Korzyści z spłat kredytu hipotecznego

Wziąłeś skok i postanowił kupić dom. Po podpisaniu góra papierów, jesteś dumnym posiadaczem własnej rezydencji. Trzydzieści dni później, gdy pierwsza płatność hipotecznych pochodzi z powodu, jesteś trafiony przez rzeczywistość, co masz zrobić. Zrobione na 30 lat o wartości masowych płatności, w gospodarce, która nie składa żadnych obietnic dotyczących długoterminowej stabilności pracy. W tym artykule przyjrzymy się korzyści wynikających z spłaty kredytu, tak szybko jak to tylko możliwe i daje wskazówki, w jaki sposób to zrobić.

Samouczek: Podstawy hipoteczny

Spłacić ją?

Pierwszym i najbardziej oczywistym powodem do spłacenia kredytu jak najszybciej jest to, że będzie to zaoszczędzić dziesiątki tysięcy dolarów. Czytaj gazety podpisałeś przy zakupie miejsca i zabrać z bliska przyjrzeć się swoim planem amortyzacji. Firmy hipoteczne ujawnić prawo do przodu, że trzeba będzie zapłacić więcej niż dwukrotność ceny zakupu domu, zanim faktycznie ich właścicielem. (Aby dowiedzieć się więcej na temat planu amortyzacji, zobacz Zrozumienie struktury hipoteczny płatności).

Drugim powodem jest spokój można zyskać z posiadania domu. Dzięki niższym miesięcznym wymogu nakładów pieniężnych, perspektywa bezrobocia lub niepełnego zatrudnienia nie jest już tak trudne. Teraz można sobie pozwolić, aby podjąć pracę, która płaci dużo mniej niż w poprzedniej pozycji, bez obawy o utratę domu.

Jednak wiele osób twierdzi, że spłaty kredytu jest zły ruch finansowych. Twierdzą oni, że dostaniesz wyższy zwrot, na dłuższą metę, jeśli inwestują swoje pieniądze, zamiast dokonywania dodatkowych płatności hipotecznych. Chociaż istnieje pewna szansa, że ​​będzie można osiągnąć takiego wyczynu, jest też szansa, że ​​nie będzie. Biorąc pod uwagę wybór między gwarantowanych oszczędności interesie 6% na kredyt hipoteczny (potęgowane przez 30 lat), lub możliwość osiągnięcia jakąś inną stopę zwrotu, która może być wyższa lub niższa, konserwatywni inwestorzy wezmą bezpieczny zakład.

Oczywiście, cały argument jest dyskusyjna, kiedy naprawdę spojrzeć na fakty sytuacji. Większość osób zakup domu, więc mają one miejsce, w którym żyć. Nawet jeśli to podwaja lub potraja wartości, nie są one zamiar go sprzedać, a jeśli tak, to zajmie każdy grosz się zarobić kupić porównywalny do domu w tej samej okolicy. Poza tym, skoro nie może żyć w funduszu, większość kupujących domu nie dokonania zakupu w celu pokonanie zwrotu indeksu S & P 500.

Kolejnym argumentem przeciwko spłaty kredytu jest jeszcze bardziej wątpliwa, ale słychać go cały czas, nawet w zaawansowanych inwestorów: odsetki kredytów hipotecznych zapewni Ci ulgi podatkowej. Choć technicznie jest to prawdą i wydasz $ 1 w interesie dostać ulgę podatkową 35 centów, to tylko wtedy, gdy jesteś w przedziale najwyższym podatku dochodowego. Dla przeciętnego człowieka, to nie jest dobry zwrot z inwestycji.

Spłaty kredytu stanowi zwrot z inwestycji, która jest dużo bardziej niezawodny niż cokolwiek na giełdzie może zaoferować. To także oszczędza Ci dziesiątki, a czasem setki, tysięcy dolarów. Do tego wszystkiego, zapewnia bezpieczeństwo mającą niedrogie miejsce do życia, w przypadku, gdyby telefon spadki dochodów. Z wszystkich tych korzyści na uwadze, że nadszedł czas, aby przyjrzeć się strategii, które pomogą Ci spłatę tego kredytu.

Zaplanuj przed zakupem

Spójrz przed skokiem i do matematyki z góry określić, ile dom może sobie pozwolić na zakup, a następnie kupić mniejszy dom, niż można sobie pozwolić. Strategia ta zapewnia, że ​​masz odpowiedni przepływ gotówki do dokonywania dodatkowych płatności hipotecznych i zapewni jakąś poduszkę, należy wziąć mniejszą płatną pracę w pewnym momencie w przyszłości. Ponadto, upewnij się, że kredyt hipoteczny nie nakłada kary za przedpłaty. Klauzula ta może utrudniło swoje wysiłki, aby wydostać się z długów. (Aby dowiedzieć się więcej na temat kosztów w domu, patrz hipoteczne: jak wiele można sobie pozwolić ?, Home kapitał kredyt: Koszty i kredytu mieszkaniowego kapitał. Co to jest i jak to działa)

Następnie należy zwrócić uwagę na warunki finansowania. Podczas hipotecznych zmiennym oprocentowaniu oferują niższe wstępnych płatności, są one używane zbyt często, aby umożliwić kupującym, aby dostać się do domów nie mogą sobie pozwolić. Gdy stopy procentowe rosną, niektórzy właściciele domów zostały złowione nieprzygotowany. Podobnie, nabywcy domu często planować swoje finanse opiera się na założeniu, że ich płatności hipotecznych nie ulegnie zmianie; odkrywają to nie zawsze jest prawdą, gdy ich samorząd podniesie podatki od nieruchomości. Jeśli plan jest wydostać się z długów, tak szybko jak to możliwe, hipotecznych o stałym oprocentowaniu zapewnia przewidywalność stałym oprocentowaniu, a to może być zawsze refinansowane jeśli stopy spadają. (Aby dowiedzieć się więcej na temat kredytów hipotecznych, patrz hipoteczne. O stałym oprocentowaniu w porównaniu zmiennym oprocentowaniu)

Jak spłacić kredyt hipoteczny

Gdy masz kredyt hipoteczny, kluczem do płacenia go jest proste: wysłać pieniądze. Niektóre plany hipoteczne oferują dwumiesięcznik harmonogram płatności, co skutkuje dodatkowym płatności rocznie. To świetna strategia, chyba że jest to opłata związana z nim. Jeśli tak, to po prostu uchylić trochę gotówki i wprowadzić dodatkową płatność na własną rękę.

Jeśli twoja kariera postęp na przestrzeni lat, umieścić te podwyżki i premie do pracy, wysyłając je do firmy hipotecznych. Robiłeś dobrze bez tych pieniędzy, a nie zabraknie go, jeśli nie przyzwyczaić do posiadania go w swoim budżecie.

Miej oko na stopach procentowych, a jeśli wchodzą one rozważyć refinansowania. Jeśli można obniżyć stopę procentową, skrócić okres trwania kredytu lub obu, refinansowanie może być doskonałą strategią. Tylko nie popełniaj błędu utrzymując ten sam termin i biorąc pieniądze. (Aby dowiedzieć się więcej, zobacz: hipoteczne. ABC refinansowania)

Podsumowanie

Nie ma czasu, jak obecny, aby rozpocząć poszukiwania, aby spłacić ten kredyt. Zacznij od czytania plan amortyzacji; raz zobaczyć dokładnie, jak duża część miesięcznych płatności idzie do odsetek, a co maleńka część idzie na spłatę kapitału, zdasz sobie sprawę, że każdy dodatkowy dolar wyślesz, redukuje część płatności obsługującego swój koszt odsetkowy. To może być doskonałą motywacją dla osób doświadczonych finansowo.

Jeśli skupić swoje wysiłki na zadaniu pod ręką, może być zaskoczony, jak szybko można przejść na emeryturę hipotecznych. Z Twojego misja zakończona, można zauważyć, że udogodnienia w domu są jeszcze bardziej przyjemne, kiedy to ty, a nie bank, który jest właścicielem domu. (Aby uzyskać więcej informacji na temat kredytów hipotecznych, patrz Zakupy na hipotekę i Zrozumienie hipoteczny).

Estate Planning: Które aktywa są najlepiej zostawić swoją rodzinę
Podatki o emeryturach aktywów: Jak płacić mniej
ekscytujące Kariera
Pracuję na własny rachnek 5 kroków do strzelenia hipoteczny
401 (k) Auto Zapisy: Wady
Dobre pytania i odpowiedzi Wywiad Dziennikarstwo
Tysiąclecia emerytalne są skazane Savers?
Rewers pułapek hipoteczny
Prawnik Imigracja Wynagrodzenie
Strategia emerytalne należy kupować więcej Zapasy?
Bond zysk do daty wykupu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create