Diagnozowanie selloff Health Care

Żaden sektor został ofiarą wybryków wyborczych i zmienności jak ochrona zdrowia, masy trzeciego sektora pod względem wielkości w indeksie S & P 500. Indeks S & P 500 Health Care Index jest dół trochę więcej niż 2% w tym roku i Biotechnologii Wybierz Główna Przemysł S & P spadł o ponad 15%, podczas gdy S & P 500 ma karbowane przyzwoity 6% zysku, wynika z danych Bloomberga.

Powinno to dziwić: Kluczowym czynnikiem w ostatnim selloff został inwestorów obawy, że nowe przepisy mogą mieć wpływ na ceny leków. Obawy te zaostrza retorykę polityczną podłączonego do wyborów prezydenckich, a uważamy, że prawdopodobieństwo znaczącej reformy pozostaje na niskim poziomie. Chociaż zarówno kandydaci na prezydenta USA mają bardzo różne podejścia do opieki zdrowotnej, każda zaproponowała znaczne zmiany w obecnym systemie. I jak politycy sugerują planuje naprawić system niedoskonałe, wiele firm opieki zdrowotnej poczuć ciepło, zwłaszcza firm biotechnologicznych, które następnie zobaczyć osłabione cen akcji.

Jednak mimo możliwości w najbliższej przyszłości headwinds politycznych, istnieją pozytywne fundamentalne i strukturalne czynniki sugerujące, że niektóre przedsiębiorstwa opieki zdrowotnej są nadmiernie karane.

W ostatnich latach, US-Akcje ogólnie ogólnie postrzegane ich cen akcji zyskać na stwardnienie ekspansji, zamiast znacznego wzrostu zysków. Innymi słowy, inwestorzy byli skłonni zapłacić więcej za tę samą dolara zysku. Ale sektor opieki zdrowotnej jest wyjątek; jego zarobki były pomijane. Tańsze ceny akcji, tym mniejsze zapasy są kochane. Zobacz poniższy wykres.

Dyskusja reforma mogłaby być tylko rozmowy

Więc dlaczego opieki zdrowotnej i biotechnologiczne zapasów zostały pozostawione na mrozie? Selloff rynku biotechnologii rozpoczął w ubiegłym roku, kiedy Hilary Clinton skomentowała żłobienia cen leków oraz potrzebę zwiększenia regulacji. W ciągu jednego dnia, Nasdaq Biotech Index spadł prawie 5% (Źródło: Bloomberg).

Myślę, że jest to klasyczny przykład zachowania inwestorów giełdowych cen jazdy zamiast fundamentów inwestycyjnych. Na razie ta rozmowa reforma jest wszystkim retoryka. Faktyczne działania reformatorskie mające wpływ na ceny leków prawdopodobnie trwać latami prawo i wdrożyć. Nie będę spekulować na temat tego, czy Kongres pozostanie pod kontrolą Republikańskiej, lub które kandydat został prezydentem, ale wierzę, że istnieje duże prawdopodobieństwo kontynuacji podziałów politycznych i impasu. Sugeruje to, że moc przeforsować poważnych reform będzie ograniczona.

Rynki w jesieni historycznie postrzegane uptick zmienności, jak wynika z danych Bloomberga. Biorąc pod uwagę, że jesteśmy w ostatnich tygodniach przed wyborami, oczekujemy zmienności utrzyma się w sektorze opieki zdrowotnej. W rzeczywistości sprawa jest najwyższej umysłu dla wyborców. W 2016 krajowych badań zarejestrowanych wyborców, opieki zdrowotnej w rankingu numer cztery na liście za znaczenie gospodarki, terroryzmu i polityki zagranicznej. Przy tak dużym naciskiem na sektor, firmy opieki zdrowotnej może nadal płacić cenę retoryki politycznej w najbliższej perspektywie.

Zapotrzebowanie na opiekę zdrowotną

Ale ważne jest, aby pamiętać, że oprócz wycen i zarobków, stylu życia i czynników demograficznych wsparcia opieki zdrowotnej w dłuższej perspektywie czasowej. Po pierwsze, podczas gdy możemy odłożyć zakupy uznaniowe jak samochód lub nowych urządzeń w tragicznych czasach, opieki zdrowotnej to jedno nie może żyć bez. Tymczasem, starzenie się populacji wyżu demograficznego oznacza zapotrzebowanie na usługi opieki zdrowotnej będzie prawdopodobnie nadal rosnąć. A jak postępy w technologii nastąpić, więc średni wiek w długości życia, wspierając w ten sposób zapotrzebowanie na opiekę zdrowotną.

Niektóre opcje myśleć

Ochrona zdrowia: koszt Stealth Emerytury

4 Social Security i Medicare Need-to-wie

Ten ogólnoświatowy trend na zawsze zmieni sposób na emeryturę

Inwestowanie wiąże się z ryzykiem, łącznie z możliwością utraty kapitału.

Fundusze, które koncentrują się inwestycje w konkretnych branż, sektorów, rynków lub klas aktywów może być gorzej lub większym wahaniom niż w innych gałęziach przemysłu, sektorów rynków lub klas aktywów niż ogólny rynek papierów wartościowych.

Strategie omawiane są wyłącznie do celów poglądowych i edukacyjnych i nie stanowią rekomendacji, oferty ani rekomendacji do zakupu lub sprzedaży jakichkolwiek papierów wartościowych lub przyjmowania jakiejkolwiek strategii inwestycyjnej. Nie ma żadnej gwarancji, że wszelkie strategie omówione będą skuteczne. Przedstawione informacje nie uwzględniają prowizji, implikacji podatkowych lub inne koszty transakcji, które mogą mieć istotny wpływ na skutki ekonomiczne danej strategii lub decyzją inwestycyjną.

Ten post zawiera tylko ogólne informacje i nie bierze pod uwagę sytuację finansową jednostki. Informacje te nie powinny być traktowane jako główna podstawa decyzji inwestycyjnych. Przeciwnie, ocena powinna być wykonana, czy te informacje są odpowiednie w poszczególnych przypadkach i uwagę należy zwrócić na rozmowy z doradcą finansowym przed podjęciem decyzji inwestycyjnej.

AFTEX: 3 najlepsze amerykańskie fundusze dla Poszukiwacza dochodowym
5 miejsc pracy, które nie są zgodne z prawem we wszystkich krajach
Dlaczego kobiety własnością Firmy doradcze Doskonałość
Dzień z życia doradcy finansowego
5 Najlepszy iPhone aplikacje finansowe na rok 2016
Najlepsze Inwestycje dla młodzieży
Top 3 Praca które płacą $ 15 za godzinę
Jak pomóc Klienci uniknięcia opóźnień IRA Najazdy
Scottrade: Jak dobre są jego usług emerytalne
Jak Zabezpieczone karty kredytowe odbudować kredytowej?
Nie przegap tej Retirement Tax-letniego okna

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create