Doradcy: oto co klientów zamożnych Chcesz Tysiąclecia

Tysiącletnie pokolenie jest pierwszym prawdziwie dorastają obok technologii. Facebook, który rozpoczął się na początku 2004 roku, zmienił sposób, że ludzie współdziałają ze sobą; e-commerce pozwoliło na zakup czegoś w Internecie, a smartfony pozwoliło osiągnąć te rzeczy, z dowolnego miejsca. Nowe technologie ewoluowały umieścić połączeń społecznych u podstaw prowadzenia działalności gospodarczej i znacząco zmieniły zachowań zakupowych konsumentów.

Więc nic dziwnego, że Tysiąclecia preferencje są również wpływ doradztwa finansowego. W tym artykule przyjrzymy się, co Milenium klienci szukają u doradcy finansowego i jak doradcy mogą najskuteczniej dotrzeć do nich. (Aby uzyskać więcej informacji, zobacz: pieniądze nawyki Milenium).

Dlaczego Milenium Matter

Istnieje ponad 15,5 mln zamożnych Milenium mieszkających w Stanach Zjednoczonych co najmniej 100.000 dolarów w aktywach zainwestowania poza Nieruchomości oznaczone Affluent Milenium-Według niedawnego LinkedIn whitepaper. W ciągu najbliższych lat, pokolenie stoi odziedziczyć prawie 60 bilionów $ osobistego bogactwa, które będą musiały być zarządzane. To przekłada się na znaczne możliwości dla doradców finansowych, aby rozwinąć swój rynek klienta docelowego dla młodszych odbiorców przed napływem kapitału.

Oficjalny dokument charakteryzuje zamożnych przedstawicieli pokolenia Milenium jako niezależne i otwarty optymistów, które są zorientowane na społeczną i głodny do nauki. Prawie trzy czwarte uważają, że ofiary to czynią teraz zaprocentuje w przyszłości, podczas gdy więcej niż jedna trzecia uratować większość ich wypłaty. Ponadto, 70% są otwarte do korzystania z marki usług niefinansowych na działalności finansowej, a prawie połowa są bardzo lojalni wobec instytucji, które decydują się bank z.

Co ciekawe, tylko 30% doradców finansowych aktywnie poszukują klientów poniżej 40 roku życia, zgodnie z 2015 Insights firmowe badania. Od starszych wyżu demograficznego mają 22 razy więcej środków niż te, w wieku poniżej 35 lat, doradców finansowych, które są wypłacane w oparciu o procent aktywów, które nie koncentrują się na tym młodego pokolenia. Ale udaje się kierować Tysiąclecia generacji na początku może być kosztowny błąd w nadchodzących latach.

Milenium stanąć odziedziczyć znaczną ilość bogactwa; są one również znacznie bardziej sumienny wygaszacze niż poprzednie pokolenia. Mogą oni nie mają za wiele atutów jak Generation X teraz, Milenium widzieliśmy ich bogactwo szybko kwitną na przestrzeni lat, jak starsze pokolenia zaczynają spędzać swe gniazdo jaj. Relacje z doradcą ukształtować Affluent Milenium wcześnie może utorować dywidendy w dół drogi, jak pokolenie staje się jeszcze bogatsi. (W przypadku powiązanych czytania, patrz: Jak Milenium może być Generation najbogatszych kiedykolwiek).

Co Chcesz Milenium

Milenium nie patrzeć na te same czynniki jak Gen X przy ocenie dostawców usług finansowych. Na przykład, Gen xêr mogą być bardziej podatne na tradycyjnej reklamy podczas Milenium coraz częściej opierają się na powiązaniach społecznych. Milenium również tendencję do badań rozpatruje firmy w Internecie w celu identyfikacji obszarów problemowych, a nawet sprawdzić, czy misja społeczna spółki były w jednej linii z własnych wartościach coraz ważniejszym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o zakupie.

Według whitepaper LinkedIn, kilka kluczowych Milenium dotyczy to: Czy firma posiada silną pozycję społeczną?
Czy oni już mają związek z firmą?
Czy wszyscy członkowie rodziny użyć firmę?
Czy firma posiada pozytywne opinie w Internecie?
Czy firma posiada misję społeczną, że dostosowanie się?

Oddzielne badania przeprowadzone przez organizację non-profit Ubezpieczonego Retirement Institute i Centrum pokoleniowej Kinetics okazało się, że 88% z Milenium szukasz większej przejrzystości, jeśli chodzi o opłaty. Czynniki te sugerują, że Milenium również wydają się być świadome opłata, choć mogą one być bardziej związane z przejrzystością niż poszukiwanie najniższych opłat możliwe. Innymi słowy, nie chcą czuć się jak są one właśnie wykorzystał.

Inne badania wykazały, że Milenium szukasz nowoczesnych technologii, takich jak portale klienckich i aplikacji mobilnych, aby śledzić swoje finanse z dowolnego miejsca. (W przypadku powiązanych czytania, zob. 4 wspólne zwyczaje Bankowego z Milenium)

Jak połączyć się z Milenium

LinkedIn oficjalny dokument zaleca kilka strategii do podłączenia Affluent Milenium oraz ustanowienie praktyki do korzystania z nich w przyszłości. Pierwszym krokiem jest budowanie relacji z nowymi Affluent Milenium, aby dotrzeć do nich z atrakcyjną ofertą. Gwałtowny wzrost Robo-doradców służy jako wielki wzór dla doradców w tradycyjnych, które oferują usługi online i mobilne z przezroczystym opłat i 24/7 dostępu. Doradcy finansowi powinni rozważyć wdrożenie podobnych technologii budując swoje sieci i obecność w mediach społecznej z naciskiem na edukację pokolenia Milenium na temat oszczędzania i inwestowania.

Drugim krokiem jest oferowanie porad ekspertów w celu ustalenia zaufania i umożliwić niezależność. Ponieważ klienci Tysiąclecia mają mniej zasobów, wielu doradców wybrać się na outsourcing zarządzania portfelem Robo-doradców i skupić się na wartości dodanej w innych dziedzinach. Doskonałym przykładem jest pomaganie pokolenia Milenium ustalające pierwszeństwo spłaty zadłużenia i inwestowania emerytalnego, który jest serwisem hands-on, że Robo-doradcy nie mogą zaoferować. (Aby uzyskać więcej informacji, zobacz: przyciągnąć klientów Tysiąclecia, skupiając się na ich potrzebach).

Ostatnim krokiem jest stworzenie wspólnej wizji i realizacji strategii na emeryturę. Często oznacza to budowę kompleksowego planu na emeryturę i aktualizacje. Narzędzia oceny ryzyka mogą być pomocne w tym procesie, w celu zapewnienia, że ​​inwestor posiada portfel z odpowiednim poziomem ryzyka dla ich sytuacji. A aktualizacje kwartalne są pomocne (wraz z portalem obsłudze klienta) za utrzymywanie klientów zaangażowani i aktualizowane.

Podsumowanie

Milenium może nie być najbardziej opłacalna demograficzna dla doradców finansowych w tej chwili, ale stoją odziedziczyć prawie 60 bilionów $ bogactwa w nadchodzących latach. Ponieważ klienci wykazują silne poczucie lojalności, doradcy powinni rozważyć ukierunkowanie zamożnych przedstawicieli pokolenia Milenium obecnie w celu budowania relacji, które trwają, gdy stają się one znacznie bardziej opłacalne. Strategia nakreślona powyżej, mogą pomóc w tym procesie i umieść praktykę dla sukcesu w przyszłości. (Aby uzyskać więcej informacji, zobacz: Jak Milenium Zastosowanie Tech i Mediów Społecznych inwestować).

Dlaczego warto Advisors blog? Ponieważ Zamożni Inwestorzy Czytaj Them
Najlepsze IRA 2016 Promocje (ETFC, BAC)
Czym jest notarialnie list i jak to napisać?
4 rządowy FuelCell Projekty energetyczne (FCEL)
Poruszanie Social Security Zastrzeżenie zmian dla Klientów
Tajniki podając swoją moc Child of Attorney
Wywiad Pytania księgowe
Wyczerpujące informacje na temat Facebooka Koszty reklamy
Kontrole wewnętrzne w zakresie rachunkowości You Do not Know About, ale powinno
Różnych dziedzin prawa
Vs Marketing Reklama: te dwa terminy są znacznie różni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create