Jak Writing Skills są bardzo ważne w skutecznej reklamy

Wierzę tylko w jednej rzeczy podczas tworzenia reklamy, być twórczy jak to tylko możliwe. Reklama nie jest związana żadnymi regułami, ale sprzedaż jest warunkiem wstępnym.
Reklama czyni znane; nazywając uwagę opinii publicznej do produktu, usługi lub firmy za pomocą płatnych ogłoszeń, tak aby wpłynąć na postrzeganie lub wzbudzić pragnienie konsumentowi dokonanie zakupu lub podjęcia określonego działania. To może być zdefiniowana jako nieosobowe przekazywania informacji zazwyczaj opłacone i zwykle przekonujący charakter na temat produktów, usług lub idei przez określone sponsorów poprzez różne media.

Najlepsze reklamy są pisane od serca. Zanotuj dobrych pomysłów i dzikie pomysły. Nie próbuj zmieniać swoich pomysłów na starcie. Nie zahamowały wyobraźni. – John Caples

Pisanie reklamy jest sztuką. Nie ma znaczenia tworząc koncepcję reklamową i używając słów podczas tworzenia skutecznej kopię. Oto mały wysiłek, aby zrozumieć efektywnego pisania reklam.

Znaczenie Copywriting

Karon Thackston mówi, że nie ważne jak piękne reklamy, bez względu na to, jak skuteczne są słowa, jedyną rzeczą, która się liczy, to wyświetlanie reklamy. Jej piękno zostaje podwyższony i doceniane tylko wtedy, gdy ma właściwego copywriting.

Kopia każdej reklamy jest sprzedawca. Dobrym kopiowania tworzy chęci zakupu i zamyka sprzedaży. Po znalezieniu zwycięski pomysł sprzedaży, nie należy go zmieniać. Twój klient może zmęczyć go po roku lub dwóch. Widzi wszystkie reklamy ze sceny układ do dowodu stadium i wreszcie na etapie publikacji. Wytłumacz mu, że kiedy jest zmęczony kampanii, to dopiero zaczyna się chwycić publiczności.

Istnieje kilka różnych zasad do opracowania kopię jak często podając markę i kluczową korzyść konsumentów oraz zawierania przez powiązanie z powrotem do jego początku, z silnym wezwaniem do jakiegoś działania. Podczas gdy druga reguła jest, aby zachować format proste, czytelne i proste.

Ilekroć piszesz kopię, Twoim celem powinno być tylko klient, a nie produkt. Jeśli odwołuje się do emocji i rozwiązuje problemy, to zrobiła swoje. Powinien on być odpowiedzią na pytanie klienta o-co tam jest to dla niego?

Elementy dobrego Ad

Pisanie reklamy jest oparty na teorii AIDA. Przykuć uwagę. Aby go interesujące. Niech produkują pragnienie w umyśle czytelnika. Wpływać na czytelnika do podjęcia działania.

Uwaga
W zgiełku i bałaganu obrazu i dźwięku, a także konkurencji dla czytelnika oka, ucha i serca, jest to konieczne, aby skutecznie konkurować o uwagę. Nie powinno być jakiś element w reklamie, czy jest to nagłówek lub ilustracji lub układ, który przyciąga oka lub ucha i wzbudza zainteresowanie wystarczające, aby uzasadnić uwagę do wiadomości. A sama kopia musi utrzymać tę uwagę.

Potrzeba
Po niewoli uwagę czytelnika, masz powiedzieć lub pokazać coś, aby podtrzymać zainteresowanie, czy wiadomość nie będzie słyszalny.

pragnienia.
Reklama musi generować chęć przyjęcia tego, co masz do powiedzenia o tym, co masz do zaoferowania; chce robić interesy z tobą.

Akcja
Ostatecznym celem reklamy jest generowanie działań ze strony czytelnika lub słuchacza; aby spowodować, żeby chcesz zrobić coś jak na strategii, takich jak zakup produktu lub usługi, lub w przypadku profesjonalnych usług marketingowych, to może być albo wygeneruje zapytanie lub zaakceptować sytuację, w sprzedaży. Z drugiej strony, po prostu coraz klient myśleć o sobie w sposób szczególny jest działaniem, too. To właśnie reklama instytucjonalna jest tym wszystkim chodzi.

Inne miejsca, które należy objąć w reklamie

Obietnica Benefit
Coś w reklamie powinna obiecać czytelnika lub słuchacza niektóre korzyści, które będą naliczane od przyjmowania pomieszczeń reklamy.

Wiarygodność
Przesłanie reklamy muszą być wiarygodne i nie wprowadzać w błąd.

przekonywania
Ogłoszenie powinno być przekonujący. Należy sprzedać lub wygenerować zapotrzebowanie na usługi oferujesz, a wystawać usługa jako przełożonego innym.

Drzewo do tworzenia koncepcji reklamy: Uwierz w swoim osobistym doświadczeniu. Postawcie się jako klient.
Dowiedz się z doświadczeń innych.
Napisz od serca.
Porozmawiaj z wytwórcy / producenta.
Badanie produkt.
Przejrzyj poprzednie kampanie reklamowe.
Badanie reklamy konkurenta.
Badanie referencje od klientów.
Rozwiązywanie problemów klienta.
Zarys skutecznego pisania reklamy: Znaj swoje cele.
Identyfikują się z ich problemu lub potrzeby.
Więcej mówisz, tym więcej można sprzedać.
Zmierz działania promocyjne.
Bądź bardziej dokładny.
Napisz krótkie zdania, z łatwym i znajome słowa.
Upewnij się, że każde słowo jest dokładnie w sam raz, aby przekazać swoje znaczenie.
Napisz nagłówek utrzymując zainteresowanie czytelnika w umyśle.
Zdefiniuj rozwiązanie i zapewnić podpowiedź dla czytelnika.
Wyjaśnić rozwiązanie problemu.
Pokaż dowód z konkretnych rezultatów, referencje lub gwarancji.
Wyjaśnij, w jaki sposób różnią się od swoich konkurentów.
Oferujemy bezpłatne informacje, na przykład pakiety informacyjne lub katalogów.
Bądź tytuł interesujące.
Put czytelnika w pośpiechu, oferując datę końcową.
Ogłoszenie powinno być czytelne i widoczne, więc umieścić swoje logo i tekst wyraźnie.
Wyróżnij swoją stronę internetową, e-mail oraz numery bezpłatne.
Użyj urządzenia kupon lub odpowiedzi.
Użyj Serif lub Arial w układzie, ponieważ takie fonty są łatwe do odczytania.
Użyj teraźniejszym i aktywną głos.
Kopia jest skuteczne, gdy koncepcja i słowa są dobrane w odpowiednim formacie na papierze. Nawet kolor zarządzanie zależy od koncepcji lub wiadomość, którą chcesz przekazać. Podświetlanie słów kluczowych jest niezbędne media jak ogłoszeniach.

Korzystanie z pełną stronę za pomocą jednego słowa przyciąga większą uwagę, czy słowo jest bardzo silny. Z drugiej strony, reklamy mogą przekazywać szczegółowy komunikat pisząc tysiące słowa, jeśli jest to konieczne.

Vanguard Efekt: Niższe koszty, wyższe zyski (IHF, VHT)
Social Security: pomocy kobietom, którzy twierdzą, że Early
Sposobów, aby zatrzymać wykluczenia
Czy SKOK oferują najlepsze auto kredyt stawki?
5 najpopularniejszych Firmy Posiadane przez firmę PayPal (PYPL)
Jak uniknąć Emotional inwestowania i ulokować swoje pieniądze mądrze
Fidelity: Jak dobre są jego usług emeryturę?
Rodzaje technik reklamowych
Porady wyjątkowe Prawnicy Rozwód
Dlaczego Oceń śnieżne byłoby idealne dla emerytów
5 sposobów, aby zwiększyć CD Cena niskim Oprocentowania Środowiska (Ally, BAC)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create