Dostaliśmy dobrą cenę hipoteczny? Lock It Up!

Uzyskanie najniższe dostępne oprocentowanie na kredyt hipoteczny powinien być każdy niedoszły celem właścicielem domu do wynajęcia. Niższe stopy procentowe powodują niższe płatności miesięcznych, więc trzeba poświęcić dużo czasu i wysiłku w poszukiwaniu najlepszej ceny. Jeśli tak, prawdopodobnie znajdziesz ten najbardziej konkurencyjną dostępne.

PATRZ: Dom Cena Vs. Oprocentowanie: co jest ważniejsze?

Teraz złe wieści

Chociaż reklamy mogły skusić cię z imponująco niskim tempie, że stawka ta nie może być od teraz dostępne miesięcy po zamknięciu na kredyt hipoteczny. Szybkość, że widział w gazecie lub reklamy on-line był cytat stawki, co oznacza po prostu, że jest to kurs dostępny w danym momencie. Oprocentowanie kredytów hipotecznych zmieniają się z dnia na dzień, wznoszą się i opadają w układach, które nie zawsze są łatwe do przewidzenia. Aby upewnić się, że stopa faktycznie płaci to stopa chcesz, trzeba zablokować w tej magicznej liczby z zamkiem stopy hipotecznych. Pokażemy Ci, jak to narzędzie może pomóc zaoszczędzić pieniądze na kredyt hipoteczny.

Czym jest Oceń blokady?

Blokada oprocentowania kredytów hipotecznych jest umową pomiędzy kredytobiorcą a kredytodawcą, który gwarantuje kredytobiorcy konkretny oprocentowanie kredytu hipotecznego. Oceniaj zamki są ważne, ponieważ stopy procentowe zmieniają się często, a proces aplikacji hipotecznych może być czasochłonne. Tempo, które było w życie z dniem złożyłeś wniosek o kredyt nie może być tempo, które jest dostępne tygodni później, gdy kredyt został zatwierdzony.

Podobnie, stawka to było w rzeczywistości, gdy aplikacja została zatwierdzona pożyczka może nie być dostępne miesiące później, kiedy zakończyć zakup domu. Zasady różnią się od pożyczkodawcy, ale kredytobiorcy często mają okazję, aby zablokować konkretne oprocentowanie albo w momencie składania wniosku o pożyczkę jest złożony, w pewnym momencie podczas przetwarzania pożyczki, lub gdy wniosek został zatwierdzony.

ZOBACZ: 4 kroki do osiągnięcia hipoteki

Blokowanie oszczędności

Blokowanie w stopie jest ważną częścią procesu hipotecznych ze względu na rolę odgrywają w oprocentowanie określające nie tylko swoje miesięczne płatności hipotecznych, ale także kwotę, którą będzie można spędzić w całym okresie kredytowania. Rozważmy płatności od $ 100.000 kredytu w następujących stóp procentowych:
RateMonthly PaymentTotal Zapłacone odsetki od ponad 30 lat
67 2
67 2
67 2
67 2
67 2

Różnica 1% stóp procentowych powoduje zapłatę dodatkowego $ 65, z płatności hipotecznych każdego miesiąca. To przychodzi do $ 780 rocznie i $ +23.400 przez cały okres 30-letniego kredytu hipotecznego.

ZOBACZ: 4 kroki do osiągnięcia hipoteki

Gdy Lock

Istnieją wyraźne powody, aby zablokować w tempie, a ze względu na obawy przed wzrostem stóp, wielu kredytobiorców spieszyć, aby zablokować w jak najszybsze tempo. Chociaż może to wydawać się dobra strategia, to niekoniecznie jest najlepszym rozwiązaniem w każdej sytuacji.

Chociaż niższe oprocentowanie pomóc kredytobiorcom zaoszczędzić pieniądze, zamek w tempie często przychodzi z pewnym kosztem. Niektórzy kredytodawcy pobierają Rate Mortgage blokady depozytu, podczas gdy inne zapewniają blokadę stopy w zamian za stopę procentową, która jest nieco wyższa niż obowiązującego kursu w czasie blokada jest uchwalona i / lub wymagają kredytobiorców zapłacić określoną liczbę punktów w celu w celu uzyskania pożądanej stopy procentowej. Punkty mogą być stałe lub zmienne. Stałe punkty odnoszą się do określonej liczby punktów; z punktami pływających oprocentowanie jest zablokowane, ale liczba punktów, jaką trzeba zapłacić, aby zagwarantować szybkość może się zmieniać w czasie.

ZOBACZ: Punkty hipotecznych – o co chodzi?

Wielu kredytodawców działają w systemie warstwowym. Oceniaj zamki do 30 dni lub mniej są zazwyczaj bezpłatne. Niektórzy kredytodawcy przedłużyć bezpłatne zamki przez 45 dni lub dłużej. Dłuższe okresy obejmują stopniowo wyższe opłaty, często rośnie w tandemie z 30-dniowych wzrasta w okresie lock-in. Blokada 90 dni będzie kosztować więcej niż 60-dniowy lock; zamek 120 dni będzie kosztować więcej niż zamkiem 90 dni. Jedna czwarta punkt w dodatkowych opłat dla każdego przedłużenia 30-dniowego jest powszechne, choć opłaty różnią się znacznie od kredytodawcy.

Jeśli pożyczka nie zamyka przed końcem okresu lock-up, gwarantowana stopa wygasa, a każdy depozyt, który może być wykonany przepada na rzecz kredytodawcy. Jeżeli data ważności przechodzi z powodu czegoś, co zrobił lub nie udało się zrobić, można się szczęścia, ale jeśli data przechodzi w wyniku działania lub zaniechania przez kredytodawcę, uzgodnionej stawki mogą być nadal dostępne.

Blokady nie przewidują nieograniczonej ochrony

Podczas blokowania w określonej stopy procentowej chroni kredytobiorców przed wzrostem stóp procentowych, może również zapobiec ich wykorzystanie spadających stóp procentowych. Niektórzy kredytodawcy oferują blokady oprocentowania kredytów hipotecznych pływaka w dół, co pozwala kredytobiorcom dokonać wyboru jednorazową wymianę ich aktualny kurs na niższym poziomie, jeśli stopy spadły. Sprawdzaj, czy pożyczkodawca oferuje pływaka dół przed zawarciem umowy lock stopy.

Nawet zamek szybkość i blokady oprocentowania kredytów hipotecznych unosić w dół, to jest możliwe, aby w efekcie płacić wyższe oprocentowanie niż stopa, że ​​zgodził się, kiedy podpisał kontrakt z zamka. Dzieje się tak dlatego, że wiele kredytodawców zawierać nasadkę z umową zamka. Nakładka umożliwia gwarantowaną szybkość wzrasta, jeśli stopy procentowe wzrosną przed rozliczeniem. Nakładka ma ustalać limit kwoty stawka może wzrosnąć, dzięki czemu zapewnia pewną ochronę przed wzrostem stóp procentowych.

Czas na zakupy

Rozważając hipotecznych, zakupy na okazje jest dobra polityka. Ponieważ stawki i opłaty mogą się znacznie różnić, sprawdzi oferty z wielu kredytodawców może spowodować w niektórych poważnych oszczędności. Oprócz sklepów wokół, należy uzyskać stopy zamki na piśmie. Rosnące stopy oznaczać wzrost zysków dla kredytodawców, więc mają wszelkie powody, aby zwiększyć szybkość w miarę możliwości.

Zobacz także: Jak stopy procentowe wpływ na rynek mieszkaniowy

Teraz jest czas, aby Wpłać drodze do obniżenia podatków
Top 5 Dawcy firmowe w Tech (GOOG, MSFT)
Ci, którzy na emeryturę wcześniej Podziel tych cech
4 Powody Właścicielem domu jest coraz bardziej nieprzystępne
Po raz kolejny jest zbyt cichy Out There
Miłość ZZZ-ing? Lepiej nie Zdecydować się na tych 12 Najwięcej pozbawieni snu Jobs
Day Trading Robot weryfikacja
Buy-Sell umowy: Co powinien wiedzieć Advisors
Skąd Oprah Winfrey stać się bogatym?
Inwestowania pieniędzy, aby zarabiać pieniądze
Weird Laws w USA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create