Dziecko Zrzeczenie U.

Ponieważ przypadki porzuconych dzieci rosną, istnieje potrzeba surowych przepisów zaniechanie i niezawodnego systemu opieki społecznej. Aby zrozumieć prawa rodzinnych związanych z dziećmi, przyjrzyjmy się przepisy systemu prawnego w niewyspecjalizowanych wordage prawnej.
Gdzie prawo rodzinne są zainteresowane, konstytucja często odniesieniu do powoda, zwłaszcza małoletniego z czułością i troską. Niektóre dzieci muszą zmierzyć ciężar rozbitych rodzin, rozwody, sprawy nieślubnych, etc., który pozostawia je na łasce opiekuna lub rodzica. Ale kiedy ta osoba wzrusza także poza jego / jej odpowiedzialność i przestaje opieki nad dzieckiem, to przypadek porzucenia powstaje.

rezygnacja Dziecko jest aktem pozostawiając dziecko w wieku poniżej 18 lat na jego / jej własne, bez nadzoru osoby dorosłej na określony okres czasu, który jest uważany za niewłaściwy. W opuszczonym dzieckiem jest określany jako podrzutka. Jeśli rodzic lub opiekun nie ma fizycznego kontaktu lub komunikacji z dzieckiem w tym okresie, a dał żadnego wsparcia finansowego i opuszczone dziecko z zamiarem porzucenia, to rodzic jest zawinione, zgodnie z prawem.

Dziecko i prawo
Kiedy dziecko jest obserwowane zostać porzucone, pierwszym priorytetem powinno być powiadomić organy, które przyniosą w usługach społecznych, aby zapewnić jego / jej bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. Głównie opuszczonych dzieci jest postrzegana wędrówki miejscu jego / jej mieszkania i zachowuje się dziwnie, który przyciąga uwagę sąsiadów. Porzucenie dziecka jest przestępstwem i każdy oskarżony o to przestępstwo jest karalne.

Kiedy człowiek jest w sądach za porzucenie dziecka, następujące punkty są uważane, aby zdecydować intensywność jego przestępstwa. Wiek dziecka wiele spraw w takich przypadkach, jak małe dzieci lub niemowlęta wymagają ciągłej uwagi opiekuna i pozostawienie ich do nawet kilku minut bez nadzoru może prowadzić do uszczerbku na zdrowiu.
Stan zdrowia dziecka, zarówno fizyczne jak i psychiczne jest konsekwencją tutaj.
Czas, dla których dziecko jest pozostawione bez nadzoru rodzicielskiego.
To miejsce, w którym dziecko jest opuszczony. Np jeśli noworodek jest pozostawiony w kontenerze przez matkę, to ona jest winna za to przestępstwo.
Stan, w którym dziecko jest opuszczony, jak wtedy, gdy dziecko jest w granicach i trzymane zamknięty w pokoju, czy dziecko otrzymuje wystarczającą ilość jedzenia i wody, aby przetrwać na własną rękę.
Czy jakikolwiek inny czynnik może stanowić zagrożenie życia dziecka. Na przykład, pozostawiając dziecko w pokoju, który jest podatny na zagrożenia pożarowego jest to przypadek rażącego zaniedbania ze strony rodzica.
Jeśli dziecko zostało pod nadzorem innego dorosłego. Ponadto, zdrowia fizycznego i psychicznego tej osoby ocenia też.
Czy rodzic lub opiekun został zmuszony do opuszczenia dziecka z powodu problemów gospodarczych, problemów zdrowotnych lub innego problemu, który wydał rodzic niezdolne do pielęgnacji dziecka jest również brane pod uwagę.
Osoba uznana za winną opuszczając dziecko, które spowodowało uszkodzenie ciała lub cierpienie psychiczne dla dziecka może być oskarżony o hrabiów zabójstwo, nieumyślne spowodowanie śmierci i rażących nadużyć lub pozbawienia wolności. Jednak w niektórych stanach, porzucenie dziecka jest legalne, to jest noworodek może być opuszczony przez rodziców przez okres siedmiu dni od dnia jego narodzin w określonych miejscach, takich jak szpitale i straży pożarnej. Celem tyłu takiej ustawy jest zmniejszenie niebezpieczne praktyki, które rodzice są zmuszeni do naśladowania ze względu na nieprawidłowości w wychowanie dziecka.

Powody do opuszczenia
W opuszczonym dzieckiem jest również nazywany sieroty społeczne przez niektórych ludzi. Oznacza to, że rodzice takiego dziecka są żywe ale uchylali się ze swoich obowiązków. Nie tylko stwarza fizyczne zagrożenie dla dziecka, ale również może prowadzić do upośledzenia rozwoju psychicznego. W 1900 wieku, dzieci żyjące na ulicach Londynu nazywano Ragamuffins. Obecnie są one nazwane dzieci ulicy i bezdomnych dzieci.

Powodem ich rezygnacji jest często cytowany jako ubóstwo. Jednakże istnieją również inne czynniki, które są tu w grę. Młodzi rodzice mogą czuć, że są one zdolne do dzielenia brzemię wychowywania dziecka. Czasami matka i / lub ojciec, którzy udają się na tej ścieżce okazują się mieć do czynienia z uzależnieniem od narkotyków, przestępstw, zdrowia i / lub niektórych zagadnień psychologicznych. Również matka może się obawiać odrzucenia / przemocy ze strony małżonka, który sprawia, że ​​jej się to drastyczny krok. Jest presja moralna na młodych matek, które boją lub nieświadome zrobić coś o ich niepożądanej ciąży. Taka ciąża może doprowadzić rodziców do porzucenia dziecka, gdy nie jest częścią ich planów na przyszłość (na przykład: studia, małżeństwo, praca, itp).

Porzucenie dziecka podlega prawu państwa. Ponieważ każde państwo ma różne definicje rezygnacji, przepisy te również są różne. Stopniowo coraz stany doczekać legalizacji rezygnację.

Kara macierzyństwie
Cztery 401 (k) świadczenia powinny skorzystać z
5 Top podatki Zmartwienia Klienci twarzy
Ameryka, Donald Trump jako przewodniczący
Jak wybrać pomiędzy Roth lub Tradycyjny 401 (k)
Przygotowanie do zakupu pierwszego domu
Dlaczego kredyty studenckie są teraz 20% Wynagrodzenia absolwentów
Jak Doradztwo dla obywateli USA w sprawie zabezpieczenia społecznego
Kiedy należy Emeryci zmniejszać Domy?
Jak działa Arbitrage Zakłady działa?
Baby Boomers są Ustępujący czerwone flagi z US Equity Market?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create