GM Zdjęcie: Analiza 5 kluczowymi klientami

General Motors Company (NYSE: GM) jest światowym producentem części samochodowych oraz auto o kapitalizacji rynkowej $ 50,6 mld USD. Rynki firm i sprzedaje pojazdy w różnych marek, takich jak Chevrolet, Buick, GMC i Cadillac w Ameryce Północnej. Głównymi klientami samochodowe GM jest upoważniony dealerów i klientów flotowych, takie jak firmy wynajmu samochodów, klientów korporacyjnych i agencji rządowych.

W roku obrotowym kończącym się 31 grudnia 2015 roku, GM poinformował światowej sprzedaży prawie 5,9 mln pojazdów do klientów hurtowych, w tym ponad 20,250 autoryzowanych dealerów. W przybliżeniu 60,5% tej sprzedaży doszło w rynku północnoamerykańskim, a drugi 19,2% zostało zrealizowane na rynku europejskim, a 10,3% w regionie Ameryki Południowej. Łączna sprzedaż nowych pojazdów GM w sprzedaży detalicznej, w tym sprzedaży dealerskiej sprzedaży dla konsumentów i klientów flotowych GM i innych, wyniosła prawie 10 mln pojazdów w 2015 roku, dając GM 11,2% udziału w światowym rynku motoryzacyjnym. GM sprzedaje pojazdy do klientów na całym świecie. Poniżej przedstawiono krótkie spojrzenie na niektóre z tych kluczowych klientów.

Amerco

Amerco (NASDAQ: UHAL) jest notowaną na giełdzie spółką dominującą U-Haul International, Inc., spółkę przenoszenie i przechowywanie wynajmu. Działając poprzez swoją spółkę zależną, Amerco oferuje pojazdu, przyczepy i wypożyczalnie sprzętu głównie do-it-yourself (DIY) Przenoszenie i zaciągania klientów. Działa także Self-Storage wynajmu obiektów i sprzedaje markowe opakowanie. Amerco ma kapitalizację rynkową w wysokości $ 7 mld USD.

Źródła Amerco większość jego wynajmu pojazdów od GM i jego konkurent, Ford Motor Company (NYSE: F). Jednakże, zwykle kupuje podwozia pojazdu, zamiast gotowych pojazdów. Podwozie to rama pojazdu i biegowe, który łączy się z Amerco dostawczy własnej konstrukcji, aby utworzyć dobrze znany profil w kształcie litery U, doku poruszającego się pojazdu. Amerco kończy proces dostosowywania we własnych zakładach produkcyjnych. W roku finansowym zakończonym 31 marca 2015 roku, Amerco wprowadzono około 37.000 nowych pojazdów do eksploatacji w wynajmu floty. Firma nie ujawnia szczegóły swoich zakupów od GM.

AutoCanada

AutoCanada, Inc. (TSX: ACQ.TO) to kanadyjska grupa auto dealerskiej o kapitalizacji rynkowej $ 427 milionów dolarów. Firma działa 53 salonów w ośmiu kanadyjskich prowincji, co stanowiło prawie 63.000 sprzedaży nowych i używanych pojazdów w 2015 roku. Firma świadczy również usługi auto naprawy i konserwacji oraz usługi auto naprawy powypadkowe. AutoCanada działa dziewięć autoryzowanych dealerów General Motors, które sprzedają kombinacje czterech głównych marek północnoamerykańskich pojazdów GM. sprzedawców AutoCanada sprzedawane 11,296 nowych i używanych pojazdów GM w 2015 roku.

AP Eagers

AP Eagers Ltd. (ASX: APE.AX) to australijska grupa auto dealerskiej o kapitalizacji rynkowej $ 1,5 mld USD. Firma działa ponad 80 salonów obejmujące 27 unikalnych marek samochodów oraz 11 dodatkowych samochodów ciężarowych i autobusów marki. Świadczy również usługi Auto Naprawa i prowadzi działalność aukcji pojazdu. AP Eagers prowadzi cztery dealerów Holden, który jest podstawowym auto marki GM w Australii i region Australasian. Spółka nie podaje jego sprzedaży pojazdów marki Holden.

Supreme Industries

Najwyższy Industries Inc. (NYSEMKT: STS) projektuje i produkuje na zamówienie samochodów dostawczych, specjalistycznych pojazdów towarowych, pojazdy opancerzone, zabudów i produktów pokrewnych. Z siedzibą w stanie Indiana, firma posiada osiem zakładów produkcyjnych do obsługi rynków w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. To ma kapitalizację rynkową w wysokości $ 201 milionów dolarów. Supreme Industries wykorzystywane podwozia GM w produkcji niektórych pojazdów niestandardowych od ponad dwóch dekad. Spółka nie podaje szczegółów swojej działalności z GM. Jednak w 2012 roku, GM rozpoznawane Supreme Industries jako klientowi najwyższej głośności dla swojego produktu podwozia cutaway van.

Vertu Motors plc

Vertu Motors plc (LSE: VTU), Wielkiej Brytanii piąta co do wielkości grupa auto dealerskiej ma kapitalizację rynkową w wysokości 350 mln $. Firma działa 124 salonów obejmujących 19 różnych marek pojazdów i zapewnia automatyczną naprawę i usługi naprawy powypadkowe. Vertu Motors pracuje 14 GM-autoryzowanych salonów dealerskich sprzedających Vauxhall-markowych pojazdów. Vauxhall Motors jest spółką całkowicie zależną od General Motors. Produkuje głęboki wybór samochodów osobowych i lekkich pojazdów przemysłowych kilku na rynku brytyjskim. Vertu Motors nie zgłasza swoje sprzedaży samochodów Vauxhall.

Betonowego bloku murów oporowych
20 Znani Logos z ukrytych wiadomości
Jak plik upadłości Yourself
Szczegółowy podręcznik na temat Jak zbudować schody kręcone
Co to jest bezprawne uwięzienie
Day Trader Wynagrodzenie
Dlaczego Hiszpanii Sovereign Debt Czy outshining Włoch
Przewidując Trump: Jak wyregulować planowania podatkowego teraz
6 FINTECH Firmy wschodzące w Nowym Jorku (ONDK)
MasterCard vs. AMEX Platinum kartka: Która ma lepsze korzyści? (MA, AXP)
6 Bad Budowla, które nie dodają wiele wartości

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create