Który kandydat jest najlepszy dla emerytów?

Nie wiemy jeszcze, zwycięzcę wyścigu prezydenckim 2016, ale jedno jest prawie pewne: Kto panuje zrobi to przy znacznym wsparciu seniorów.

Starsi Amerykanie są bez wątpienia jednym z najważniejszych bloków głosu w wyborach krajowych. Począwszy od 2014 roku (ostatni rok, dla którego dostępne są dane), liczba Amerykanów w wieku 65 lat i starszych wynosił 46 mln. To czyni z nich ogromny wpływ na to, kto wygra w listopadzie.

Co więcej, członkowie tej grupy wiekowej są bardziej prawdopodobne niż jakiekolwiek inne trafić sondaże. Według United States Census Bureau, stopa głosowania osób powyżej 65 roku było prawie 70% w wyborach prezydenckich w 2012 roku. Dla porównania, osoby w wieku pomiędzy 25 a 44 głosowało w tempie około 50%.

Biorąc pod uwagę ich outsized rolę w wyścigu prezydenckim, oto spojrzenie na to, jak kandydaci z przypuszczalnego dwóch głównych partii, Donald Trump i Hillary Clinton, stos na kilka kwestii głębokiej troski starszych Amerykanów.

ubezpieczenia społeczne / social security

Nie jest tajemnicą, że Social Security, kluczowym źródłem dochodu dla ponad 59 milionów Amerykanów jest na niepewnym gruncie finansowym (patrz Jak bezpieczny jest Social Security?). powiernicy Agencji ostrzegają, że do 2035 roku, będzie miał tylko tyle dochodów, aby zapłacić za około trzech czwartych wszystkich zaplanowanych świadczeń, chyba że występują poważne zmiany.

Ze swej strony, Clinton obiecał wesprzeć program w celu uniknięcia obniżenia poziomu świadczeń. W rzeczywistości, jej strona mówi, że program powinien zwiększyć płatności zabezpieczenia społecznego dla wdów – niektóre z nich widać spadek o 50% świadczeń po śmierci współmałżonka – i tych, którzy opuszczają swoją pracę, aby opiekować się chorym członkiem rodziny.

Aby sfinansować tę ekspansję, ona sugeruje, że wyższe dochodach Amerykanów powinna być w większym stopniu przyczyniać. Jednym ze sposobów, że zamierza zrobić to poprzez zwiększenie korek dochodu, który jest przedmiotem podatków od wynagrodzeń, która wynosi obecnie $ 118500 rocznie.

Przez cały wyścig 2016 Trump podtrzymały konieczność utrzymania poziomu świadczeń z ubezpieczeń społecznych, nawet lambasting rywali GOP o planach przekształcenia programu. On również odrzucił pomysł podniesienia wieku emerytalnego w celu obniżenia kosztów.

Ale potentat nieruchomości nie zawsze był wielkim fanem programu federalnego. W książce 2000, odniósł się do zabezpieczenia społecznego jako “piramidy” i zasugerował, prywatyzacja może być lepszym rozwiązaniem.

Przez cały wyścig, jednak Trump był wokal stawiający programu. On zaproponował szereg różnych sposobów wzmocnienia jego dolnej linii, z rozbioru pomocy zagranicznej do krajów antyamerykańskich do rozprawienia się z odpadów i oszustwa. Trump twierdzi również, że rosnące gospodarki zwiększyłoby ilość podatków od wynagrodzeń rząd będzie przynoszą.

Ale podczas pierwotnej sezonu, niektóre z rywalami GOP pobierana że jego bardziej konkretne propozycje, jak ograniczenia oszustw, nie są wystarczające do pokrycia niedoboru. “Liczby nie sumują się”, senator Marco Rubio (R-FL) zadeklarował w jednej z debat.

Medicare

Trump wystąpił także odwrócić przebieg ostatniego roku, jeśli chodzi o Medicare, rządowego programu ubezpieczeń zdrowotnych dla seniorów 65 lat i starszych.

Podczas wygląd października na ABC “This Week” kandydatem wydawał się zgodzić z planem rywalizującego Ben Carson, aby zastąpić program z kont prywatnych oszczędności zdrowia. “To bardzo down-the-middle pomysł”, powiedział koncepcji prywatyzacji. To działa! Jest to coś, co jest udowodnione. ”

Zaledwie dwa dni później, miał zupełnie inny komunikat na koncert MSNBC “Morning Joe”. “Zniesienie Medicare, nie sądzę, żeby uciec z tego jednego,” powiedział. “W rzeczywistości jest to program, który pracował. Jest to program, który niektórzy ludzie kochają, naprawdę. ”

Mimo, że został pozbawiony specyfiki – nie ma praktycznie nic o programie na swojej stronie internetowej – Trump utrzymuje podejście, że “status quo” do tej pory.

Clinton, ze swej strony, zdecydowanie popierał Medicare całej kampanii, a nawet sugeruje, że być poszerzony Amerykanów w wieku pomiędzy 50 a 64 lat. Według jednego z raportu, około 13 milionów osób w tym przedziale wiekowym, które nie mają pokrycia przez pracodawcę będzie uprawniony do zakupu w ramach programu.

I w przeciwieństwie do Trump, który ślubował do uchylenia ustawy Affordable Care, Clinton twierdzi, że prawo zostało dobrodziejstwem dla seniorów poprzez zmniejszanie leków na receptę “dziury cukierka” i rozszerzenie zakresu usług prewencyjnych.

Jednym z obszarów, w których zgodzą: umożliwienie Medicare negocjowania niższych cen leków. Na jej stronie internetowej, Clinton mówi, że takie posunięcie, wraz z doprowadzeniem do leków tanich z innych krajów, może pomóc program zmniejszyć wydatki o ponad 100 mld $. (Według strony internetowej Politico, że oszczędności ma się odbyć w ciągu 10 lat).

Jej domniemany przeciwnik jest nieco bardziej optymistyczne. Na jednym ratusza Trump ogłosił, że negocjacje z firmami farmaceutycznymi mogłoby netto a 300 miliardów dolarów oszczędności rocznie.

Czy to jego rzeczywista wiara albo przejęzyczenie pozostaje niejasna. Biura Budżetowego Kongresu szacuje, że rząd będzie wydać tylko $ 88 miliardów dolarów na korzyści Część D w 2016 roku, co czyni twierdzenie wygląd Trumpa nierealne.

Podsumowanie

Obaj kandydaci głównych producentów próbowało przekonać seniorów, że ich świadczenia Social Security i Medicare pozostaną nienaruszone. Jednak Clinton poszła miejsca, które jej rywalka nie ma, takie jak sugestia w celu zwiększenia składek na ubezpieczenie społeczne dla wdów i obniżyć wiek kwalifikowalności Medicare.

Niektórzy eksperci wskazują, że istnieje różnica w wiarygodności i tu. W kwestiach odnoszących się do starszych Amerykanów, były sekretarz stanu był bardziej konsekwentny w swojej wiadomości w całej kampanii, podczas gdy idee Trump zdają się ewoluować w trakcie wyścigu. My na pewno dowiedzieć się więcej o tym, gdzie oba stoją na sprawy ważne dla emerytów jak wpływów wyborczych.Uwazaj

Aby uzyskać więcej, zobacz Clinton vs. Trump: Jak dopasować je jako Investors.

Płeć płatna nierówność jest widziany na całym świecie (KFY)
Podatki 101 dla emerytów
Jak radzą, aby właściciele firm Patrząc na emeryturę
Jak zostać Menedżer HR
Wskazówki, które pomogą Skuteczne strategie reklamowe działać dobrze dla Ciebie
8 powodów, aby nigdy pożyczyć od 401 (K)
Jak zostać marynarzem Kupiec
Renty zmienne: dobra inwestycja emerytalny?
Czy istnieje alternatywa do bankructwa?
Forex Trading Strategies for Beginners
Haunting Wall Street: Halloween Terminologia inwestowania

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create