Emeryci powinni martwić się o Medicare Under Trump?

“Wojna na seniorów.” “Mediscare”. “Gorzki Dzień”. Z niedawnej nominacji prezydenta-elekta Donalda Trumpa Toma Cena Zdrowia i Opieki Społecznej (HHS) sekretarki, wielu Amerykanów stały się zaniepokojony przyszłością Medicare, rządowego programu federalnego, który zapewnia opiekę zdrowotną do 48 milionów seniorów i 9 mln osób niepełnosprawnych.

Cena jest byłym ortopeda z Gruzji i obecny przewodniczący Komisji Budżetowej Domu, a także członkiem Lekarze Dom GOP kaukaskich, grupa 18 dostawców usług medycznych w Kongresie, którego tła przyczyniać się do kształtowania polityki zdrowotnej. Wspiera on “lepszy sposób” propozycję dom Mówcy Paula Ryana, opublikowanej w czerwcu, do reformy systemu opieki Act i Medicare przystępne. Jeśli cena jest potwierdzony jako sekretarz HHS, byłby odpowiedzialny za administrowanie Medicare

Jak cena i Ryan chce zmienić Medicare – i dlaczego

Podstawowym celem Ryana planu jest “Naprawianie aktualnie uszkodzony system dotacji i pozwalając konkurencja na rynku pracy jako realną kontrolę na odpady rozpowszechnionej i rakieta koszty opieki zdrowotnej.”

W odniesieniu do Medicare, jego proponowane rozwiązanie jest program wsparcia Premium zastąpić obecny fee-for-service program, w którym rząd płaci bezpośrednio za opiekę zdrowotną seniorów. Zamiast tego rząd dałby seniorów pewną kwotę w dolarach, które mogą wykorzystać do zakupu ubezpieczenia zdrowotnego na rynku prywatnym lub na opłacenie składek w zmniejszonej wersji Medicare. Innym sposobem, aby wyjaśnić wsparcie Premium to, że to przesunięcie wsparcia rządu kosztów opieki zdrowotnej seniorów z wersji opieki zdrowotnej programu zdefiniowane korzyści do równowartości program o zdefiniowanej składce. Zmiana ta będzie miała miejsce w 2024 roku, zgodnie z wnioskiem. Seniorzy musiałaby wtedy na zakupy do planów dotyczących nowej Medicare Exchange.

“Oznacza to, że rząd zapłaci część korzyści, a beneficjenci muszą płacić resztę kosztów ubezpieczenia, które będą się różnić w zależności, na którym planuje się wybrać w menu opcji prywatnego planu Ryan zakłada”, mówi Allison K. Hoffman, profesor prawa na University of California, Los Angeles School of Law.

Plan, który Ryan proponuje również podnieść kwalifikowalności wiek uczestników od 65 do prawie 67 lat, aby dopasować pełnego wieku emerytalnego Urzędu Ubezpieczeń Społecznych, począwszy od roku 2020. Pełny wiek emerytalny zależy od roku urodzenia. Osoby urodzone w roku 1937 lub wcześniej mieć pełny wiek emerytalny 65 lat, a wiek ten stopniowo wzrasta do 67 lat dla osób urodzonych w 1960 roku lub później.

Better Way Propozycja Ryana obiecuje nie zakłócać Medicare dla osób w lub w pobliżu przejścia na emeryturę oraz w celu umożliwienia te osoby do udziału w Medicare, ponieważ istnieje teraz, czy zdecydować się na nowy program wsparcia premii. Wcześniejsze propozycje programu wsparcia Premium stwierdziły, że nie stosuje się do tych, którzy są w tej chwili 55 lat i więcej; Plan Ryana nie stosuje się do tych, które obecnie w wieku 55 lat w chwili przyjęcia tego planu.

Propozycja Ryana obiecuje również, aby dostosować płatności premium wsparcia w celu wsparcia chorych i tych o niższych dochodach, prosząc bogatszych seniorzy zapłacić więcej. Wymagałoby to również prywatnych ubezpieczycieli dotyczące wymiany Medicare do “ubezpieczenia oferta dla wszystkich beneficjentów Medicare, aby uniknąć wybiórczego i zapewnić Sickest i najwyższa kosztach beneficjenci Medicare otrzymują zasięgu.”

Proponowane zmiany stałaby Medicare części A (ubezpieczenie szpitalne) i B (ubezpieczenie medyczne) bardziej przypomina obecnego Medicare Part D programu pokrycia lek na receptę, gdzie seniorzy muszą wybierać spośród dostawców dla planu, który najlepiej odpowiada ich potrzebom. Niektórzy seniorzy mogą docenić wybór, podczas gdy inni mogą je zobaczyć jako dodatkowe obciążenie. (I plan nie jest bez potencjalnych problemów. Zobacz 3 Big Medicare Part D Zwiększa trzeba wiedzieć)

Wymienione cele reformy “mają na celu zmniejszenie wydatków federalnych i zwiększyć konkurencję na rynku ochrony zdrowia w celu poprawy jakości usług.

Krytycy propozycji Ryana

“Zakładając, że ta kwota dotacji rząd nie rosną tak szybko jak koszty opieki zdrowotnej nie – właśnie przyczyna tego typu propozycje są zwykle wyprzedza – medyczne beneficjenci będą musieli zapłacić więcej i więcej kosztów ich opieki zdrowotnej w czasie,” Hoffman mówi , “Nikt nie będzie zwolniony z okazji, że republikańskie propozycje stworzy większe ryzyko finansowe dla beneficjentów oraz że ryzyko wzrośnie dopiero w miarę upływu czasu.”

Zasadniczo propozycja stałaby seniorzy płacą więcej tak, że rząd (czyli podatnicy) zapłaci mniej. Rejestrujących może zapłacić podwójnie ramach projektu Ryana w porównaniu z tym, co obecnie seniorzy płacą za Medicare, według analizy przeprowadzonej przez Centrum na Budżetu i Polityki priorytetów instytutu badawczego i polityka, który analizuje ważnych sprawach budżetu federalnego.

Kaiser Family Foundation, organizacja non-profit, która dostarcza informacji zdrowotnej polityki szczegółowe, mówi, że jak plan premium Wsparcie dotyczy premii seniorów i out-of-pocket koszty będą zależeć od wielu czynników. Żaden z tych czynników został ustalony. Koszty seniorów może pójść w górę lub w dół, a także będzie zależeć od tego, gdzie seniorzy mieszkają i które planują wybrali.

bloger polityczny Kevin Drum, w artykule dla “Mother Jones”, mówi: “To jest dość oczywiste, że byłoby gorzej dla seniorów niż obecny system Medicare. Po tym wszystkim, gdyby było lepsze, Ryan nie ma ochoty, aby zwolnić obecnych odbiorców Medicare “.

Kolejny problem z proponowanych reform jest to, że zdrowsze ludzie mogliby wykorzystać swoje bony na zakup prywatnego ubezpieczenia, pozostawiając Sickest ludzi tyle w tradycyjnym Medicare i uczynienie go finansowo do utrzymania.

Pisanie dla listopadowego wydania magazynu “Harper”, długoletni zdrowia dziennikarza Trudy Lieberman zauważa, że ​​w ramach systemu premii, wsparcia, plany prywatne mogą nie być wymagane, aby zaoferować te same podstawowe korzyści, jakie tradycyjne Medicare robi, sposób Plany Medicare Advantage obecnie są wymagane zrobić. Inne możliwe problemy to, że plany prywatne mogą mieć wąskie sieci, utrudniając seniorzy zachować widząc dostawców chcą, i że prywatne plany mogą nie zapewnić najlepszą opiekę dla osób z poważnymi chorobami lub tych, którzy potrzebują specjalistycznego leczenia. Ona ponadto zwraca uwagę na trudności napotykają konsumenci w podejmowaniu najlepszych wyborów w odniesieniu do ich planów Medicare z powodu braku informacji.

Lieberman stwierdza również, że “Jedno jest jasne:. Boisko dla ‘ratowania’ Medicare będzie wykorzystywał obawy seniorów utratą korzyści i przesłonić tego, co proponowane zmiany naprawdę oznacza”

Jak Medicare Reform mogłyby odnieść korzyść Seniorów

Podczas gdy większość z wiadomością o reformy Medicare skupiła się na wsparciu premii i jak mogłoby to zaszkodzić seniorzy, istnieje wiele sposobów, w którym Medicare reform – które zawiera wiele proponowanych zmian oprócz wsparcia Premium – może skorzystać seniorzy.

Ryana “A Better Way” przywróci zdolność do seniorów uczestniczących w Medicare Advantage plany, aby przełączyć się w ciągu pierwszych trzech miesięcy tego roku z pewnych względów, takich jak lekarza opuszczającej sieć Ich plan jest.

Ryan chce zamknąć Center for Medicare & Medicaid Innowacji w 2020 r. Krytycy twierdzą inicjatywy tego centrum w przekształcaniu jak opieka zdrowotna jest organizowane i opłacane w celu kontrolowania kosztów i poprawy jakości mogą być szkodliwe dla seniorów. (Dowiedz się więcej o niektórych z tych działań w proponowanym Medicare Drug Rules & Senior Zdrowia i Medicare Nowe zasady płatności: Jeśli martwisz się?)

Plan będzie również dążyć do ochrony relacji lekarz-pacjent poprzez zmniejszenie obciążeń regulacyjnych, które spowodowały niektórzy lekarze przestać ćwiczyć. Ryan chce zwiększyć liczbę lekarzy, którzy biorą udział w Medicare.

Jego propozycja stwierdza również, że 2013 analiza przeprowadzona przez Biuro Budżetowe Kongresu stwierdził, że plan premium wsparcie byłoby zaoszczędzić pieniądze zarówno dla rządu i plan uczestników. Zwolennicy Premium Support mówią to daje konsumentom większy wybór i zwiększyć konkurencję wśród prywatnych ubezpieczycieli, w wyniku niższych cen dla konsumentów.

W niedawnym artykule dla “Forbes”, inwestowanie publicysta Alex Verkhivker, były doradca Senior Policy dla podatnika usługi rzecznika IRS, bada, czy Plan Ryana może być wykonalne. Mówi, że popularność i sukces Medicare Advantage – istniejący alternatywą dla Medicare część A i B, że jedna trzecia osób starszych wybrać i które pozwala im kupić zasięg od prywatnego ubezpieczyciela zamiast przy użyciu oryginalnego Medicare – pokazuje, że propozycja Ryana mógł pracować. Nie chodzi o to, aby wyeliminować ubezpieczenia społecznego, ale mają sektor prywatny dostarczyć zamiast rządu – z pewnym wsparciem premii od rządu.

Aby lepiej zrozumieć, jak Medicare Advantage porównuje do tradycyjnych Medicare, zobacz Pułapki Plany Medicare Advantage.

Wielkie pytanie brzmi, czy jakichkolwiek zmian w Medicare, które są faktycznie realizowane będą spełniać obietnice w planie lepszy sposób. A potem jest jeszcze większy pytanie.

Co robi Trump Chcesz?

Nie wiemy dokładnie, gdzie prezydent-elekt Trump stoi na Medicare, choć wielu obserwatorów uważa, że ​​jego powołanie Cena wskazuje, że może on obsługiwać przełom. Atu tweet od 2 stycznia 2013 roku, pokazuje, że może dzielić wspólną płaszczyznę z Ryan i cen: “Płatności medyczne stały się tak nieprzewidywalna, że ​​rekordowa kwota lekarzy są teraz odchodzi. , , Złe dla długoterminowej. ”

Inni uważają, że Trump nie wykazała, że ​​chce dokonać poważnych zmian Medicare.

“Prezydent-elekt Trump nie wprowadzania w życie reformy Medicare centralny element jego kampanii, i to jest bardzo mało prawdopodobne, że on zaproponować coś, co wpływa emerytów”, mówi Timothy Costa, dyrektor stosunków rządu z Pittsburgh oparte kancelarii Buchanan Ingersoll & Rooney.

Rzeczywiście, Trump zaszkodzi jego szanse na reelekcję w 2020 roku poprzez umożliwienie zmiany Medicare, które szkodzą jego bazę głosowania.

Trump wpisów następujące oświadczenia popierające Medicare od 2011 do 2015 roku: “Najbezpieczniejszym sposobem na zachowanie Medicare jest z solidnego i dynamicznej gospodarki. Powinniśmy natychmiast obniżyć podatki od przedsiębiorstw i od zysków kapitałowych. “- 22 grudnia 2011
“Jestem bardzo zaniepokojony, że jeśli @BarackObama zostaje ponownie wybrany następnie Medicare zostaną zniszczone. Musimy dbać o naszych seniorów “. – 28 sierpnia 2012
“Zapisz Medicare. Głosuj na @MittRomney. Będzie on uchylić Obamacare pierwszego dnia. “- 06 listopada 2012
“Ben Carson chce znieść Medicare – Chcę zapisać i zabezpieczenia społecznego.” – 25 października 2015
“Mam zamiar zapisać Medicare i Medicaid, Carson chce znieść, a w przypadku braku kandydatów gubernator John Kasich nie mają pojęcia – słaby” – 30 października 2015

Co strona Przejście Trumpa mówi o tej sprawie jest niejasne: “Modernizacja Medicare, tak, że będzie gotowy do wyzwań związanych z nadchodzącym emeryturę pokolenia baby boom – i poza nią.”

“Kandydat Trump rozmawialiśmy dużo kosztów leków i odpadów, oszustw i nadużyć w programie. Jest wielce prawdopodobne, że on rozpocząć z tych obszarów, które obejmuje znacznie więcej niż tylko opalanie, “Costa mówi.

Podsumowanie

“Jest zbyt wcześnie, aby powiedzieć, co reforma będzie wyglądać, a zainteresowane strony będą miały wiele okazji, aby ich wysłuchano” Costa mówi.

Obecne propozycje zreformowania Medicare to tylko możliwe. odzwierciedlają one zmiany, Paul Ryan, wspierany przez Tom Price i innych republikańskich liderów, chciałby zobaczyć. Ich plan, podobnie jak wiele innych planów na rzecz zmian, jest prawdopodobne, aby zobaczyć liczne poprawki przed i jeśli jest on realizowany.

Tymczasem, aby dowiedzieć się więcej na temat programu rządowego zdrowia dla osób starszych czytając Medicare 101: Czy trzeba użyć wszystkich 4 części? Również sprawdzić, kiedy można i nie może opóźnić Zapisy w Medicare i jak ich uniknąć kary, jeżeli Odkładanie Medicare).

Crowdfunding Vs. tradycyjny Finansowanie
Czym jest rachunek zysków i strat wieloetapowy?
Co jest lepsze: Papier złota lub złota fizyczny?
Top 3 Fundusze Voya na emeryturę (IVGTX, ITCSX, IJMIX)
Siedem Zabawa Part-Time Praca dla emerytów
Sprzedaż detaliczna Associate Wywiad Pytania
PIMCO Raport: Chiny, Tkaniny i banków centralnych
Jak zostać Menedżer HR
8 najlepszych stron internetowych, aby uzyskać pojedynczą, First Class Seat
Recenzje Clover Zdrowie: Czy Ich Marketing Błędne?
6 firm z najlepszą Wędrując (BA, COP)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create