Jak zostać Bank Inwestycyjny Analityk

Wall Street nie zmieniło w następstwie Wielkiej recesji 2008 i 2009, która zmieniła się w rolę analityka bankowości inwestycyjnej. Dla przyszłych analityków, takich jak nowe przepisy ustawy Dodd-Frank reform finansowych i Reform Act 2009 karcie kredytowej podjął pracę bardziej wymagający większych obowiązków.

Co Banki szukają

Banki, domy maklerskie i inne usługi finansowe Firma będzie faworyzować kandydatów do pracy, którzy przyniesie następujące musisz mieć atrybuty do stołu negocjacyjnego: głęboki wgląd zmian demograficznych konsumentów finansowych, w tym milenijnych inwestorów, którzy będą dziedziczyć 30 $ bilion od rodziców Baby Boomer i inwestorów zagranicznych do wspinaczki z klasy średniej i do zamożnej statusu inwestora.
Boisko-doskonałe zrozumienie ryzyka inwestycyjnego i analiz papierów wartościowych.
Jasne, zwięzłe i przekonujące uchwyt na nowym modelu biznesowego bankowości, która podkreśla ostrożność wobec agresywnych zachowań ryzykownych.
Głębokie doświadczenie w dziedzinie statystyki, analizy ilościowej i modelowania informacji.

Żywe kandydaci będą mieli finansowych lub gospodarczych stopni, a może zaawansowanym Masters of Business Administration (MBA) stopni dla bankowości inwestycyjnej śliwkowy stanowiskach analityka, choć usługi finansowe Firmy turystyczne rekrutować finansów i biznesu studentom ze szkół high-end na stanowiska analityków entry-level.

Nowe analitycy mogą spodziewać tygodnie długiej pracy – 80 godzin nie jest poza normą – i będzie ściśle współpracować z firmową Dyrektorzy wypełnić puste pola na strategiach inwestycyjnych preferowane przez tych reżyserów.

Spodziewać się spędzić większość godzin na realizację następujących zadań:
Badając badań przemysłowych – analitycy bankowości inwestycyjnej są zwykle podchodzi w kategoriach branżowych, takich jak finanse, służba zdrowia, produkcji i rynków wschodzących. Będą rozmawiać kierownictwo firmy oraz inwestorów i starają się zbudować przypadków za lub przeciw inwestycji w konkretnych firm lub branż.

Budowanie modeli wyceny finansowe – Ostry obiekt z arkuszy kalkulacyjnych internetowych i modeli inwestycyjnych, ma zasadnicze znaczenie dla analityka inwestycyjnego. Śledzenie trendów finansowych, izolowanie cykle koniunkturalne i przychodów, a oceniając wyniki w coraz bardziej konkurencyjnych rynkach światowych wszystko będzie w menu dla nowych analityków – w ciężkich dawkach.

Produce inwestycyjnych prezentacji materiałów … on- i off-line – spodziewane są nowe analityków bankowości inwestycyjnej być dobrymi komunikatory, zarówno dla odbiorców indywidualnych i instytucjonalnych bankowości inwestycyjnej. Badanie, pisania i edytowania raportów badawczych, raporty o stanie, PowerPoints, książek informacyjnych i pitching książki dla nowych pierwszych ofert publicznych (i często kierują ich podróży poprzez rurociąg redakcji i produkcji) są kluczowe zadania dla analityków bankowych. Nagłe i pozornie nieuzasadnione terminy dostarczenia tych materiałów są również par na kurs w życiu z dnia na dzień analityk bankowości inwestycyjnej.

Fast Path to Becoming banku Analyst

Kandydaci, którzy lądują najlepszych analityków miejsc pracy w high-end na Wall Street firm inwestycyjnych mają kilka atrybutów-common, w tym: Licencjat w szkole biznesu high-end (na stanowiskach entry-level)
Ciężki licencjackich obciążenia classwork w takich dziedzinach jak księgowość, finanse, statystyki, ekonomii i administracji biznesu
Ładunek ciężki absolwent szkoły classwork w wycenach obligacji, rynku opcji i cenę, prawa podatkowego oraz zarządzania ryzykiem

Na co zwrócić uwagę podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Bankowe kandydaci analityk powinien być przygotowany do zachwalają swoje doświadczenia, zarówno w swoich badaniach naukowych lub w ich karierze. Bądź przygotowany, aby omówić swoje umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów. Ankieterzy będą także prawdopodobnie poprosi o zdefiniowanie i rozwinąć swoje umiejętności interpersonalne, twoja etyka pracy (te 80-godzinny tydzień może lub nie może wymyślić, ale przygotować na to, że będzie, i mają gotowe dobrą odpowiedzią).

Firmy inwestycyjne dadzą przewagę kandydatom, którzy mogą mówić wiele języków (chiński, hiszpański i niemiecki są bardzo korzystnych warunkach te dni), a dla kandydatów, którzy mają zaistnieć na technologii i social media.

Jeśli nie dostać się do stołu negocjacyjnego, wiemy, że średnia entry-level pensja dla analityków inwestycyjnych wynosi $ +62.645, podczas gdy analitycy finansowi zazwyczaj polecenia $ +54.488 prawo z bramy. Dodatkowa rekompensata, takich jak premie lub podpisywania rocznych premii za wyniki oparte są zwykle dostępne, ale te wypłaty będą się znacznie różnić w zależności od pracodawcy.

Końcówka Bonus: jednocześnie można uruchomić bankowego poszukiwania pracy analityk w dowolnym dniu w kalendarzu, firmy z Wall Street zwykle dostarczają swoje roczne premie w grudniu, po którym niektórzy analitycy mogą podjąć decyzję, aby przejść statku. Tak więc rozpocząć wyszukiwanie w listopadzie i zintensyfikować ją w grudniu i styczniu, podobnie jak menedżerowie zatrudniania szukasz wykonać ruch.

Jeśli jesteś po studiach szuka się włamać, firmy z Wall Street często oferują targi pracy, super soboty (rekrutacją wydarzenia organizowane w sobotę w instytucji finansowej) i sieciowa socjalne przełamać lody – zazwyczaj w miesiącach wiosennych. Skontaktować się z kolegium Praca i kariera biura do szczegółów.

Podsumowanie

Skupienie się na pracy analityka finansowego może być bramą do lukratywną karierę na Wall Street. Spodziewać się ciężko pracować i być gotowy do słuchania. Czy wszystkie powyższe, a będziesz znacznie zwiększyć swoje szanse na lądowanie, że Wall Street analityk wymarzoną pracę.

Zależność pomiędzy PKB a cykl koniunkturalny
Dlaczego indeksowane Renty idą w górę jak VAS Wither
Formularz 1040 Schedule B
Czy Amazon objęcia akcji innych sprzedawców “? (AMZN, BBY)
Korzyści podatkowe dla po raz pierwszy Home Buyers
Dobre Inwestycje Podczas pompowania
5 Kariera że ludzie o osobowości typu ENFp powinny unikać
Główne różnice pomiędzy barwą tytułu i zastrzeżenia prawa
Jak zostać Menedżer HR
0% APR na saldo transferów
Dlaczego Milionerzy uważają się klasy średniej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create