Kara macierzyństwie

Kobiety są w znanej niekorzyść jeśli chodzi o wynagrodzenia. W 2015 roku kobiety, które pracowały w pełnym wymiarze czasu wykonane 80 centów za każdego dolara zarobionego przez mężczyzn – luki płacowej kobiet i mężczyzn na poziomie 20% – według ostatnich danych z Instytutu Kobiet Policy Research (znaleźć pełny raport tutaj). Różnica jest szerszy dla kobiet w zawodach średnim umiejętności (w tym pracy w zaawansowanej produkcji, technologii informacyjnych i transportu, dystrybucji i logistyki, by wymienić tylko kilka), w której pracownicy w pracy wykonywane głównie przez kobiety zarabiają dwie trzecie (66%) z wynagrodzenie pracowników w pracy odbywa się głównie przez mężczyzn. Przeciętnie kobiety zarabiają mniej niż mężczyźni w niemal każdym zawodzie.

Moms uczynić mniej

Pogarsza się. Kobiety, które mają dzieci, są w dalszym niekorzystnym położeniu, jeśli chodzi o wynagrodzenia. Dla każdego dziecka jest kobieta, ona jest hit z “karą macierzyństwa” równej 4% dochodów, znajduje niedawno opublikowane badania w “American Sociological Review”. Kara wzrasta do 10% na jedno dziecko dla kobiet w wysokich kwalifikacji, wysokiej płatnych stanowiskach. To dlatego specjaliści przyspieszone zazwyczaj korzystają gwałtowne podwyżki płac, a kiedy kobiety w tych pozycjach zdjąć czas podnieść dzieci, ich przegapić projektów, zwrócić podnosi i możliwości awansu – z których wszystkie mogą zostawić je za ich non-mama kolegów o ile dochód jest zainteresowana, teraz i dalej w dół drogi.

“Każda kwota oni [robotnice] nie rezygnują i zejść do czasu część będzie bardziej kosztowne dla nich”, mówi Paula Anglii, główny badacz w badaniu, profesor socjologii na Uniwersytecie w Nowym Jorku.

Kilka “opt-out” Moms

To może pomóc wyjaśnić stosunkowo niewielką liczbę kobiet wysokich zarobkach, którzy porzucają siły roboczej. 2014 Analiza Pew stwierdził, że “mamusie opt-out” – tych matek, które posiadają co najmniej tytuł magistra i minimalny dochód rodziny z 75.000 $ rocznie, a którzy odchodzą z pracy by opiekować się dziećmi – stanowią około 4% pobyt-at-home mama populacji. I matek, które mają zostać w domu ze swoimi dziećmi często wskazywać, że jest to mniejszy wybór i więcej push, który utrzymuje je z dala od pracy.

“Wiele kobiet jest wciśnięty na wychodzenie w całości przez kilka lat, ponieważ nie mogą się trochę urlopu na początku lub dlatego, że nie można uzyskać wystarczającą elastyczność”, powiedział Anglia. Pamiętaj, że większość kobiet w USA nie otrzymują płatnego urlopu macierzyńskiego. I nawet jeśli w miejscu pracy nie oferuje elastyczność, to nie zawsze ułoży tak jak powinno. Kobiety zgłaszali negatywne konsekwencje – w tym utratę odpowiedzialności i pracy dłużej niż obiecał – dla wykorzystując możliwości pracy. Dla wielu kobiet, robiąc sobie przerwę lub zmniejszenia godzin pracy do opieki nad dziećmi w domu jest postrzegana jako biorąc urlop lub wymeldowania.

Tatusiowie otrzymać bonus

Dziwne, ale chyba nic dziwnego, ludzie nie cierpią odpowiednią karę “ojcostwo”, ale zamiast cieszyć się piękny gulę w wynagrodzeniu, kiedy mają dzieci. W “ojcostwo Bonus” zwiększa dochód mężczyzny o 6% na każde dziecko, które posiada. To dlatego, że – jak wskazują badania – jest stabilność sygnały tata i zaangażowanie, przynajmniej w oczach pracodawców.

Moms, z drugiej strony, są często postrzegane jako nie jest w stanie wykonywać swoją pracę jak również ich odpowiedniki nie mamy. “Pracodawcy mają uprzedzeń, że matki będą robić, co gorsza, więc nie promować je i płacić im tyle”, powiedział Anglia. Badania wykazały, przeciwnie, aby mogło być prawdziwe, jednak i mieć dzieci został nawet uznany za “wydajność hack” po przeszłości latach malucha. “Podczas gdy masz małe dzieci, to ma wpływ na ciebie. Ale po tym, wydaje się, że wpływ ten jest inna droga “, powiedział Christian Zimmermann w artykule Washington Post. Zimmermann współautorem dokument roboczy z Banku Rezerwy Federalnej w St. Louis, który, nawiasem mówiąc, okazało się, że w ciągu 30-letniej kariery, mamusie pokonał pracowników spoza dominującego na niemal każdym etapie ich kariery.

Podsumowanie

Posiadanie dzieci może być złe posunięcie kariery dla kobiet, jako “kara macierzyństwo” obniża dochód kobiety – o 4% lub 10%, jeśli ona jest wysoka zarabia – dla każdego dziecka, że ​​ma. Zgodnie z Anglii, elastyczne godziny pracy dla matek będzie skuteczna tylko wtedy, gdy nastąpi zmiana w postawie, że mamusie robocze są na wakacjach lub wyrejestrowany. “Do tego stopnia, że ​​pracodawcy mogą, powinny one instytucjonalizacji pewną ograniczoną ilość elastyczności lub wyjścia, a nie karać go”, powiedział Anglia. (Patrz też Jak Czy kobiety Rywalizuj w męskim świecie? i jak firmy mogą przyciągać najbardziej zatrudnionych kobiet).

Rodzaje Praca Rachunkowości
Potrzebujesz Microloan? Spróbuj pożyczkodawca Nonprofit mikrofinansowy
Bliższe spojrzenie na jeden dolar Bill
Kupno domu? Przeczytaj Konsekwencje wykluczenia Vs. Krótka sprzedaż
Kilka faktów na temat manipulacji, które mogą Cię zainteresować Znacznie
Większość stabilnych miejsc pracy w Ameryce
Jak przyjąć plan dla klientów z demencją
Zwolnienia w Tax Return
Perfect Objaśnienie metody kosztowej rachunkowości
IRS przynosi ulgę dla późnego IRA najazdy
Opis Skarbnik Praca

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create