How to Make Money z YouTube (GOOG)

Większość ludzi myśli o YouTube (GOOG) jako miejsce, aby znaleźć filmy instruktażowe, oglądać teledyski lub tracić czasu. Inna grupa ludzi, jednak spojrzeć na YouTube jako główne źródło przychodów dla ich biznesu w Internecie. W rzeczywistości, najwyższy płatny kanał Youtube jest Pewdiepie który podobno zarobił $ 12,9 mln w ubiegłym roku. Zarabianie pieniędzy z YouTube zajmuje trochę czasu i wysiłku, ale te wysiłki mogą opłacać z dużymi pieniędzmi.

Załóż konto i włączyć AdSense

Pierwszym krokiem do zarabiania pieniędzy z YouTube jest, aby zarejestrować się w celu założenia konta. Jeśli masz konto Gmail, ani korzystać z produktów, które wymagają konta Google, masz już konto w obsłudze, że wystarczy link do YouTube za pośrednictwem strony konta YouTube. Gdy konto YouTube jest i działa, następnym krokiem jest link do konta AdSense. AdSense jest silnik reklamy podstawowym Google korzysta z własnych witryn i witryn partnerskich, takich jak YouTube. Po utworzeniu konta AdSense, trzeba będzie informacje dotyczące płatności i dostarczania informacji wejściowej raportowania podatkowego, takie jak numer identyfikacyjny lub numer ubezpieczenia społecznego pracownika (EIN) dla Twojej firmy. (Aby uzyskać więcej informacji, zobacz: Jak działa branży internetowej reklamy internetowej).

Dodać filmy

Następnym krokiem jest stworzenie rzeczywistego filmy. Nie istnieje uniwersalny model, co działa a co nie działa na YouTube. Niektóre z najbardziej popularnych treści należą profesjonalnie wyprodukowane teledyski i filmy improwizowane rodzinie nagrane z inteligentnego telefonu. Jeśli chcesz nagrywać z telefonem, może już mieć swój aparat w kieszeni. Nagrywanie w HD będzie produkować lepszą jakość obrazu, więc należy użyć najwyższej możliwej jakości w telefonie. Jeśli chcesz jeszcze bardziej profesjonalnym wideo, można użyć aparatu DSLR i zewnętrznego mikrofonu.

Po zakończeniu nagrywania, można edytować plik wideo za pomocą programu stacjonarnego jak bezpłatnego programu Windows Movie Maker lub iMovie, które pochodzą z nowymi komputerami lub płatnego programu takiego jak Adobe Premiere dla bardziej zaawansowanych funkcji. YouTube oferuje również bezpłatny edytor z podstawowych funkcji. Jak edytować plik wideo, upewnij się, że nie korzystają z muzyki chronionej prawami autorskimi. Jeśli to zrobisz, twoje filmy nie będą kwalifikowały się do reklamy w YouTube.

Prześlij do YouTube i skonfigurować dla SEO

Teraz, że film jest kompletny, to jest czas, aby przesłać wideo do serwerów YouTube. Można przeciągać i upuszczać pliki wideo z komputera do przesyłającej lub można dodawać je pojedynczo, klikając na strzałkę wysyłania. W zależności od rozmiaru pliku wideo i łącza internetowego, przesyłanie może trwać od kilku sekund do kilku godzin. Możesz przesłać kilka filmów na raz, tak długo, jak nie masz zamknąć stronę wysyłania w swojej przeglądarce.

Po przesłaniu filmu, lub gdy jest to przesłanie, można wypełnić informacje o nim. Bądź tak szczegółowy, jak to możliwe podczas tworzenia tytuł, opis, kategorię i tagi. YouTube jest drugą największą wyszukiwarką na świecie, i dobre search engine optimization (SEO) może być różnica między kilkoma widokami i kilka milionów odsłon.

Promuj swoje wideo

Teraz, że film jest w trybie online, nadszedł czas, aby słowo na zewnątrz. Podziel się wideo w sieci, blogi, fora, forów społecznych i nigdzie indziej można w Internecie. Możesz umieścić swój film na innych stronach lub link do filmu, więc widzowie mogą oglądać na YouTube. Wystarczy być ostrożnym, aby uniknąć spamu, ponieważ to doprowadziłoby do zmniejszenia liczby wyświetleń Twojego filmu.

Twoje zarobki AdSense są określane przez liczbę wyświetleń wideo otrzymuje, które reklamodawcy pojawi się w filmie, a ile razy reklamy są kliknięciu. Wysokie zaangażowanie i kliknięcia są ważniejsze niż łączna liczba wyświetleń, ale im więcej wyświetleń pojawić, wyższe prawdopodobieństwo kliknięć. W zależności od poziomu zaangażowania filmu, można zarobić w dowolnym miejscu od 30 centów do 10 $ za 1000 wyświetleń. Dokonywanie filmy, które ludzie będą aktywnie oglądać do końca pozwoli Ci zarobić więcej niż film, w którym ludzie kliknąć po kilku sekundach.

Podsumowanie

Tak długo, jak filmy są obserwowani, przychody YouTube jest bierny po film jest wysłana. Śledzić, które filmy są najskuteczniejsze i tworzenia filmów o podobnym temacie. Jako biblioteka wideo i poglądy rośnie, więc będzie twój dochód.

8 dużych inwestycji zagrożenie, jakie może podwoić swoje pieniądze
Firmy mogą Państwo rozpocząć na mocy 1.000 $
6 Niezwykle Crucial Porady stosowane podczas Reklama w Gazecie
A Perfect Analiza: powyżej linii Vs. Poniżej linii Reklama
5 Secrets do generowania bardziej twórczy Business Ideas
Indyjski Story, rozruchu
Scottrade: Jak dobre są jego usług emerytalne
PennyMac hipoteczny Reviews: What You Need to Know (PFSI)
Jak odbudować Kredyt Szybka
Raport Credit Process sporów
3 Znani ludzie z MBA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create