Jak bezpieczny jest Venmo i dlaczego jest za darmo?

Wszechobecny dostęp do Internetu zapewniony laptopów, smartfonów i tabletów położył podwaliny dla wielu nowoczesnych firmach. Dzisiaj osoba może zamówić samochód przez Uber, rezerwacji za pośrednictwem Airbnb lub zwrotu znajomym poprzez Venmo tylko z smartphone. Z każda firma działająca w gospodarce wymiany, rówieśnicy dzielić dostęp do zasobów ludzkich i fizycznych. Obejmuje to tryby pracy od utworzenia do dystrybucji i konsumpcji dóbr i usług.

Założona w 2009 roku, Venmo rozpoczął jako system płatności za pośrednictwem wiadomości tekstowej. Jednakże, jak (P2P) gospodarka peer-to-peer wzrosła, Venmo wykorzystała okazji wprowadzając platformę jako sieci społecznej w sobie. Po kilku miesiącach od premiery w marcu 2012 roku, Venmo zyskał popularność na tyle, że Braintree nabył firmę za $ 26.2 miliona dolarów. Braintree, działająca jako system płatności dla aplikacji, w tym Airbnb i Uber, później uzyskanego z Venmo przez potentata płatności PayPal Holdings Inc. (PYPL). Chociaż Venmo cieszy szybki wzrost i popularność wśród Milenium, ostatnie gafy bezpieczeństwa doprowadziły konsumentów na pytanie bezpieczeństwa ruchomej platformy płatniczej.

Jak działa Venmo działa?

Venmo upraszcza przelewów między jednostkami, pozwalając konsumentom spłacić ludzi w ich sieciach dla dowolnej liczby powodów. Potrzebny jest powiązana karta kredytowa, karta debetowa lub konto czekowe do korzystania z usługi. Oprócz płatności inicjujących, konsumenci mogą pobierać przyjaciół lub otrzymywać płatności, które następnie mogą być przechowywane jako równowaga Venmo do wykorzystania w późniejszym terminie lub wypłacona bezpośrednio na rachunek bankowy. Jak WePay i innych platform płatniczych Venmo posiada interfejs programowania aplikacji, który pozwala na stronach internetowych i przedsiębiorstw, aby dodać usług płatniczych. Venmo można pobrać na wszystkich głównych systemów operacyjnych, a od 184 milionów Amerykanów właścicielem smartfona, to nic dziwnego, że w styczniu tego roku ponad 1 mld $ płatności dokonano za pośrednictwem aplikacji.

Jak działa Venmo zarabiać?

Jako wolny w obsłudze platformy, Venmo generuje przychody z opłat transakcyjnych. Podczas gdy większość wolnego w obsłudze aplikacje mobilne włączyć do reklam w celu uzyskania dochodów, Venmo udało się uniknąć tej ścieżki. Wiele usług Venmo za nie ponosić opłaty transakcyjne, w tym przenoszenie środków między przyjaciółmi za pośrednictwem głównej karty debetowej lub kontroli konta. Jednak, aby pokryć koszty przetworzenia, Venmo pobiera opłatę 3% dla płatności kartą kredytową. Dla porównania, za spółkę dominującą Venmo, PayPal pobiera opłatę 2,9% dla wszystkich transakcji debetowych i kart kredytowych. Podczas Venmo obecnie donosi zerowe dochody, bieżącej działalności pomóc rozszerzyć zasięg PayPal, który wygenerował $ +9,24 mld przychodów w 2015 roku.

Czy Venmo bezpieczne?

Główną wadą szybkiej innowacji technologicznych jest rosnąca penetracja sieci bezpieczeństwa, a wzrost w tych sprawach wynika, że ​​nic nie podłączony do internetu jest całkowicie bezpieczny. Aplikacje, które są bezpośrednio związane z rachunków bankowych konsumenta musi się odbyć zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. W ubiegłym roku Venmo stał się celem krytyki ze względu na naruszenia bezpieczeństwa kont użytkowników. Venmo wykorzystuje szyfrowanie na poziomie zabezpieczeń bankowych i danych w celu ochrony użytkowników przed nieautoryzowanymi transakcjami, a także pozwala użytkownikom ustawić kod PIN do użycia aplikacji mobilnych dla dodatkowego zabezpieczenia. Kiedy wszystko inne zawiedzie, a informacja jest zawarty konta, użytkownicy będą tylko za 50 dolarów wartości strat, pod warunkiem Venmo kontaktuje się w ciągu dwóch dni roboczych.

Chociaż bezpieczeństwo i zobowiązań ubezpieczeniowych Venmo chroni przed większością kradzieży, run skarg pozostawił wielu sceptycznie Venmo i innych aplikacji płatności mobilnych. Skargi wynikała z niemożności spółki e-mail użytkowników, gdy istotne zmiany zostały dokonane do informacji o koncie. Hakerzy mogą się zmienić hasła użytkowników lub adresów e-mail bez wiedzy prawowitego użytkownika, aż ich środki zostały wyczerpane. Wzdłuż tych linii, opowieści grozy donoszono użytkowników przekazaniu środków przekraczających 2000 $ bez uprzedzenia. Jednak na podstawie większości kradzieży Venmo eksperci przytaczają błąd konsumenta jako prawdopodobną przyczynę.

Przemysł Płatność P2P

Z wielkości globalnych płatności P2P i przekazy eclipsing $ 1 biliona rocznie, gospodarka P2P ma ogromne możliwości rozwoju. Szacunki wskazują, że rynek P2P mobilne, które wyniosły zgłaszane 5,2 mld $ w 2014 roku, ma się rozszerzyć do $ 17 miliardów dolarów w 2019 roku. Wraz z placu i Venmo, Tech Inc. (Tytani AlfabetycznieGOOG) oraz Facebook Inc. (FB) mają wejść na rynek płatności mobilnych, jak również. Facebook niedawno włączone transfer pieniędzy na Facebook Messenger, dzięki czemu użytkownicy mogą połączyć karty debetowe i transfer pieniędzy tak łatwo jak przesłanie tekstu.

Jako konsumenci w dalszym ciągu obejmować alternatywne cyfrowych do płatności gotówką i sprawdzenie, zaufanie użytkownika w bezpieczeństwo płatności P2P musi wzrosnąć. Federalna Komisja Handlu zapewnia konsumentom polityki ochrony do strat poniesionych przed kradzieżą karty debetowej lub kredytowej. Przepisy te, w górnej części polityki firmy, ubezpieczenia konsumenta od nieautoryzowanych opłat. Dodatkowo, wschodzące rynki mają duży potencjał w zakresie przyjmowania systemów płatności mobilnych, w szczególności w dziedzinie przekazów pieniężnych, wspierając potrzebę większego bezpieczeństwa jako niezabezpieczone globalnie zintegrowanego systemu płatności może mieć ogromne konsekwencje. Jednak platformy płatności mobilnych pozostają podatne pośród wzrostu naruszenia bezpieczeństwa związanych z Internetem.

Podsumowanie

Rozpowszechnienie smartfonów, a także uruchomienie i rozkwitu kilku startupów technologicznych, w tym Uber, Airbnb i Venmo, pomogły stworzyć gospodarkę udostępniania. Dzielenie gospodarka obejmuje produkcję peer-to-peer i dystrybucji towarów i usług. usługi płatnicze P2P takie jak Venmo zapewnić dogodne alternatywę dla gotówki i czeków. Milenium, w szczególności, głównie używać Venmo powodu łączności aplikacji na Facebooku i możliwością łatwego podziału kosztów imprez towarzyskich. Ponieważ aplikacja nadal rośnie, przyjęcie płatności mobilnych przez osoby niebędące Milenium będzie wymagał wzrostu bezpieczeństwa i ochrony.

Jak powierniczy Zasada wpłynie 401 (k) Doradcy
Jak pomóc kobietom, które są pojedynczymi na emeryturze
Jak zdobyć pracę bez doświadczenia
Jak zostać Corporate Prawnik
Karta kredytowa Aplikacja dla ludzi, którzy mają złą historię kredytową
3 powody, dla których należy unikać hipoteczne o zmiennym oprocentowaniu
Analiza SWOT Szablon
Detaliści: najlepsze i najgorsze Zakłady Right Now (SHLD, JCP)
Najlepszym dla dochodów emerytalnych: obligacje lub fundusze obligacji?
Dokładny i szczegółowy Objaśnienie Zarządzania kontrola kosztów
Quicken Loans hipoteczny Reviews: What You Need to Know (INTU)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create