Jak otrzymać kredyt hipoteczny No-Down-płatności

Zgromadzone wystarczająco dużo oszczędności dla zaliczki, koszty zamknięcia, koszty w ruchu i dodatkową poduszkę oszczędności awaryjnych może być najtrudniejszym aspektem zakupu domu. Najemców, którzy chcą stabilności i dumę z własnego domu i możliwość budować kapitał w nieruchomości są czasami udaremnione przez brak gotówki, nawet jeśli mają doskonałe kredytu i stały dochód. Oto dlaczego: nawet ubezpieczone federalne pożyczki FHA wymaga zaliczki w wysokości 3,5%. To nie może się wydawać dużo, ale na $ 200,000 domu, musisz 7000 $ tylko dla zaliczki. (Więcej informacji na temat oszczędzania na kredyt hipoteczny, przeczytaj nik tani kredyt hipoteczny.)

Samouczek: Podstawy hipoteczny

Zera dół kredytów hipotecznych płatnicze wykorzystywane być popularnym rozwiązaniem, gdy wartość domów rosły szybko i wytyczne kredytowe były luźniejsze. Te dni, prawie żadne konwencjonalne kredyty są dostępne bez zaliczki w wysokości co najmniej 3-5% ceny domu lub więcej. Jednak niektóre homebuyers może być w stanie ubiegać się o kredyt nie jest środkiem płatniczym za pośrednictwem jednego z kilku programów. Zastrzeżenie to, że kredytobiorcy muszą być w stanie dostarczyć dokumentację odpowiedniego dochodu na spłatę kredytu i musi mieć dobry kredyt – co najmniej wynikiem 620 lub wyższej. Niektórzy kredytodawcy i programy pożyczkowe wymagać będzie wyższy wynik. (Aby uzyskać pomoc na temat, jak można poprawić swój rating, sprawdź 5 klucze do odblokowania lepszy wynik kredytowej.)

VA pożyczki

rodzin wojskowych i weteranów mogą kwalifikować się do VA (Veterans Affairs) pożyczki, która oferuje 100% finansowania. Program kredytu VA został w miejscu od czasów II wojny światowej, to program ubezpieczeniowy, który gwarantuje pożyczki aż do pewnej granicy. W większości obszarów, że limit wynosi $ 417.000, ale limit jest wyższy w powiatach drogich mieszkań.

Aby ubiegać się o pożyczkę VA, kredytobiorcy muszą uzyskać certyfikat kwalifikacji (COE) od centrum kwalifikowalności VA, udowadniając swoją służbę wojskową. Po uzyskaniu COE, kredytobiorców może pracować z dowolnym pożyczkodawcy, który oferuje pożyczki VA.

VA pożyczki nie tylko nie wymagają zaliczki, ale ubezpieczenia hipotecznego 2,15 punktów (punkt jest równy 1% kwoty kredytu) mogą być pakowane do kredytu. kwalifikacji pożyczki waha się od pożyczkodawcy do kredytodawcy, ale w ogóle, VA pożyczki wymagają stosunek długu do dochodów o około 41%. (Aby dowiedzieć się więcej na temat kredytów Va Sprawdź unikalnych zalet hipotek VA).

USDA Rural Development kredytów mieszkaniowych

Niektórzy potencjalni nabywcy, którzy mieszkają w przeznaczonych regionów kraju mogą kwalifikować się do amerykańskiego Departamentu Rolnictwa (USDA kredytu) Rural Development Mieszkaniowej. Mimo, że kredyty są dla obszarów wiejskich, niektóre lokalizacje są kwalifikowane faktycznie w pobliżu miast. Sprawdź stronę kwalifikowalności USDA, aby dowiedzieć się, czy obszar, w którym chcesz kupić jest wyznaczone miejsce.

Kwalifikujących się do kredytu mieszkaniowego USDA wymaga nie tylko lokalizacja, ale również uprawnienia zgodne z ograniczeniami dochodach. Kredytobiorcy mogą wprowadzić swój kod pocztowy, przychody i liczbę członków gospodarstwa domowego na stronie internetowej USDA, aby dowiedzieć się, czy są zgodne z wytycznymi.

kredyty USDA są skierowane do gospodarstw domowych o niskich i średnich dochodach, którzy mają dochody, aby pozwolić płatności domu, ale może być w stanie zaoszczędzić wystarczająco dużo na zaliczki. Minimalne ocenę kredytową różnić od pożyczkodawcy do kredytodawcy, wszędzie od 600 do 640 lub wyższej.

Opłaty z góry gwarancji kredytowych w wysokości 3,5% kwoty kredytu jest wymagane, ale kredytobiorcy mogą zawinąć tę opłatę do salda kredytu, aby uniknąć konieczności jakiejkolwiek gotówką przy zamknięciu transakcji. (Więcej informacji na temat kredytów hipotecznych, patrz do góry 6 błędów hipotecznych.)

Stanowe i lokalne programy motywacyjne homebuyer

Prawie każdy stan, powiatu i właściwość miejscową w kraju oferuje jakiś rodzaj homebuyer programu motywacyjnego. Programy te niekiedy dół pomocy płatności, zamykając pomoc kosztów lub niskich stóp procentowych kredytów mieszkaniowych lub kombinacji tych cech. Podczas gdy wiele z nich ogranicza się do nabywców od poziomu dochodów, niektóre nie. Niektóre, ale nie wszystkie, jest ograniczona do nabywców domów po raz pierwszy. Wiele obszarów mają programy zaprojektowane, aby pomóc kupującym w niektórych zawodach, takich jak nauczyciele, personel medyczny i ratowników.

Chociaż nie wszystkie programy te mogą wyeliminować potrzebę zaliczki, niektóre oferują grant lub nieoprocentowanej pożyczki, która będzie obejmować cały zaliczki lub jego część. Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się o programach w danym obszarze jest poszukiwanie przez państwo na stronie internetowej Krajowej Rady państwowych agencji mieszkaniowych.

Podsumowanie

Przed rozpoczęciem poszukiwania no dół kredytu płatniczego, bądź pewien, że można w pełni sobie pozwolić płatności związane z kredytu mieszkaniowego. Pamiętaj, że jeśli nie dokonywać żadnych zaliczki, będzie brakuje kapitał w nieruchomości, dopóki nie zacznie spłacać kredytu lub do momentu wzrasta domowych wartości. Bądź pewien, że nie będzie musiała sprzedać nieruchomość przez co najmniej trzy do pięciu lat lub dłużej, bo to zajmie co najmniej tak długo, lub dłużej, aby budować kapitał.

Jeśli nie udało się zapisać wystarczy na zaliczki, przynajmniej upewnić się, że oszczędności w banku, który może pokryć nieprzewidziane koszty związane z homeownership. Konsumenci, którzy nie posiadają żadnych oszczędności w ogóle powinien rozważyć czekać aż oni zbudowali awaryjny fundusz oszczędnościowy przed podjęciem odpowiedzialności homeownership. (Aby pomóc Ci określić, czy jesteś gotowy na zakup domu, sprawdź czy jesteś gotowy kupić dom?)

3 sposoby, aby znaleźć pracę w fundusz hedgingowy bez przyłączy
7 Top Finanse Książki dar to Boże Narodzenie
Co robi postojowy nastrojów konsumentów oznacza dla Zapasy?
5 Nietypowe sposoby wymyślić główna zaliczki
10 Must Oglądaj filmy dla branży finansowej
Przegląd Wyszczególnione Potrącenia
Najlepsze ubezpieczycieli samochodów dla emerytów
Co to jest PKB na osobę?
Renty zmienne Vs. Fundusze inwestycyjne
Czynsze nieruchomości mogą finansować emerytury
Kto powinien kupić gwarantowanym Issue życie polisy ubezpieczeniowej?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create