Dotacje na zakup domu

Osoby należące do grupy o niskich dochodach często trudno jest właścicielem domu. Dla takich ludzi, rząd dokonał środki dostępne w ramach różnych programów, które pomagają takim ludziom realizować ich marzenia o posiadaniu domu.
Posiadanie domu jest marzeniem większości ludzi, ponieważ daje poczucie bezpieczeństwa. Ten sen stał się rzeczywistością na mocy aktu wydanego przez rząd USA zwanej ustawy płatności American Dream Downa. Zgodnie z tą ustawą, rząd USA będzie odstaw mln $ 200 do sankcjonowania dotacje zakupu domu dla grupy o niskich dochodach. Pozwoli to odciążyć Grupa ludzi o niskich dochodach z ciężarem ogromnej zaliczki, które muszą podjąć w ramach kredytu mieszkaniowego.

American Dream Act Płatność dół

Ustawa ta została podpisana w dniu 16 grudnia 2003 roku przez prezydenta George’a W. Busha. Ten nowy program jest spółką joint venture pomiędzy amerykańskim rządem a bankami w celu zapewnienia dotacji dla nabywców domów grupy o niskich dochodach. Zgodnie z tą ustawą, dotacja zostanie wydane osobie fizycznej spotkać w dół, koszty płatności i zamknięcie kredytu mieszkaniowego.

Aby kwalifikować się do tego programu, powinien być nabywca domu po raz pierwszy i twój roczny dochód nie powinien przekraczać 80% mediany dochodu kierunkowym. Maksymalna kwota przyznawana będzie sześć procent wartości zakupu domu lub $ 10,000. Kwota ta może być używany jako zaliczki oraz spełniać wszystkie koszty związane z transakcją zakupu domu. Ten program jest obsługiwane i nadzorowane przez amerykański Departament Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast (HUD). Jego celem jest zachęcenie ludzi należących do grupy o niskich dochodach, aby zainwestować w domu.

Profesjonalny mianowany przez HUD mogłyby pomóc nabywcy przy zakupie domu. Nawet jeśli masz złą historię kredytową lub niewystarczającą zdolność kredytową, masz prawo do tego kredytu, jeśli jesteś nabywcy domu po raz pierwszy. Jest również nazywany “wolne pieniądze”, ponieważ nie trzeba płacić żadnych odsetek i raty miesięczne w tej kwocie.

Zaliczka Assistance Program prezent

Jest wielu, którzy marzą o zakupie domu, ale nie są w stanie tego zrobić z powodu braku funduszy przyczyniają się do zaliczki, a także spełniać wydatki Zamknięcie transakcji. Problem ten może być rozwiązany poprzez zastosowanie w przypadku programu pomocowego darem zaliczki.

W tego rodzaju dotacji, sprzedający nie daje dół środków płatniczych do kupującego. Sprzedawca pomoże nabywcy w zapłacie kosztów zamknięcia transakcji. Kwota ta zależy w dużej mierze od rodzaju kredytu wystawionej na nabywcę.

Jeśli sprzedający chce świadczyć pomoc prezent, musi zarejestrować swój dom w danego programu rządowego. W momencie zamknięcia transakcji, że przyczynia się do kwoty umownej na rzecz Kupującego opłat zamknięcia i transakcyjnych. Umowa ta jest negocjowana przez organizację finansową, która jest związana z HUD. Kupujący zawsze powinien zwrócić się do banku lub instytucji finansowej, która jest wyświetlana w HUD, aby skorzystać z dotacji. Kiedy umowa jest zamknięta, środki na zaliczki są przenoszone na rachunek danej instytucji finansowej. Musisz zrozumieć, sprzedający ma udział w przekazywaniu funduszy z Programu Pomocy darem dla banku.

Każdy, kto należy do grupy o niskich dochodach kwalifikuje się do tego programu. Jednak s / powinien ubiegać się o kredyt, który umożliwia pomoc prezent. Jeżeli kupujący nie wykorzystał całego funduszu, jest ona zwracana do programu. Należy zauważyć, że program ten nie może być stosowany w celu refinansowania domu lub wprowadzania ulepszeń w domu. Ponadto, przed zastosowaniem jakiegokolwiek przyznania, upewnić się, że jest on wspierany przez HUD.

Student Loan przebaczenie dla nauczycieli: Jak to działa?
Globalizacja gospodarcza
Uzyskaj akademickiego Finance Kariera
Przewodnik Rodzaje Forex Trading Software
Top Porady dotyczące używania IAPD strony Ujawnienie SEC
Panera Zdjęcie: 5 rzeczy do obejrzenia (PNRA)
75 lat lub więcej Mają zabieg chirurgiczny w tym roku
Skąd George Soros stać się bogatym?
Ryan vs. Trump: Jak ich plany podatkowe różnią
Jak studenci mogą rozpocząć inwestowanie na dłuższą metę
W wyszukiwarce emerytury pracę? Spróbuj Te agencje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create