Flood Insurance: mity i nieporozumienia

Homebuyers mają zwykle do zakupu ubezpieczenia domów “, jeśli plan na zaciągnięcie kredytu hipotecznego na ich własności. Jednak Ubezpieczenie standardowe właścicieli domów nie obejmuje zalania, więc właściciele domów zagrożonych musi wykupić ubezpieczenie powodziowe. Kupujący powinien wykonywać swoją pracę domową na ubezpieczenia powodziowego, ponieważ istnieje wiele mitów i błędnych przekonań na temat tego produktu.

Konsumenci muszą wykupić prywatne ubezpieczenie Flood

Powszechnie uważa się ubezpieczenia powodziowego, że konsumenci muszą wykupić ubezpieczenie od prywatnego przewoźnika ubezpieczenia. W rzeczywistości, w programie federalnym, zwany National Flood Insurance Program (NFIP), oferuje najbardziej typowych polis ubezpieczeniowych powodzi. Potencjalny ubezpieczający może zakupić dwa rodzaje pokrycia – taki, który ubezpiecza wartość domu do $ 250.000 i innego rodzaju, które obejmuje mienie osobiste do $ 100,000. Kupujący, którzy wymagają więcej niż $ 250.000 pokrycia na swoich domów muszą wykupić ubezpieczenie powodziowe nadmiar przez prywatnego przewoźnika. Niektóre prywatne przewoźnicy ubezpieczeniowe oferują czysto prywatną politykę, ale te zasady kosztować więcej niż polityk NFIP a często jedynie ubezpieczyć nieruchomości o łącznej wartości ponad $ 1 milion. Ponadto, wiele firm hipotecznych nie zaakceptuje prywatne ubezpieczenie powodziowe, gdyż niesie większe ryzyko niż program federalny.

Konsumenci płacą One Flat Rate

Innym mitem o koszty ubezpieczenia powodziowe jest to, że wszyscy kupujący płacić taką samą stawkę ryczałtową. Chociaż średnia składka roczna za ubezpieczenie przeciwpowodziowej wynosi 600 $, kupujący powinien zwrócić się do agenta ubezpieczeniowego dla rzeczywistej cytatu. Czynniki takie jak kwoty ubezpieczenia, odliczenia, ryzyko powodzią obszaru oraz stanu i wieku budynku, wpływa na koszt ubezpieczenia.

Flood Insurance Obejmuje wszelkie szkody

Jakie ubezpieczenia powodziowego obejmuje? Jednym z mitów na temat ubezpieczenia powodziowego jest to, że polityka powódź obejmuje wszystkie rodzaje uszkodzeń. Kupujący ubezpieczenia powodziowego powinny zrozumieć, co dokładnie zalać obejmuje ubezpieczenia w razie wypadku. Polityka nieruchomość z NFIP obejmuje fundament domu, elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych, klimatyzatory, podgrzewacze wody, piece, sprzęt kuchenny, trwała wykładzina, stałe ściennych i boazerie, stałe szafy i regały, rolety, wolnostojące garaże (ograniczona do 10 % polityki głównej) i usuwania odpadów. NFIP Polityka mienia osobistego obejmuje odzież, meble, sprzęt elektroniczny, zasłony, okna klimatyzatory, przenośne kuchenki mikrofalowe i zmywarki, dywany nieobjęte polityką nieruchomości, podkładki, suszarki, zamrażarki, mrożonki i do $ 2,500 kosztowności, takie jak futra i biżuterię.

Polityka punktu NFIP nie obejmują metale szlachetne, świadectwa udziałowe, obligacje i gotówkę. Oni również nie pokrywa drzewa, rośliny, studnie, szamba, chodniki, tarasy, tarasy, płoty, wanny z hydromasażem, baseny, stanic wodnych, ścian oporowych, schronisk burza, tymczasowego mieszkania, utratę dochodu, samochodów lub uszkodzenie formy.

Tylko Mieszkańcy Flood-Zone potrzebują ubezpieczenia

Innym nieporozumieniem o ubezpieczenie przeciwpowodziowej jest to, że jedynymi ludźmi w obszarach wysokiego ryzyka powodziowego trzeba zasięgu. W rzeczywistości mieszkańcy poza obszarami dużych powodzi otrzyma jedną trzecią pomocy w przypadku katastrof o powodzi a ponad 20% roszczeń ubezpieczeniowych powodzi. Powódź jest najczęstszym rodzajem klęski żywiołowej w kraju, a wszystkie 50 państw obliczu zagrożenia. Kupujący w strefach wysokiego ryzyka, znane jako obszary szczególnego zagrożenia powodzią, musi wykupić ubezpieczenie powodziowe w celu zakwalifikowania się o kredyt hipoteczny. Jednakże kupujący spoza tych obszarów mogą również chcieć wykupić polisy. Homebuyers należy skonsultować się z Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego (FEMA), stronę internetową, aby dowiedzieć się, czy ich nieruchomość znajduje się w obszarze, który uczestniczy w programie NFIP. Od skutków powodzi każdym stanie, prawie wszystkie obszary kwalifikują się do pokrycia. Kupujący poza specjalnych obszarów zalewowych zagrożenia należy ocenić ich zdolność do wytrzymywania straty finansowe z powodzią. Jedno źródło, które mogą skonsultować jest strona FloodSmart. Kupujący może podać swój adres i otrzymuj oszacowania ich ryzyko i ich składek, oraz listę agentów, którzy służą swoim terenie.

Wszystko Nadmiar wody Stanowi Powodzie

Wiele osób błędnie uważa, że ​​cały nadmiar wody na nieruchomości stanowi powódź. W rzeczywistości, woda musi albo obejmować co najmniej dwa akry normalnie suchej ziemi lub zniszczenie co najmniej dwóch lub więcej nieruchomości w celu utworzenia powodzi. Dodatkowo, woda musi pochodzić z przepełnione wodach wewnętrznych lub pływów morskich, szybkiej akumulacji lub spływu wód powierzchniowych, lawiny błotne lub brzegu przedniego wali Land. Powódź ubezpieczenia nie obejmuje wody i wycieków z cieków oraz studzienek kopii zapasowych.

Amazon Zdjęcie: analiza 5 kluczowymi dostawcami (AMZN)
Jak zdobyć pracę bez doświadczenia
Co Doradcy finansowi Pomyśl Donald Trump
Top 10 rozliczeniowy dla małych firm (BAC, WFC)
Czego można się spodziewać Kiedy Ustępujący z 1, 2 lub 3 mln dolarów
Zalety i wady stosowania broker kredytów hipotecznych
Zalety reklamy na Facebooku
Doradcy: Jak znaleźć wysokim wzrostem
Co się dzieje z pieniędzy inwestorów Kiedy Hedge Fund nie powiedzie?
PKB vs GPI
5 najpopularniejszych Auto Zapasy 2016 (TTM, GM)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create