Granice Jumbo hipoteczne: Ile można pożyczyć?

Jeśli masz zabytków ustawiony na domu, który kosztuje blisko pół miliona lub więcej, warto uczyć się na granicach jumbo hipotecznych. Jumbo kredytów (aka jumbo hipotecznych) jest hipoteka na kwotę, która przekracza zgodny limitu kredytowego określonego przez Agencję Finansowania Mieszkalnictwa (Federal FHFA). FHFA ustawia te zgodne limitów w ujęciu rocznym.

W odróżnieniu od tradycyjnych kredytów hipotecznych, pożyczek jumbo nie kwalifikują się do zakupienia, gwarantowane lub sekurytyzacji przez Fannie Mae i Freddie Mac. (Więcej na ten temat można znaleźć Jumbo vs hipoteczne konwencjonalnej: czym się różnią).Jednak kredyty jumbo są często sekurytyzowanych przez instytucje inne niż Fannie Mae i Freddie Mac.

Jeśli próbujesz wylądować jumbo hipotecznych, będzie musiał stawić czoła znacznie bardziej rygorystyczne niż wymagania kredytowe domów ubiegających konwencjonalnego kredytu. To dlatego, że kredyty jumbo przewozu więcej ryzyka kredytowego niż emitowane przez Fannie Mae i Freddie Mac. Aby uzyskać zezwolenie na jumbo kredytu, musisz gwiazd ocenę kredytową i bardzo niski stosunek długu do dochodów (DTI). (Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Zbyt wiele długów do kredytów hipotecznych?) Można się również spodziewać zapłacić wyższą zaliczki.

Z drugiej strony, podczas gdy kredyty hipoteczne jumbo używane do przenoszenia wyższe oprocentowanie niż tradycyjne kredyty hipoteczne, że luka została zamykając w ostatnich latach. Obecnie średnia roczna stopa oprocentowania (APR) dla jumbo hipotecznych jest na równi z konwencjonalnych kredytów hipotecznych. W niektórych przypadkach, APR dla kredytów jumbo jest rzeczywiście niższa. Ile można faktycznie pożyczyć z jumbo zależy, oczywiście, od swoich aktywów, karcie kredytowej i wartości domu jesteś zainteresowany kupnem.

Za jaką cenę ma hipoteki przekracza konwencjonalne i przejechać się ple? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej jumbo limity kredytów hipotecznych:
Zrozumienie Jumbo Limits hipotecznych

Definicja jumbo pożyczki zależy od stanu, a nawet powiatu. Obecnie hipoteka ponad $ 417.000 jest uważana za jumbo kredyt w zdecydowanej większości kontynentalnych Stanów Zjednoczonych Jednakże limit zgodny jest wyższa w obszarach o stromych cen mieszkań. W najwyższym z tych “strefach wysokich kosztach”, limit kredytu wynosi $ 625500.

Oto spojrzenie na to, jak się zepsuje. Istnieje około 3,143 hrabstw w Stanach Zjednoczonych. Spośród tych, 2916 mają limit kredytowy w wysokości $ 417.000 w 2016 roku. Tylko 108 powiatów mają limit kredytowy w wysokości $ +625.500, włącznie z Nowego Jorku, Los Angeles i San Francisco. Większość obszarów o wysokich kosztach znajdują się w Kalifornii – co nie jest zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że Golden State znajdują się jedne z najdroższych rynków mieszkaniowych w kraju.

Istnieją również 115 US powiatów z limitów kredytowych, które są wyższe niż $ 417.000, ale niższy niż $ +625.500. Na przykład, zgodne limitu w Fairfield County, Conn., Jest ustawiony na $ +601.450. W Suffolk County, Mass. (Domu do Bostonu), limit wynosi $ 523250.

Limity kredytowe są często nawet wyższe poza kontynentalnych Stanów Zjednoczonych w rzeczywistości, limity na Hawajach pięciu powiatów w przedziale od $ +625.500 i $ +721.050. (Hawaje, wraz z Alaski, Guam i na Wyspach Dziewiczych, może mieć wyższe limity zgodnego).

Limity na wzrost?

W 2016 r FHFA zwiększyła limity kredytowe dla 39 powiatów ze względu na korektę obszar wysokiego kosztu lub powiatu jest nowo przypisanych do obszaru wysokiego kosztu. Niektórzy eksperci hipotecznych przewiduje jednak, że FHFA może zwiększyć limity całej planszy w 2017 r.

Co by prowadzić ludzi do takiej prognozy? W drugim kwartale 2016 roku, thehouse wskaźnik cen (HPI) był bardzo zbliżony do poziomu wskaźnika w trzecim kwartale 2007 roku, zgodnie z Mortgage Bankers Association. Po HPI osiągnie poziomu sprzed kryzysu hipotecznych, The FHFA może podnieść limity kredytowe zgodnego. W drugim kwartale 2016 r FHFA poinformował, że ceny domów w USA wzrosła o 1,2% – wzrost o 5,6% w porównaniu z rokiem poprzednim. Niektórzy mówią, że wzrost ten stanowi pełnego odzyskania od ostatniego spowolnienia dekady.

Dla homebuyer oznacza to, że jeśli limit zgodny wzrasta potencjalnie można kupić droższe dom z konwencjonalnym kredytu.

Podsumowanie

Jeśli szukasz na zakup domu ze stosunkowo wysoką cenę znacznika (417.000 dolarów lub wyższej), ważne jest, aby badać granice jumbo hipotecznych w swoim okręgu. W zależności od tego, gdzie mieszkasz, może być konieczne, aby zabezpieczyć jumbo kredyt na swój wymarzony dom. Jak rozpocząć proces zatwierdzania jumbo hipotecznych, być przygotowany do twarzy rygorystyczne wymogi kredytowe i potencjalnie wyższe zaliczki. Nie ma poza granice tego, co można pożyczyć: To wszystko zależy od aktywów oraz zdolność kredytową, a wartość domu. Jeśli pożyczka jest wystarczająco duży, może być nazywany super jumbo.

[data podpisania]
Jak naprawić swój kredyt na własną rękę
California State-Sponsored przygotowuje plan emerytalny
Top 7 miast na emeryturę w Tajlandii
Rachunki rynku pieniężnego: są one odpowiednie dla Milenium?
Lato: Czas na uczenie dzieci o pieniądzach
Jak Zabiegi podatkowe ETF Pracy
Jak korzystać z Small Business karty kredytowe
Czy istnieje alternatywa do bankructwa?
Top 10 błędy, których należy unikać w 401 (k)
Wykluczenie Home Fakty i Mity

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create