GM Zdjęcie: Analiza 5 kluczowymi klientami

General Motors Company (NYSE: GM) jest światowym producentem części samochodowych oraz auto o kapitalizacji rynkowej $ 50,6 mld USD. Rynki firm i sprzedaje pojazdy w różnych marek, takich jak Chevrolet, Buick, GMC i Cadillac w Ameryce Północnej. Głównymi klientami samochodowe GM jest upoważniony dealerów i klientów flotowych, takie jak firmy wynajmu samochodów, klientów korporacyjnych i agencji rządowych.

W roku obrotowym kończącym się 31 grudnia 2015 roku, GM poinformował światowej sprzedaży prawie 5,9 mln pojazdów do klientów hurtowych, w tym ponad 20,250 autoryzowanych dealerów. W przybliżeniu 60,5% tej sprzedaży doszło w rynku północnoamerykańskim, a drugi 19,2% zostało zrealizowane na rynku europejskim, a 10,3% w regionie Ameryki Południowej. Łączna sprzedaż nowych pojazdów GM w sprzedaży detalicznej, w tym sprzedaży dealerskiej sprzedaży dla konsumentów i klientów flotowych GM i innych, wyniosła prawie 10 mln pojazdów w 2015 roku, dając GM 11,2% udziału w światowym rynku motoryzacyjnym. GM sprzedaje pojazdy do klientów na całym świecie. Poniżej przedstawiono krótkie spojrzenie na niektóre z tych kluczowych klientów.

Amerco

Amerco (NASDAQ: UHAL) jest notowaną na giełdzie spółką dominującą U-Haul International, Inc., spółkę przenoszenie i przechowywanie wynajmu. Działając poprzez swoją spółkę zależną, Amerco oferuje pojazdu, przyczepy i wypożyczalnie sprzętu głównie do-it-yourself (DIY) Przenoszenie i zaciągania klientów. Działa także Self-Storage wynajmu obiektów i sprzedaje markowe opakowanie. Amerco ma kapitalizację rynkową w wysokości $ 7 mld USD.

Źródła Amerco większość jego wynajmu pojazdów od GM i jego konkurent, Ford Motor Company (NYSE: F). Jednakże, zwykle kupuje podwozia pojazdu, zamiast gotowych pojazdów. Podwozie to rama pojazdu i biegowe, który łączy się z Amerco dostawczy własnej konstrukcji, aby utworzyć dobrze znany profil w kształcie litery U, doku poruszającego się pojazdu. Amerco kończy proces dostosowywania we własnych zakładach produkcyjnych. W roku finansowym zakończonym 31 marca 2015 roku, Amerco wprowadzono około 37.000 nowych pojazdów do eksploatacji w wynajmu floty. Firma nie ujawnia szczegóły swoich zakupów od GM.

AutoCanada

AutoCanada, Inc. (TSX: ACQ.TO) to kanadyjska grupa auto dealerskiej o kapitalizacji rynkowej $ 427 milionów dolarów. Firma działa 53 salonów w ośmiu kanadyjskich prowincji, co stanowiło prawie 63.000 sprzedaży nowych i używanych pojazdów w 2015 roku. Firma świadczy również usługi auto naprawy i konserwacji oraz usługi auto naprawy powypadkowe. AutoCanada działa dziewięć autoryzowanych dealerów General Motors, które sprzedają kombinacje czterech głównych marek północnoamerykańskich pojazdów GM. sprzedawców AutoCanada sprzedawane 11,296 nowych i używanych pojazdów GM w 2015 roku.

AP Eagers

AP Eagers Ltd. (ASX: APE.AX) to australijska grupa auto dealerskiej o kapitalizacji rynkowej $ 1,5 mld USD. Firma działa ponad 80 salonów obejmujące 27 unikalnych marek samochodów oraz 11 dodatkowych samochodów ciężarowych i autobusów marki. Świadczy również usługi Auto Naprawa i prowadzi działalność aukcji pojazdu. AP Eagers prowadzi cztery dealerów Holden, który jest podstawowym auto marki GM w Australii i region Australasian. Spółka nie podaje jego sprzedaży pojazdów marki Holden.

Supreme Industries

Najwyższy Industries Inc. (NYSEMKT: STS) projektuje i produkuje na zamówienie samochodów dostawczych, specjalistycznych pojazdów towarowych, pojazdy opancerzone, zabudów i produktów pokrewnych. Z siedzibą w stanie Indiana, firma posiada osiem zakładów produkcyjnych do obsługi rynków w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. To ma kapitalizację rynkową w wysokości $ 201 milionów dolarów. Supreme Industries wykorzystywane podwozia GM w produkcji niektórych pojazdów niestandardowych od ponad dwóch dekad. Spółka nie podaje szczegółów swojej działalności z GM. Jednak w 2012 roku, GM rozpoznawane Supreme Industries jako klientowi najwyższej głośności dla swojego produktu podwozia cutaway van.

Vertu Motors plc

Vertu Motors plc (LSE: VTU), Wielkiej Brytanii piąta co do wielkości grupa auto dealerskiej ma kapitalizację rynkową w wysokości 350 mln $. Firma działa 124 salonów obejmujących 19 różnych marek pojazdów i zapewnia automatyczną naprawę i usługi naprawy powypadkowe. Vertu Motors pracuje 14 GM-autoryzowanych salonów dealerskich sprzedających Vauxhall-markowych pojazdów. Vauxhall Motors jest spółką całkowicie zależną od General Motors. Produkuje głęboki wybór samochodów osobowych i lekkich pojazdów przemysłowych kilku na rynku brytyjskim. Vertu Motors nie zgłasza swoje sprzedaży samochodów Vauxhall.

Tysiąclecia bankowy: Spójrz na Chime i prosty
Ewangelia według gubernator Mike Pence
Na świecie Top 6 First Class Lounge Airport
Dlaczego PIMCO Mówi Wzrost Chin jest ograniczona
Jak ubiegać się o zabezpieczonej karty kredytowej
Dlaczego kobiety własnością Firmy doradcze Doskonałość
Jak działa Gap karty kredytowe: Korzyści i nagrody (GPS)
Tajniki podając swoją moc Child of Attorney
Przewodnik Rodzaje Forex Trading Software
To wszystko jest powiązane: Odsetki, hipoteczne, gospodarka
5 sposobów na Use Your Home na emeryturę

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create