Dlaczego emerytury od 70 roku życia jest mniej prawdopodobne, These Days

Wiek 50 może być nowy 30 i 70 może być nowy 50-ale nie jeśli chodzi o emeryturę.

To dlatego, że większość 50-letni pracy Amerykanie twarz często zniechęcającym kolejnej dekady i pół dojazdów, stres pracy, przerwy na lunch i ruszył przed nimi. Jeszcze jedna czwarta z tych pracowników nie należy się spodziewać, aby móc przejść na emeryturę, co zostało uznane za złoty standard wieku emerytalnego, w wieku 65 lat. Według badań przeprowadzonych przez 2015 Willis Towers Watson, są one zrezygnował z pracy, aż 70 lat.

Jeśli to brzmi zdecydowanie ponura, przygotuj się: inne badania wykazały, że na emeryturę w 70 jest prawie najbardziej przygnębiający fakt amerykańskich planów emerytalnych. W rzeczywistości, aby kolejne 25% tej grupie ponad-50, odpowiedź na “kiedy przejdziesz na emeryturę?” Jest to zdecydowane “nie”. (Aby uzyskać więcej informacji, zobacz: Praca na emeryturze: Making większość z nich).

Czynniki zderzających

Co znajduje się winę za ten górę wzrostem wieku emerytalnego? Przed winy Ameryki Puritan etykę pracy, uważają, że rosnące koszty opieki zdrowotnej i wzrost płac otulina sprawiły, że trudniejsze dla wielu ludzi, aby stopniowo budować swoje gniazdo jaj.

Wśród szerokiej szkód ubocznych z kryzysu kredytów hipotecznych subprime i 2008-2009 recesji, wielu Amerykanów cierpiała drastyczne straty dla ich 401 (k) s oraz inne inwestycje. Pomimo ostrożnych planów oszczędnościowych i strategicznych inwestycji, wielu członków klasy średniej straciła znaczną część swojego bogactwa, a według badań przeprowadzonych przez Pew Research Center, zostały w znacznym stopniu w stanie odbudować te straty.

Przyszłość Forecast

Badanie Willis Towers Watson wskazuje, że jeden na pięciu Amerykanów powyżej 65 lat pracuje obecnie, co wskazuje, że znaczna część tej grupie może być skierowana potrzeby finansowe niezaspokojone przez ich obecnych oszczędności i składek na ubezpieczenie społeczne. Co ciekawe, liczba ta jest w rzeczywistości niższa od danych z 1960 roku, kiedy to zostało zatrudnionych nieznacznie większa liczba mężczyzn w wieku emerytalnym. Obniżenie wieku emerytalnego, który nastąpił w ciągu następnych trzech lat-1970 poprzez 1990-można prawdopodobnie przypisać hojnych świadczeń tej złotej ery emerytury, które często oferowane atrakcyjne wczesne zachęty emerytalne. (W przypadku powiązanych czytania, patrz: Emerytury osobiste. Przepakowania renty)

Koniec złotego wieku

Jeśli podejrzewasz, że złoty wiek emerytur jest skończona, masz rację. Niestety dla wielu pracowników, ta epoka została zastąpiona przez zdecydowanie mniej złotego wieku 401 (k) s, które są znacznie mniej prawdopodobne, aby zwisają zachęty finansowe do przejścia na wcześniejszą emeryturę. Niestety, znaczna rozbieżność pomiędzy tym, co oferują pensjonaty i co 401 (k) soffer jest znacząca tyle, że pracownicy często zmuszone są po prostu pracować dłużej, aby nadrobić różnicę.

Zasadniczo, pensjonaty oferują program określonych świadczeń, gwarantując minimalny miesięczny dochód dla emerytów: pracodawca ponosi ryzyko inwestycyjne. Odwrotnie, 401 (k) s są zdefiniowane składek bez gwarancji, co oznacza, że ​​ryzyko to jest wykonywane przez pracownika. Ostatecznie oznacza to, że jesteś o wiele bardziej prawdopodobne, aby stracić pieniądze z 401 (k), a rzadziej przewidzieć ostateczną wartość inwestycji po przejściu na emeryturę.

Ten brak bezpieczeństwa, nawet jeśli pracownik posiada sporą sumę w ich 401 (k) – może przyczynić się do lęku, który napędza już rok pracy. (Więcej informacji na temat emerytur w porównaniu z 401 (k) s, patrz Jaka jest różnica między 401 (k) a plan emerytalny?)

Podsumowanie

Bez względu na to, ile pieniędzy swoje 401 (k) stracił w 2008 roku, można spróbować, aby zachować zdrowie aż do późnej starości. Unikając strome rachunki-from medycznych gabinetów do list piorących leków, jak na receptę oraz koszty coraz astronomicznych długoterminowych opieki i domy opieki, będzie w stanie zwiększyć swoją jakość życia, niezależnie od tego, czy masz lukratywną emeryturę lub IRA, który chcesz były podwójne wielkości.

Wreszcie, jeśli nie trzeba pracować w całym swoim sześćdziesiątych lub poza-czy jako część rosnącego gig gospodarki lub w ciągu swojej długoletniej zawodu – Do not lekceważyć potencjalnych korzyści. W tym roku w Dallas Żywotność mózgu Badanie wykazało, że u osób dorosłych powyżej 50 lat, muszą posiadać “napięty harmonogram” został skorelowany z wielu korzyści, w tym lepszą pamięć, poprawa procesów poznawczych i wyższej słownictwa. (Aby uzyskać więcej informacji, zobacz: Dlaczego roboczych po emerytalny jest dobre dla zdrowia).

Dlaczego Fundusz najskuteczniejsze często nie jest najlepszym wyborem
Jak Toys R Us kredytowych karta działa: Korzyści i nagrody
Jak działa agencji reklamowej działa?
Top 8 firm należących do Swatch (UHR.VX)
Tech Bubbles: Jak Dot-Com Era różni się od roku 2016 (AAPL, CSCO)
Narzędzia zbudować wirtualny dom
Zalety kart kredytowych typu prepaid
Co przyniesie przyszłość dla reklamy? Przygotuj się na szok
Lato: Czas na uczenie dzieci o pieniądzach
Clinton vs. Trump: co dzieje się z podatku dochodowego?
Najbardziej rozchwytywanych Jobs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create