Gdzie inwestować w 2012 roku

Każdy z nas czuje potrzebę ochrony naszych interesów finansowych na nadchodzący przyszłości. Niektóre dobre, bezpieczne, wysokie kanały zwrot inwestycji zostały pokrótce omówione tutaj.
Samo przechowywanie pieniędzy w banku nie jest tak wydajna i zaradni, jak bardzo drobne i znikomy stopa procentowa utrzymuje się na zbierającą się na zapisanej sumy. Jednakże, istnieje kilka skutecznych kanałów, które są bezpieczne i stanowią doskonałą wydajność.

Porady na inwestowaniu

Istnieje kilka rzeczy, które trzeba wziąć pod uwagę przed rozpoczęciem inwestycji: Jak inwestować? Prosty, zawsze obliczyć początkową inwestycji i zyski z tego programu inwestycji. Następnie przejdź do wyliczenia łącznej kwoty, która pochodzi, jak powrót na inwestycje. Ważną rzeczą jest, że zwrot powinien być znaczący i pieniądze nie powinny być przywiązane do inwestycji, przez bardzo długi okres czasu, chyba że jest generowanie bardzo dobre zyski w dłuższej perspektywie.
Po drugie, upewnij się, że regularnie inwestować, ale powstrzymać się od wprowadzenia wszystkich “jaja” w tym samym koszyku. Umieszczenie w ogromnym kawałkiem pieniędzy w jednym pojeździe inwestycji jest zawsze niewskazane. Niemożliwe jest dość łatwo, a zawsze istnieje ryzyko, że mogą stracić duże ilości pieniędzy. Również twoje krótkoterminowe plany finansowe, które nie powinny zostać naruszone.
Najlepszym i najbezpieczniejszym sposobem inwestowania jest umieszczenie inwestycji w wielu kont i kanałów, a jeśli cierpią z powodu straty na jednym kanale. Istnieją inne kanały, które zawsze mają tendencję, aby zapewnić umiarkowane, ale dobre zyski przy mniejszym ryzyku.
Wreszcie, należy pamiętać z najlepszych inwestycji, które są obecne. Przejdź przez propozycji, ofert, a nawet gazet i czasopism, na co dzień i dowiedzieć się o wszystkich kanałów inwestycyjnych, które są możliwe. Istnieje kilka idealne kanałów, które mają tendencję do otwierania się od czasu do czasu.
Gdzie inwestować w 2012 roku

Oto niektóre z najlepszych sposobów inwestowania pieniędzy w 2012 roku.

623030, ubezpieczeń na życie
Ubezpieczenie na życie jest najlepszym sposobem inwestowania pieniędzy na dłuższą metę. Polisy ubezpieczeniowe na życie dostarczyć dwie duże zalety, a mianowicie, że mają dobre zyski w dłuższej perspektywie, a także stanowią doskonałą osłonę dla finansowego dobrobytu swoich bliskich. Premia zostanie wypłacona przez określony okres czasu, po upływie którego powraca zacząć. Takie powroty są płacone w odstępie czasowym od kilku lat. Bezpieczeństwo i prostota tych polityk ich najlepsze inwestycje do 2012 roku, gdy rynki są niestabilne. Zanim zastosuje się zasadę, upewnij się, że można przejść przez wszystkich warunkach, a także kwoty premii. Jednak trzeba pamiętać, że ubezpieczenie zainwestowane pieniądze wydaje się być zablokowane przez długie okresy czasu. Ergo, mądrze inwestować, dbając o to, aby nie cierpieć z krótkoterminowych problemów z płynnością.

Renta
Renty są bardzo podobne do ubezpieczeń na życie, jednak jest lepiej przystosowane inwestycja ze względu na fakt, że ma lepsze zyski i wartość procentową zwrotu na inwestycji jest o wiele lepsza niż ubezpieczenia. Dożywocie i ubezpieczenia na życie są bardzo dobre inwestycje dla młodych ludzi, ze względu na fakt, że wraca nad inwestycjami stać się bardzo dobrym źródłem dochodu dla rzeczy takie jak koszty małżeństwa, płatności hipotecznych w dół, edukacja dla dzieci, a nawet swoją emeryturę. Tak więc niektóre z głównych nakładów są ułatwione, jeśli tylko dalej płacić składki od czasu do czasu. Dożywocie jest chyba najlepszy ze wszystkich najlepszych inwestycji długoterminowych. Ponownie, w czasach zawirowań gospodarczych i rosnącej niepewności na rynku, rent są bezpieczne inwestycje.

Giełda Papierów Wartościowych
Jeśli jesteś początkujący, to są dwie rzeczy, które trzeba wiedzieć o akcji, to jest ryzykowne, jeśli jesteś leniwy i niedbały, a po drugie, jest to satysfakcjonujące, jeśli wziąć regularne wysiłki. Inwestowanie w akcje najlepszych na rok 2012 jest trudne ze względu na fakt, że trzeba uczyć się na rynku każdego dnia, a także zachować bardzo ostre oko na prognozy giełdowych w 2012 r. Trzeba będzie również często kupują i sprzedają akcje z najlepszych firm do inwestowania w. Tak więc, w skrócie, jeśli umieścić w około pół godziny dnia, można łatwo dokonać przystojny zyski. Jednak biorąc pod uwagę europejskiego kryzysu zadłużenia i ogólną wyjątkowej niestabilności na rynkach całego świata, być bardzo ostrożnym z inwestycji giełdowych. Inwestować w spółki o silnych fundamentach finansowych, z historii stabilnego wzrostu gospodarczego i zrównoważonego rozwoju, które mają dobre perspektywy wzrostu i cieszyć się duży popyt na ich produkty i usługi.

Nieruchomości
Jednym z najlepszych pomysłów inwestycyjnych na 2012 rok jest nieruchomość. Jest to obiekt wiecznie ze względu na fakt, że populacja ludzka, który jest stale rośnie potrzebuje ziemi na przetrwanie. Grunty w sobie jest ograniczone w okolicy, a to prowadzi do pewnego inflacji w poziomach cen na rynku nieruchomości. W 2012 roku, być ostrożnym z inwestycji w nieruchomości i wejść tylko wtedy, gdy można być cierpliwym, czekać na długoterminowych zysków.

Złoto i srebro
Jeśli masz dobrą ilość gotówki do stracenia, to najlepszym sposobem inwestowania pieniędzy jest zakup i sprzedaż złota i srebra. Jednak zakup powinien być zrobione w naprawdę niskiej cenie tutaj, że sprzedaż powinna być na bardzo wysoką cenę. Zamiast rzeczywistego metalu, kupując lub sprzedając certyfikaty inwestycyjne mogą być również wykonane. Rzadkość dwóch metali uczynić je naprawdę dobry pomysł inwestycyjny, gdyż ceny tych metali zawsze ma tendencję do wzrostu w dłuższej perspektywie. Jednak inwestycja złota naprawdę nie jest zalecane w tej chwili, ponieważ jest to rynek sprzedawcy, a nie nabywcy. Po osiągnięciu maksimum wcześniej, ceny złota były systematycznie spada na rynkach globalnych. Zaleca się, aby poczekać na jakiś czas, aż cena stabilizuje.

Fundusze inwestycyjne
Najlepsze fundusze inwestycyjne na rok 2012 są inne wielkie możliwości do rozważenia, ale trzeba wiedzieć, że spowolnienie na rynku na całym świecie stworzyliśmy spadek zysków. Fundusze inwestycyjne są ogromne fundusze, które są zarządzane, inwestowane i sprawdzane przez ekspertów inwestorów i ekonomistów. Środki te, podobnie jak rent wydają się być dobre inwestycje, ale nie są one tak bezpieczne. Badać wszystkie aspekty fundusz dokładnie i przejść do funduszy, które inwestują w sektorach o wysokich możliwościach wzrostu.

Inwestując One Money musi zachować jego / jej oczy i uszy otwarte, poprzez obliczenie powraca w różnych kanałach inwestycyjnych, możemy dowiedzieć się więcej o tym, co zainwestować. To również sprawia, że ​​można obliczyć i zrobić sprytny decyzji inwestycyjnych.

Osiem zabezpieczeń finansowych przypadku katastrofy
Top 10 członkowskim własnością duży dom (Tax-Wise)
Podstawy Roth IRA regulaminu Składek
Co to jest prawo zwyczajowe?
Małe Pomysły inwestycyjne
Czy błyskawiczne Karty kredytowe Zatwierdzenie wykonalne dla studentów? znać tutaj
Jak zrobić Living oszczędnie na emeryturze Wygodne
Pół żartem, pół serio (w gospodarce, że jest)
6 powodów, aby nie Recharacterize Twój Roth IRA
5 Staycation Pomysły dla par na budżet
Plusy i minusy Travel Rewards Credit Cards Poradnik Tutaj

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create