Dlaczego indeksowane Renty idą w górę jak VAS Wither

Nastąpił rosnący trend w branży renty z dala od produktów do zmiennych indeksowanych umów. Ta zmiana została zyskuje parę jako bardziej konkurencyjny produkty wprowadzane są indeksowane, zaś ograniczenia, że ​​wielu ubezpieczycieli umieszczone na swoich pojazdach zmiennych nie straciła swoją popularność.

Środowisko niskie oprocentowanie poczyniła produkty indeksowane się realną alternatywą dla tradycyjnych ofert stałym dochodzie, takie jak płyty CD lub papierów skarbowych. Eksperci rynkowi przewidują sprzedaż produktów indeksowanych trafić rekordowy poziom w 2016 roku, natomiast zmienne sprzedaży renty są przewiduje się jej spadek do poziomu najniższego od końca 1990 roku. (Aby uzyskać więcej informacji, zobacz: Doradzanie federacjami. Wyjaśniając Renty do Klienta)

Pogłębiającą się przepaścią

Grupa branży ubezpieczeniowej Limra szacuje, że zmienne sprzedaży renty spadnie o ponad 20% do zaledwie $ 105 miliardów dolarów w 2016 roku, podczas gdy spodziewane są indeksowane sprzedaży renty do góry $ 62 mld do końca tego roku. Stanowiłoby to wzrost o około 14% w porównaniu z $ 54500000000 wartości kontraktów indeksowanych, które zostały sprzedane w 2015 roku. Spadek sprzedaży o zmiennej umów stanowi kontynuację szkiełku długoterminowej, która trwała prawie 20 lat.

“Kiedy patrzymy na sprzedaży rent zmiennych, widzimy, większość z nich za pośrednictwem maklerów, a my naprawdę widać ogon sprzedaży off na niezależnych maklerów w tym roku. Nastąpiła zmiana działalności na bardziej konkurencyjnych produktów wychodzi na indeksowanej przestrzeni “Todd Geising, zastępca dyrektor badań w Limra Bezpieczne Retirement Institute, powiedział InvestmentNews. Renty zmienne stają się mniej atrakcyjne dla niektórych doradców i klientów ze względu na zmienność kontroluje, że wielu ubezpieczycieli umieszczone na umowach, które żyjących zawodników świadczeń, co ogranicza ilość wzrostu w umowie. (Aby uzyskać więcej informacji, zobacz: Niektóre Renty Lose powiernicze reguły zwolnienia.)

Sprzedaż obu indeksowanych i zmiennych umów renty wkrótce stanie się o wiele trudniejsze, ponieważ doradcy będą musieli sprzedawać te kontrakty pod Najlepszy kontraktu Interest Zwolnienie (BICE) reguły rozpoczynającym się w kwietniu przyszłego roku. BICE jest kluczowym elementem nowego powiernika przepisu, który został wydany przez Departament Pracy (DOL) na początku tego roku. Reguła DOL automatycznie podnieść wszystkie doradców finansowych, którzy pracują z kont emerytalnych w jakimkolwiek charakterze na poziomie powierniczy, co oznacza, że ​​będą one musiały ujawniać swoje wynagrodzenie do klientów i podpisać dodatkowy komplet dokumentów, który pozwala im być zapłacił prowizji za sprzedaż produktu renty. Będą one również muszą podpisać umowę stwierdzającą, że choć są one płacą prowizję, nadal są one bezwarunkowe oddanie najlepszych interesów swoich klientów przed własną rękę.

Reguła DOL ostatecznie kładzie większy poziom odpowiedzialności na doradcę i zapewnia większy stopień ujawnienia dla klienta. I wielu klientów może przeszkadzać, gdy doradcy pokazać im odszkodowanie, które uzyskały one ze sprzedaży tych umów. “To [reguła DOL] przeciągnięty w dół sprzedaży na cały rok. W rozmowie z naszych członków, istnieje jeszcze wiele nieznanych pytania dystrybutorów pracują na zewnątrz, “Geising również powiedział InvestmentNews. Limra jest przewidywane, że sprzedaż kontraktów indeksowanych spadnie o 30% w przyszłym roku, jak i niezależni doradcy agentów ubezpieczeniowych borykać z nowymi przepisami.

Podsumowanie

Trendy rynkowe i czynniki regulacyjne doprowadziły do ​​znacznego spadku sprzedaży produktów zmiennych rent i indeksowane umowy renty intensyfikują się, by wypełnić swoje buty. Chociaż sprzedaż obu rodzajów umów będzie prawdopodobnie spadać, gdy reguła powiernicze idzie w życie, przyszłość wygląda jaśniej dla indeksowanych rent wraz z pojawieniem się coraz bardziej konkurencyjnych produktów, które mogą teraz pasują do wypłat z ich zmiennych kuzynów. (Aby uzyskać więcej informacji, zobacz: DOL prasowe pierwszej rundzie powiernicze Rule często zadawane pytania).

Jak długo mój życiorys Be?
Różnych dziedzin prawa
Jak karcie Works PayPal kredytowe: Korzyści i nagrody (PYPL)
Słabość Wywiad pytania
Co to jest Logan Act of 1799?
Mylan Sneaky EpiPen Manewry (MYL, Immy)
Zmieszany O odpowiedzialności Vs. Debata kosztem? Pomożemy Ci
Czy istnieje jakiś sposób, aby zrezygnować z płacenia ubezpieczenia społecznego?
Uzyskanie kredytu hipotecznego w 20s
Kroki, aby uzyskać status Prawnik
Szybkie przypomnienie tego, jak FAFSA Loans Pracy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create