Jak pomóc Klienci Invest spadku na emeryturę

Starzenie się pokolenia wyżu demograficznego oznacza, że ​​ich dzieci i wnuków, którzy są obecnie Gen Xers lub Milenium. Niektóre szacunki nadchodzący transfer bogactwa być w 30 bilionów dolarów zasięgu. Jeśli jesteś doradcą finansowym pracy z klientami, którzy nagle przybędzie do znacznego spadku, jak można pomóc im zainwestować te pieniądze, aby upewnić się, że mają solidne lokowania oszczędności emerytalnych?

Trochę czasu, aby zaplanować

Ci, dziedziczenie znaczną sumę pieniędzy powinien zrobić krok do tyłu i wymyślić plan dla pieniędzy. Jako doradca finansowy, trzeba upewnić się, że klienci nie spieszyć się robi coś źle poinformowani o tej nowej znalezionego bogactwa. Czy klient ma długów opłaca? Czy są na dobrej drodze do ich oszczędności emerytalnych i innych wydarzeń życiowych, takich jak studia dla swoich dzieci? Jest to czas, aby zrobić plan finansowy z klientem, aby ustalić, jakie są ich priorytety są i jak te pieniądze pasuje. (Aby uzyskać więcej informacji, zobacz: Wskazówki dotyczące transferów rodzinnego majątku).

Emerytura powinna być priorytetem dla większości klientów. Biorąc pod uwagę, zwiększając trwałość i fakt, że programy określonych świadczeń emerytalnych szybko wymierają, to prawdopodobnie będzie elementem priorytetowym dla większości klientów, którzy dziedziczą pieniądze.

Oprócz ustalania priorytetów są kwestie takie jak planowanie podatkowe i planowania nieruchomości do rozważenia. To nie znaczy, część pieniędzy nie powinno być zadowoleni – w rzeczywistości spędzają niektóre z nich na niektórych chce takich jak samochód lub że wymarzone wakacje może uczynić bardziej przyziemne kwestie planowania łatwiejsze w obsłudze dla niektórych klientów.

Nie może być dowolna liczba podatków i zagadnień pokrewnych. Na przykład, wszystkie lub część dziedziczenia może składać się z pojedynczych akcji lub innych inwestycji posiadanych na rachunku podatnika. Przy dziedziczeniu inwestycji, spadkobiercy mogą Step-up na podstawie kosztów. Można to wyeliminować większość potencjalnych kwestii zysków kapitałowych i pozwól całości lub części portfela do sprzedaży z wykorzystaniem przechodzi do inwestowania w innym miejscu, jeśli klient musi zrobić, aby wdrożyć bardziej odpowiedniej alokacji aktywów dla potrzeb planowania finansowego i emerytalnych.

Zrobić krok wstecz i ocenić

Jako część procesu planowania omówione powyżej, sytuacja każdy klient będzie inna. Dziedziczenie pieniędzy w swoim 30. jest inna niż w przypadku jesteś w 50s. sytuacja życiowa i finansowa każdy klient będzie inna. (Aby uzyskać więcej informacji, zobacz: Estate Planning Porady dla Doradców Finansowych).

Powinny one zacząć od spojrzenia na ich ogólnej sytuacji finansowej. Czy mają podstawy niczym funduszu awaryjnego w miejscu? Czy istnieje wiele długów? Są małżeństwem z dziećmi? Jeśli tak, to gdzie są one pod względem oszczędności uczelni? Przede wszystkim, jakie są ich priorytety finansowe?

Klient w ich 40s, 50s lub starszych jest bliżej do emerytury i dziedziczenie może być ostateczne pchnięcie, aby umieścić je na właściwej drodze, a nawet na szczycie w zakresie budowania ich lokowania oszczędności emerytalnych. Przy podejmowaniu decyzji, jak inwestować niektóre lub wszystkie z tych pieniędzy do emerytury klient powinien spojrzeć na ich bieżących oszczędności emerytalnych w ich 401 (k), kont IRA i podobnych pojazdów. Ponadto, jak bardzo są one obecnie oszczędzanie na emeryturę?

Dla młodszych klientów, dziedziczenie może pomóc na emeryturę za kilka sposobów. Dodatkowe pieniądze mogą pozwolić im na pełne finansowanie ich 401 (k) przez zarozumiały swój wkład do kwot maksymalnych dozwolonych i korzystaniu z niektórych odziedziczonych pieniędzy na utrzymanie, gdzie musi być ich miesięczne przepływy pieniężne.

ustalenie priorytetów

Powinno być priorytetem emerytalny klienta przy podejmowaniu decyzji, w jaki sposób i gdzie inwestować dziedziczenia? Podczas każdego z nas odpowiedź będzie zależeć od ich własnej sytuacji, fakt, że nie ma do-międzylądowań na emeryturze powinny być brane pod uwagę. Na przykład, można zauważyć, że istnieje wiele sposobów na sfinansowanie wyższe wykształcenie dziecka. Po trafieniu wiek emerytalny ich opcje są bardziej ograniczone. (Aby uzyskać więcej informacji, zobacz: Doradcy powinni monitorować Tysiąclecia dziedziczenia).

Słuszne działania zależy częściowo od wielkości spadku. Większa ilość pozwoli klient robić więcej rzeczy z pieniędzmi.

unikanie Temptations

Podobnie jak ci, którzy wygrać nagrodę w loterii, odbiorcami dziedziczenia może podlegać wielu pokus pod względem tego, jak wydawać pieniądze. Nie może być presja ze strony członków rodziny i innych, aby podzielić się pieniędzmi z nimi. Oczywiście, wielu maklerów i promotorami niektórych “ciekawe” możliwości inwestycyjnych może zapuka do ich drzwi.

Jako doradca finansowy, to do ciebie, aby edukować klienta, aby uniknąć pokusy łatwego bogactwa lub wyjazdów winy, które mogą być określone na nich przez innych, którzy chcą kawałek ich pieniędzy. To nie znaczy, że pomoc znajomego lub krewnego nie jest dobrą rzeczą do zrobienia, ale raczej klient powinien to zrobić, bo chcą, a nie z innych powodów.

Podsumowanie

Odbieranie dziedziczenia może być błogosławieństwem finansowe dla swoich klientów. Jeśli dobrze zainwestowane pieniądze mogą zostawić je ustawić na całe życie, w tym emerytury. Twoje rady i rady są bezcenne klientom w podejmowaniu decyzji, w jaki sposób najlepiej wykorzystać dziedzictwo. (Aby uzyskać więcej informacji, zobacz: Jak spadków i nieruchomości podatkowe zwolnień Work).

4 powody, aby nigdy nie używać Kont Emerytalnych jako zabezpieczenie
Rynek walutowy
Darmowy raport kredytowy bez karty kredytowej
6 Najlepsze porady negocjować zakup domu
Historie 3 z najbardziej udanych Doradców Finansowych
Cross-zabezpieczenie kredytu: Jak to działa?
Testowanie oprogramowania Wywiad pytania i odpowiedzi
Skuteczność reklamy billboard jest więcej niż na pierwszy rzut oka
Ciasto Style Review: Czy warto?
Skupu akcji własnych Raport: Sektor Produkty konsumpcyjne
Dziedziczone 401 (k) plany i podatki: Drań

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create