Doradztwa zawodowego dla osób z ISTJ typ osobowości

ISTJ typ osobowości ma silne poczucie obowiązku i skrajnego wytrwałości. tytfrn werbuje porady zawodowe dla osób z ISTJ typu osobowości.
Szybkie fakty
Według wiarygodnych statystyk, ISTJ nadrobić 11 – 14% populacji w USA, podczas gdy populacja obejmuje męskiej 14 – 19% tego przybliżony zakres, populacja kobiet składa się z 7 – 10%.
Ochrzczony jako “inspektorem”, ISTJ są często związane z byciem bardzo sumienny i uczciwy. Są one jednym z 16 typów osobowości określonych przez MBTI (MBTI) i posiadają swoje unikalne cechy. Każdy typ osobowości ma pewne cechy podpis, które pomogą nam zdecydować osobą, jesteśmy, co chcemy być, co sprawia, że ​​jesteśmy szczęśliwi lub frustracji itp Istotne jest do wyboru kariery zawodowej w oparciu o naszej osobowości, dzięki czemu możemy znaleźć maksymalną satysfakcję z pracy. Technicznie rzecz biorąc, nie jest to bardzo poważny problem dla o ISTJ, ponieważ są one w obowiązku i zrobi wszystko, aby spełniać swoje obowiązki. Mają one jednak pewne sympatie i antypatie też, który musi być rozumiany i akceptowany w celu wybrania właściwej ścieżki kariery. W poniższych akapitach, można znaleźć kilka wyborów zawodowych dla ISTJ typu osobowości.

Przegląd
Jak wspomniano wcześniej, ISTJ typ osobowości jest znany jako odpowiedzialny i obowiązkowy.
ISTJ oznacza introwertyczny, wyczuwając, myślenia i wnioskowania.
ISTJ są naturalnymi introwertycy – są ciche i zastrzeżone przez większość czasu. Nie zrozumcie tego punktu źle; Jednak to nie znaczy, że nie ma zabawy, czy też nie są bardzo interaktywne. Ich idea zabawy mogą różnić się od Ciebie, to tylko, że nie są sami ludzie w obsłudze.
Kochają siedzi i pracy we własnej przestrzeni. Są bardzo logiczny i inteligentny; w istocie, bardzo rzeczowy. Stosują się swoją wiedzą ile jest to niezbędne, i może być świetny w teorii, jak i badań praktycznych.
Mają wielkie poczucie percepcji, jak również. Są bardzo lojalny i wierny i tradycyjne. Powaga pracy przychodzi naturalnie dla ISTJ.
Są wielcy myśliciele. Mogą siedzieć godzinami w kącie i pochodzą z najbardziej niezwykłych pomysłów i wynalazków.
Kochają do podjęcia dodatkowej pracy, nawet gdy nie jest to konieczne; to czasami może wpłynąć na ich stan umysłu, jak również pracę.
Niestety, niektóre z ich działań może wskazywać, że nie są zaniepokojeni innych uczuć. W rzeczywistości, nie są one bardzo dobre komunikatory, szczególnie tam, gdzie zaangażowane są osobiste odczucia.
Ponadto, jeden z największych wad w ISTJ jest ich osądów charakter. ISTJ wydają się słyszeć tylko połowę tego, co druga osoba mówi, a potem zaczną znalezienie usterki w nim.
W sumie jednak, ISTJ można zdefiniować jako bardzo niezawodne i lojalny i silny.

Cechy charakteru

Mocne strony
Poważny charakter
Wytrwałość
widok Praktyczna
Zobowiązanie
Silnej woli postawę
Uczciwość i rzetelność
Odpowiedzialność…
Metodyczne i analityczne view

Słabe strony
osądów postawę
Wysokie regułach następujące tendencje
Upór
Self-obwinianie przyrodzie
Niewrażliwość
Brak zainteresowania innych aren
Extra Reserved i cicho, gdy nie jest to konieczne
Trudności w komunikowaniu uczuć

Praca wybrać

Medicine).
Jest to jedna z najlepszych zawodów w rodzaju MFST osobowości. Powodem wyborze leku można przypisać cech obowiązku, wytrwałości i praktyczność.
Eksperci twierdzą, że ISTJ może nie mieć charakter naturalny opiekuńczego, a zatem nie mogą one dobrze w dziedzinie medycyny. To jednak nie jest całkowicie prawdziwe.
Choć oczywiste jest, że lekarze i pielęgniarki muszą mieć kochającą osobowość aby wspomóc ich pracę tak, że mogą lepiej dbać o swoich pacjentów, muszą one praktyczne podejście do leczenia pacjentów, jak również.
Ponadto, błędne przekonanie, że ISTJ są niewrażliwe musi zostać usunięte; nie są one dokładnie niewrażliwe, oni po prostu nie dobrze odwzajemnić uczucia, bo są bardziej zainteresowani w wypełnieniu ich pracy na czas.
Jest to jeden z podstawowych cech, które lekarz musi posiadać. Stąd, w tym polu będzie działać dobrze dla ISTJ.

Komputery
Większość kariery w dziedzinie komputerów zrobi dobrze dla ISTJ. Spomiędzy tych należą inżyniera hardware, software developer, analityk systemowy, ekspert techniczny, itp
Jak już wspomniano, ISTJ Uwielbiam pracę w swoim własnym małym, cosseted rogu, z dala od zakłóceń świata.
Spełniają one najlepiej, gdy ich zostawić w spokoju, aby poradzić sobie z problemem.
To nie oznacza, że ​​one nie działają dobrze w zespole; są sportowcy zespole, jak również, jednak, można uzyskać ISTJ wykonać wspaniale, gdy wyjechał do działania z własnych urządzeń.
Dziedzinie oprogramowania i technologii informatycznej jest ogromny i ma mnóstwo stanowisk pracy z dużą ilością obowiązków.
Choć trzeba być interaktywne i zrozumieć najnowsze teorie i innowacji, inżynierów, zwłaszcza deweloperów, wymaga głębokie poczucie praktycznych zastosowań i muszą być bardzo odpowiedzialne. Ten rodzaj pracy jest bardzo sprzyja atmosferze do ISTJ, co czyni ten zawód jednym z preferowanych te ponad innych.

Finanse
ISTJ są bardzo logiczne i pragmatyczne. Ponadto, są one również doskonałą z postaciami.
Ta wiedza i podejście może być wykorzystywane w dziedzinie środków finansowych; W rzeczywistości jest to jeden z powszechnych zawodowej ISTj.
Szereg ISTJ kariery w biznesie wynikają również z tego faktu, sans faza reklamy.
ISTJ mogą być bardzo dobrymi menedżerami finanse, doradztwo finansowe, agentów, księgowi itp
To pole wymaga ludzi, którzy są bardzo odpowiedzialny i ostrożny. ISTJ będzie doskonale komponować się z tym oczekiwaniem pracy.

Prawo
Kariera w prawo będzie działać wystarczająco dobrze dla ISTJ. Ponownie, silnej woli charakter i pragmatyczne podejście wchodzi w obraz.
Również prawnicy są bardzo przywiązani do swoich obowiązków i zrobi wszystko, aby wyłaniać udany.
Jako prawnik, trzeba również pracować praktycznie bez uzyskiwania emocjonalnie przywiązana do klientów.
ISTJ mają zdolność do podjęcia każdego zadania i spełnić ją w najlepszy możliwy sposób. Postawa ta działa dobrze dla pełnomocnika.
ISTJ mogą również zdecydować się paralegal lub referendarz. Każda kariera w prawie działa dobrze dla nich.

Praca, których należy unikać

Marketing
Marketing nie jest mocną stroną o ISTJ; W związku z tym, jednym z podstawowych zawodowej ISTj do unikania.
ISTJ woli pracować we własnym środowisku, w przeciwieństwie do kariery w marketingu, które obejmuje jeden zachować roamingu w sposób ciągły.
Również kariery w marketingu może mieć obowiązki, które zmieniają się z sytuacją, a ten rodzaj pracy z nieokreślonych obowiązków może drażnić to ISTJ do punktu bez powrotu.
Nie zdefiniowano pracy (nie dosłownie), abstrakcyjne obowiązki i niepotrzebne small talk dokonać obrotu niekorzystny wybór.

Event Management
ISTJ wymagają określonego zestawu zadań. Tak, event management pewnością ma podziałów pracy, które określają odpowiednie cele; Jednak, podobnie jak marketing, definicja pracy ulega zmianom, jak na nowych klientów i projektów.
Co więcej, ta praca wymaga dużej people-to-people interakcji, która jest jednym ze słabych punktów w ISTJ.
Zadanie to obejmuje również niekonsekwentny harmonogramy oraz bardziej schłodzone-out podejście do pracy; Taka postawa nie idzie bardzo dobrze z ISTJ.
Dlatego kariery jak wedding planner, organizator partii itp, należy unikać.

psychologii tradingu
Po pierwsze i najważniejsze, psycholog musi mieć mniej pragmatyczne podejście i bardziej emocjonalnego podejścia, aby móc zobaczyć problem i rady mu / jej pacjenta odpowiednio.
Nie jest to, że nie jest ISTJ emocjonalne; W rzeczywistości są one bardzo tradycyjny, wierny i prorodzinny. Jednak wymagają one czasu, aby dostosować się do ludzi, a potem się z nimi porozumieć.
Jako psycholog, trzeba natychmiast ocenić sytuację psychicznego osoby, poprawnie komunikować się, zrozumieć, co on przeżywa, i zmusić go komfortowo w każdy możliwy sposób. Może to być nieco trudne dla ISTJ, biorąc pod uwagę ich osądów charakter i brak jest osób ludową.

Public Relations 1 2 3 4 5
ISTJ nienawidzić coś zrobić z nadmiarem mówienie, towarzyskich i wprowadzenie na farsę.
Jako menedżer public relations, trzeba być Towarzyski, być częścią obwodu elitarnej, założyć uśmiechem na korzyść tych wokół, porozmawiaj z miliona ludzi, koordynacja imprez itp ISTJ może prawdopodobnie zrezygnować ta praca na pierwszym samego dnia.
Praca w public relations nie wymaga pracy w zamkniętej kabinie oraz w strefę komfortu. Jest to gorączkowe, ciśnienie wypełnione życie i wymaga, że ​​jeden jest wysoce interaktywne i ekstrawertyk. To nie wynika z “pociągów”, która jest strategia, która ISTJ naśladowania.
Z tych powodów, praca w dziedzinie nauczania może być również nieznacznie niekorzystne dla ISTJ.
I bez wątpienia, każdy kariera opiera się na public relations lub towarzyskich lub reklama jest złym wyborem dla ISTJ.
Powyższe wybory zawodowe zostały sformułowane na podstawie ogólnych obserwacji. nie, za pomocą dowolnych środków, przyjmujemy, że ISTJ nie może koordynować wydarzenie lub być dobrym terapeutą. Podstawowym faktem jest to, że te pola nie są dokładnie forte o ISTJ. W ten sposób mogą one być w stanie wykonać w pracy przyzwoicie, ale nie będzie cieszyć się nim, co prowadzi do frustracji i braku dobrej jakości pracy. Z tego powodu, korzystne jest, aby wybrać karierę do którego ISTJ ma prawo nachylenia.

Top 17 Inwestycje Cytaty Wszechczasów
3 opcje Najlepsze promocje turystyczne ubezpieczeniowe dla osób starszych
Najlepsze Praca dla najbliższych dziesięciu lat
4 Books Każdy powinien przeczytać seniorów
Jak spłacić dług Boże Narodzenie
Ciekawe informacje o szpiegostwie ustawy z 1917 Historycznego
Najwyższa ocena kredytowa
Top 7 firm należących do Chryslera (FCAU)
Venture Capital
Największe oszczędności podróży dla emerytów
Zakup ubezpieczenia na życie? Zanim zaczniesz czytać książkę

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create