Jak zostać marynarzem Kupiec

Każdy na pokładzie statku morskiego, od majtków aplikantów do doświadczonych inżynierów pracujących w dziale maszynowym, można nazwać marynarzem handlowej. Ten artykuł tytfrn powie ci, jak stać się marynarzem floty handlowej.
Wszedłem do szkolenia się marynarza handlowca, bo bym pomóc budować te statki. Chciałem iść dalej.
– Clarence Coughenour, marynarki handlowej, II wojny światowej
Marynarz sklep działa na statkach towarowych, cystern i podobnych zbiorników wodnych. On może być wymagane do przyjęcia różnorodnych ról, podczas gdy on jest na pokładzie, począwszy od majtek do kapitana. Doświadczenie jest ważne dla postępu w tej dziedzinie; trzeba zacząć od dołu i sposób ich pracy do góry. Jeśli zaczynasz jako majtek, wyższe wykształcenie lub też nie może być wymagane; Jednakże, podczas ubiegania się o stanowiskach inżynierskich, trzeba mieć program Licencjat w pokrewnych przedmiotów.

Powiedział, że dane uwierzytelniające są obowiązkowe w każdym oznaczeniu, czyli niezależnie od tego, czy jesteś inżynierem czy deckman, trzeba będzie uzyskać Merchant Mariner Credential (MMC). W poniższych akapitach, można zrozumieć, jak stać się marynarzem handlowej.

Krótki tle
Kupiec marynarki statku składa się z niewiele ponad tuzin członków.
Istnieje kilku inżynierów, kapitan, gdy marynarze, etc.
Częściej, że nie, to te elementy trzeba znać nawzajem swoje obowiązki, tj deckhand powinien mieć pojęcie o tym, co robi inżynier w maszynowni i inżynier powinien wiedzieć, jak do kierowania statkiem w razie potrzeby.

1.1.1 Opis stanowiska
marynarze kupiec dbać o czyszczenia i konserwacji obowiązków – czyszczenie brud, rdza, brud, smugi itp, na pokładzie i innych części statku, malowanie wewnątrz i na zewnątrz statku, zamiatanie i zmywanie, gdy jest to konieczne, etc ,
Muszą do kierowania statkiem starannie przechowywać poszukiwania przeszkód, bezpośrednie statków od niespokojnych wodach, pomoc w załadunku i rozładunku ładunku, itp
Muszą również naprawić złożonych urządzeń i maszyn w razie potrzeby.
Muszą zrozumieć funkcjonowanie działu Engine – w przypadku wystąpienia sytuacji awaryjnej, a inżynier jest niedostępny z powodu jakiegoś powodu, marynarz powinien być w stanie zrozumieć sytuację i podjąć niezbędne kroki.

Warunki wstępne
Ciężka praca
{0} {/0}{1}Duch drużynowy{/1}
Siła fizyczna
Dobre umiejętności komunikacyjne
umiejętności mechaniczne i społeczne
Zdolność rozumienia skomplikowanych urządzeń

Szkolenie
Aby odnieść sukces handlowca marynarza, wymagany staż pracy więcej niż w edukacji formalnej.
Powiedział, że inżynierowie nie mogę wyjść i rozpocząć jak jeden, muszą zakończyły stopnia.
Generalnie, staż jest wystarczające do rozpoczęcia na poziomie stażysty.
Jeśli chodzi o kwalifikacje, kierunków studiów na tematy, na przykład transportu morskiego, technologii morskiej, operacji morskich, itp pomoże.
Niektóre z tych kursów mają szkolenia w miejscu pracy, jak również.
Innym rozwiązaniem jest dołączenie do akademii morskich, po ukończeniu szkoły średniej. Będziesz uczyć pokrewnych tematów tutaj, i będzie uprawniony do otrzymania poświadczenia w kolejnych latach.
To jest rzeczywiście trudno dostać się do Akademii Morskiej – będzie wymagać nominację z amerykańskiego senatora.
Wraz z tym, będzie zobowiązany do przedstawienia listy polecające, biograficzny esej i przechodzą sprawności i badanie lekarskie.

Zabieg
Będzie wymagać poświadczenia Seaman kupiec, aby rozpocząć pracę jako jeden. Trzeba będzie spełniać kryteria kwalifikujące do tego samego.
Zacznijmy od tego, zebrać formularze konieczne. Idź do najbliższego Regionalnego Centrum Egzaminacyjnego, aby to zrobić i zebrać wszystkie potrzebne aplikacje.
Można uzyskać formularze online, jak również, z Narodowego Centrum Morskiej US Coast Guard.
Poddania się badaniom lekarskim. Weź pełny test fizyczny i przekazać wyniki do środka.
Użytkownik będzie zobowiązany do poddania gruntownej tło przesiewowych oraz prowadzonego przez FBI i Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
Będziesz przechodzą testu przesiewowego badania leków i raportowanie wyników danej postaci.
Przed złożeniem wniosku o MMC (Kupiec Mariner Credential), trzeba ubiegać się o (poświadczeń Transport Workers identyfikacji) TWIC. Ta karta jest ważna przez okres pięciu lat; otrzymasz go około 2 miesięcy po zastosowaniu.
Następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy dla MMC. Można nawet chcą dopełnić Niewielki statek morski Usługi formy, w przypadku, gdy są podawane razem na łodzi ratunkowej lub holownika.
Istnieją pewne inne formy mają być wypełnione, a także, w zależności od tego, czy służyli w wojsku i marynarce.
Generalnie, niektórzy ludzie spędzają czas pracując jako lifeboatman lub jako straży przybrzeżnej, a następnie ubiegać się marynarz. Twoje doświadczenie liczy się poświadczeniami, więc wypełnić niezbędne formularze bardzo ostrożnie i przedkłada je do środka, z niezbędną dokumentacją.
Po formularze zostały zaakceptowane i zatwierdzone, a niezbędne badania są przeprowadzane, twój poświadczeń zostanie wysłane do Ciebie.

Oceny Według Experience
Wasze szeregi na statku zależy dużo od doświadczenia na łodzi.
Jeśli masz sześciomiesięczne doświadczenie na wszelkiego rodzaju łodzi, w rzeczywistości, nawet jeśli spędził wiele czasu w treningu, będzie kwalifikować się do załadunku i rozładunku ładunku, praca na łodzi ratunkowych, a pomóc w dziale konserwacji.
Rok doświadczenia podniesie rangę do AB-Mobile Offshore jednostki i Ci promowany do większych statków.
Tam będzie stojąc na dziobie statku, pełnienia funkcji nawigacyjnych, szukając przeszkód, etc.
Półtora roku doświadczenia podniesie do rangi AB-Limited, oraz będzie zobowiązany do kierowania inne komunikaty personalnych i przekaźników.
A dobre trzy lata doświadczenia będzie promować do najwyższej rangi – AB-nieograniczony. Teraz można wykonywać najważniejsze funkcje, takie jak sprawdzenie statku, podczas gdy na autopilota.

Perspektywy pracy
Praca kupiec marynarz są bardzo stresujące i gorączkowy i wymagają bardzo ciężko pracować.
Duża liczba zadań muszą być wykonywane na pokładzie.
BLS przewiduje przyzwoity wzrost liczby miejsc pracy w tym zakresie, jednak, jak poprawia technologii, automatyki jest zmniejszenie uzależnienia od ludzi.
Niemniej jednak praca będzie niezwykle satysfakcjonujące dla kogoś, kto kocha swoją pracę.
Praca w marynarce handlowej może być ekscytujące i pełne przygód (oczywiście trzeba mieć taką osobą). Jeśli słyszysz wezwanie morza, mieć pewność, że masz pragnienie tej pracy. Buck i uzyskać odpowiednie kwalifikacje i referencje, a na statek! Udanej podróży!!

Przeczytaj ten przewodnik krok po kroku przed złożeniem wniosku o Low Income Housing
12 rzeczy, które musisz wiedzieć o instrumentach finansowych
Jak utworzyć plan domu Rzut działalności
Pomysły reklamowe do szkoły
Top 5 luksusowe Cechy samochodów, które są Over the Top
Innym Hedge Fund Miliarder menedżer buduje swój złoty stanowisko
Ile oszczędności trzeba żyć komfortowo
Zamówieniem Sample
6 powodów, aby nie Recharacterize Twój Roth IRA
Jak kupić Złom złota
11 Doświadczeni Porady na co zwrócić uwagę przy zakupie Beach House

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create