Dobre firmy do inwestowania w 2012 roku

Czy chcesz wiedzieć o dobrych firm inwestować w 2012 roku? Jeśli tak, to ten artykuł dostarczy jakieś istotne informacje. Poniżej wymienione są firmy, które są związane z dobrze wykonywać swoich inwestorów w 2012 roku.
Czy myślisz o które byłyby dobre firmy do inwestowania, w 2012 roku? Jeśli tak, to dzięki badaniom giełdzie, trzeba mieć zakwalifikowani kilka nazwisk, które mogą być potencjalne możliwości inwestycyjne. Jednak zawsze jest niezbędne do cross-sprawdzić i zweryfikować z wiarygodnych źródeł, czy Twoje typy akcji są wystarczająco dobre, zanim faktycznie dokonać inwestycji. W ten sposób można uniknąć wszelkiego rodzaju niepotrzebnych strat, które są przeszkody w procesie tworzenia bogactwa.

Firmy inwestować w 2012 roku

Najlepsze firmy do inwestowania w tym roku będzie tych, którzy mają wolne i dodatnie przepływy pieniężne i mniej długu. Stopy procentowe w wielu krajach rośnie w ciągu ostatnich kilku miesięcy, a więc odpływ pieniędzy w postaci spłaty zadłużenia byłyby wysokie. Długów firm posiadających stabilnego i trwałego modelu biznesowego będzie dobrze w takim scenariuszu. Przewidywania na rok 2012 free, wykonane przez doświadczonych analityków giełdowych wykazały, że sektor farmaceutyczny, olej i technologii byłoby korzystne decyzje inwestycyjne, które okażą się być bardzo opłacalne. Dzięki zwiększonej pojemności i rosnącego popytu, firm farmaceutycznych, które są w stanie wprowadzać nowe leki i narkotyki w czasie i stanie utrzymać koszty produkcji w ciągu zaledwie poziomach, skorzystają najbardziej. Zapasy bankowości i kierunków finansowych dałoby lepsze zyski ze zwiększeniem działalności kredytowej oraz lepszej zakresu corporate finance. Ponieważ popyt na ropę rośnie na całym świecie, zapasy ropy będą działać lepiej dla inwestorów, w dłuższej perspektywie czasowej.

Jeśli szukasz dobrych pomysłów inwestycyjnych na ten rok, a następnie akcje spółek należących do sektora dóbr konsumpcyjnych będzie najlepszym wyborem. Jeśli zdecydujemy się jechać danych przekazanych przez wiele magazynów biznesowych, gazet i innych form mediów, wydatki detaliczne konsumentów w Stanach Zjednoczonych wynosi w stosunku do ekonomicznych dni recesji, a więc te firmy mogą skorzystać bezpośrednio z tego boomu , Lepsze miejsca pracy ludzie stają się bardziej byłoby rzeczy zakupione przez nich i nie tylko byłby przychodów i zysków firm dóbr konsumpcyjnych.

Przedsiębiorstwa energetyczne rzeczywiście może być jednym z 10 najlepszych firm do inwestowania, biorąc pod uwagę swoje cele ambitne energetyce i wysokiej sprzedaży i zysków. Narzędzie moc i zapotrzebowanie wzrasta ze względu na rosnącą liczbę branż, firm i przedsiębiorstw, a zatem tych firm byłyby rentowne zakłady dla inwestorów. W sektorze energetycznym, istnieje wiele wielkich firm do inwestowania. Jednak trzeba mieć znaczną ilość cierpliwości, aby czerpać korzyści z tych zasobów. Inwestycje w gigantów oprogramowania, gdzie wzrost zamówień i środki kontroli kosztów zaczęły wykazywać wpływ na rentowność całego sektora może być również dobrym pomysłem. Według wielu ekspertów, sektor technologii informatycznych może być jasne, z pochwał na rynkach burzliwych też, ze względu na wzrost stabilności. Po tym wyjaśnieniu, można zapoznać się z danymi na temat najlepszych firm do inwestowania w, właśnie teraz, przedstawiony w następnej sekcji.

Najlepsze wybory dla 2012

Materiały podstawowe Valhi Inc.
Amerykański Vanguard Corp.
Terra Nitrogen Company LP
Buckeye Technologies Inc.
Carpenter Technology Corporation
Capital Goods Primoris Services Corp
Fastenal Company
Robbins & Myers, Inc.
Heico Corporation
Lincoln Electric Holdings, Inc.
Energia Cabot Oil & Gas Corp.
ConocoPhillips
Chevron Corporation
Royal Dutch Shell plc
przez Exxon Mobil Corporation.
Finanse MasterCard Incorporated
Visa Inc.
Global Payments Inc.
Berkshire Hathaway Inc.
Fundusz Templeton Global Income
Farmaceutyki Achillion Pharmaceuticals Inc.
Novartis AG
GlaxoSmithKline plc
Pharmasset, Inc.
Johnson&Johnson
Technologia International Business Machines Corp.
Google
Intel Corporation
InfoStrefa Inc.
Jabłko
Stale aktualizujemy pod uwagę nowych firm do inwestowania i zbliżających się spółek jest niezbędna aby pobrać atrakcyjne możliwości inwestycyjne. Powyższe dane pewnością będzie doskonałym przewodnikiem dla swoich inwestycji. Biorąc pod uwagę, że wzrost zmienności rynku jest związana z plagą rynki w 2012 roku, inwestycje w akcje spółek o solidnych fundamentach finansowych skalnych. Bonne Chance!

Top 5 Zapasy spożywcze 2016 (KR, WFM)
Najlepsze Zapasy dywidendy Inwestycje innych niż dochodowy
Odliczenia podatkowe dla studentów jeszcze lepszy dla MBA
Jak zrobić reklamowe oznaki, że nikt nie będzie mógł zignorować
Hedging walucie obcej
Są korzyści finansowe małżeństwa Wciąż Odwoływanie dla wszystkich?
W 4 najlepszych krajów na emeryturę w Azji
Co to jest wirtualny karty debetowej?
Zalety kart kredytowych typu prepaid
Cięcia podatkowe Trump nie tylko dla bogatych: Mnuchin
Wykres Tygodnia: Biorąc zapas Zapasy dochodowy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create