: Przejdź do trybu online i wyszukiwania stron internetowych, które je śledzić. Oto nasza lista podzielona przez rzeczy, które mogą się zakupić.

Gdzie Senior zniżki są

Restauracje i spożywcze

Starszy List, strona Floryda oparte, zawiera informacje o wysokich zniżek w ponad 40 sieciach regionalnych i krajowych, w tym Applebee za (15% off z Golden Apple card), Papa John ‘s Pizza (25% dla zamówień on-line) i Wendy (10% ).

Inna strona, Senior Zniżki zauważa, że ​​skoro tak wiele restauracji dać starszy zniżki, najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, aby zadzwonić i zapytać. Ponadto witryna zawiera formularz wyszukiwania w górnej części każdej strony, które mogą być używane do zlokalizowania restauracji (i inne rodzaje przedsiębiorstw), które oferują zniżki dla seniorów.

Obie strony internetowe zawierają również wykazy sklep spożywczy zniżki oraz dni tygodnia, wiek i jeśli zniżka została zweryfikowana, czy nie.

Odzież i innych sprzedawców

Sprawdź Senior List (wymienione powyżej, pod restauracje) dla listy placówek detalicznych odzieży i innych przedmiotów, które oferują wyższych rabatów. Znajdziesz tu także inne produkty ze zniżką; spróbuj pola wyszukiwania, jeśli nie można łatwo zlokalizować informacji.

Legitymacje państwowe i rabaty

Wiele stanów oferuje kartę rabatową do seniorów. Inni mają dodatkowych programów oferujących zniżki dla mieszkańców stanu.

Najprostszym sposobem, aby zobaczyć, co państwo ma to, aby szukać w Internecie: “. Dział starzenia” Wpisz nazwę państwa, a następnie Stamtąd, wyszukiwanie na “starszy” zniżki należy wyciągnąć informacje, o których rabaty są dostępne dla seniorów w tym stanie.

Na przykład, Państwowy Urząd dla Aging Nowy Jork ma przewodnik zasobów dla seniorów, zawierający informacje na temat zniżek, w tym klubów ćwiczeń i transportu publicznego.

Pociągi i samoloty

Amtrak, krajowy system kolejowy, zaczyna rozdawać bilety starszych w wieku 62 lat; pasażerom zaoszczędzić 15% na najtańszego biletu dla ich przeznaczenia, choć nie są one ważne w niektórych specjalnych pociągów. pociągi transgraniczne między USA i Kanadzie mają 10% zniżki, ale zaczyna się w wieku 60 lat.

Linie lotnicze oferują także wyższych taryf i profity. Sprawdź na stronę internetową przewoźnika aby poznać szczegóły. I nie zapomnij lokalnych pociągów podmiejskich i autobusów; oferują wiele zniżek, jak również. Greyhound oferuje 5% zniżki dla swoich starszych autobusach.

Parki narodowe i tereny rekreacyjne

Amerykański Departament Spraw Wewnętrznych wydaje żywotność Starszy podaje do amerykańskich obywateli lub rezydentów, którzy są 62 lat lub starszych do 10 $. Jest to wspaniały deal ponieważ regularne-cena roczny karnet kosztuje $ 80.

Starszy karnet daje dostęp do samochodu z maksymalnie czterech dorosłych do ponad 2000 miejsc rekreacyjnych zarządzanych przez rząd federalny, pod warunkiem, że strony opłata za pojazdem, a nie za osobę. Obejmuje to wszystkie parki narodowe i tereny rekreacyjne.

AARP

AARP (dawniej znany jako Amerykańskiego Stowarzyszenia Emerytów) jest pozarządową organizacją i zainteresowanie grupa dla osób w wieku 50 lat i starszych. Członkowie płacą roczną opłatę członkowską i mają dostęp do wielu zniżek i usług po obniżonej cenie w wielu dziedzinach, w tym elektronikę, ubrania, podróże, kwiaty i wiele innych.

Wskazówki odnośnie wyszukiwania

Badania – Przejdź do trybu online i za pomocą słów kluczowych “starszy obniżone” plus specyficzny przedmiot lub usługa, w którym jesteś zainteresowany, przeprowadzić wyszukiwanie.

Zapytaj – zadzwoń lub odwiedź ustanowienie biznesowe i zapytać, czy jest starszym rabatu.

Rozpatruje drobnym drukiem i warunki – Zniżki dla seniorów czasem zastosowanie w określonych dniach lub w określonych godzinach – czyli “Early Bird” gastronomicznych specjalności.

Sprawdź inne promocje – Czasem starszy dyskonta nie jest tak dobry jak inny zniżki oferowane przez firmy lub organizacji.

Podsumowanie

Nie wszystkie firmy oferują wyższych rabatów, ale będziesz zaskoczony, jak wiele jest tam do wzięcia jeśli poprosisz. Niektóre proste wyszukiwanie Internet daje wiele wyników, jak również.

Top 3 Alternatywy kredyty studenckie
Carl Icahn za Q1 Inwestycje: PYPL, AAPL
Informacje na temat pozyskiwania funduszy dla małych firm
Zamożni emeryturę: Tysiąclecia marca do 1.000.000 $
Jakie jest znaczenie kosztów stałych? Nie sądzę, wiedzieć TUTAJ
Trzy Etapy Emerytury: Jak Guide zaplanować dla nich
Ważne Katalizatory przybliżeniowe dla tych biotechnologiczne
5 porad dla Odnalezienie doskonałą pracę online
Top 10 błędy, których należy unikać w Roth IRA
Jak Ubezpieczenie na życie może pomóc Płynność
3 Najlepsze karty kredytowe dla Studentów w 2016 roku

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create